Měření hluku a protihlukové úpravy – Morava

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1LABTECH s.r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Polní 340/23, Brno-Štýřice

LABTECH s.r.o. je česká společnost dlouhodobě se zabývající laboratorními rozbory a zkouškami, prodejem, servisem a aplikační podporou laboratorní instrumentace mechanických zkušebních zařízení, průmyslových testovacích zařízení, vakuové techniky a testování netěsností. Společnost rovněž vyrábí…

2Peřinka Jaroslav, Ing.- AC PLUS

3.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Kunštátská 1406/3, Brno Bezdlužná

Dodáváme akustické materiály, Sylomer, Sylodyn, Sylodamp, Soundblox, Acoustic block, Waffel, Pyramide, Izomat, absorpční i tlumicí panely. Dále provádíme stavební akustiku, opatření proti hluku, měření hluku, dodávky a montáže akustických krytů.

3Amec Foster Wheeler s.r.o.

Služby v životním prostředí a jaderné energetice. EIA, SEA, IPPC, provádíme hlukové a rozptylové studie, odborné posudky, měření hluku i vibrací, biologické hodnocení, analýzy rizik, EHS audity, Due diligence, hodnocení rizik ekologické újmy.

4CONSULTEST s.r.o.4 pobočky

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Veveří 331/95, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme služeby akreditované zkušební laboratoře stavebních hmot a to včetně poradenství a děláme zkoušky zemin a stabilizace a kameniv a asfaltů a také asfaltových směsí.

5Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (centrála Brno)10 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Gorkého 6, Brno Bezdlužná

Poskytujeme zdravotní a laboratorní služby. Testování materiálů pro kontakt s potravinami, vodou a zdravotní nezávadnost hraček. Zabýváme se také měřením elektromagnetického záření, hluku, neprůzvučnosti a osvětlení.

7KlimaTechnik s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Nádražní 887, Strážnice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Kompletní dodávky, montáž a servis klimatizace a vzduchotechniky včetně projektování pro domy a průmyslové objekty. Provádíme akustické studie - měření hluku, návrh a montáž protihlukových opatření. Prodej komínových vložek, revize klapek. Našim primárním cílem je spokojenost zákazníka a…

8EKOME, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tečovská 257, Malenovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autorizované měření emisí. Dále akreditované měření hluku, vibrací, osvětlení, mikroklimatických podmínek, prachu a chemických látek v ovzduší. I stavební akustika. Mimo jiné zpracování odborných posudků, rozptylových studií, hlukových studií, oznámení o záměru, EIA.

9PLASTSERVIS, a.s.

Naším oborem je výroba rozpouštědlových a disperzních lepidel, stavební chemie. Akreditované měření pracovního prostředí (měření hluku, měření prachu, měření chemických škodlivin, měření osvětlení, aj.) a autorizované měření emisí.

10EKOLA group, spol. s r.o. (pobočka Uherské Hradiště)3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Jana Lucemburského…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Akreditovaná měření hluku, světla, prachu, vibrací, ovzduší, mikroklima, škodlivin. Studie akustické, osvětlení, oslunění. Monitoring, hlukové mapy, GIS. Studie EIA, SEA, DUR a DSP, ekologické újmy, VVURÚ, biologické průzkumy. Zvukoměrná technika NORSONIC, akustická kamera, hlukový software CADNA.


Měření hluku a protihlukové úpravy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Měření hluku a protihlukové úpravy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Měření hluku a protihlukové úpravy najdete 37 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 33 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Morava.