Kulturní domy – Ostrava - město

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Obecní úřad Čavisov

Osvobození 91, Čavisov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad Čavisov podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

2Obecní úřad Velká Polom

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Opavská 58, Velká Polom
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

3Domov mládeže a Školní jídelna-výdejna, Ostrava-Hrabůvka, Krakovská 1095,…

Provozujeme domov mládeže. Nabízíme ubytování a stravování pro žáky i studenty středních a vyšších škol. Ubytování zajišťujeme převážně ve 2 lůžkových pokojích, v každém pokoji je zajištěno připojení k internetu pro zkvalitnění služeb našim studentům. Dále mají k dispozici studovnu, jídelnu,…

4Dům kultury města Ostravy, a.s.1 pobočka

Nabízíme pronájem prostor pro kongresy, konference, sjezdy, prezentace, školení, semináře či společenské, firemní i kulturní akce, módní přehlídky, výstavy i catering. Poskytujeme možnost umístění firemních reklam na naše billboardy a panely. Dále pořádáme divadelní představení, koncerty i výstavy.

5Dům kultury Akord Ostrava - Zábřeh, s.r.o.2 pobočky

3.1
★★★★★
★★★★★
(17)
náměstí Slovenského…, Ostrava-Zábřeh

Zaměřujeme se na organizování kulturních a společenských akcí na klíč. Poskytujeme pronájem sálů, salónků a konferenčních místností pro konání valných hromad, meetingů, seminářů, módních přehlídek i společenských večerů, školních plesů a dalších společenských či firemních aktivit.

6Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace -…5 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Gen. Píky 2975/13a, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Provozujeme bezbariérový kulturní dům s klimatizací a bezdrátovým připojením k internetu. K dispozici je technicky vybavený sál s kapacitou 80 míst, včetně možnosti pronájmu k pohybovým a společenským akcím. Nabízíme pořady pro mateřské, základní i střední školy zaměřené na vzdělávací a volnočasové…

7STABA - SERVIS ANTIKOR, spol. s r. o. - ROTHSCHILD Palace

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Mírové náměstí 160/2, Ostrava-Vítkovice

Provozujeme společenský dům s nabídkou společenského sálu pro firemní a společenské akce či taneční parket. V dalších prostorech možnost prezentací a školení, k dispozici je i vytápěná tělocvična, vinárna s nabídkou výborných jihoafrických vín, restaurace s velmi kvalitní kuchyní.

8Město Vratimov - kulturní středisko Vratimov2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(122)
Frýdecká 1000/48, Vratimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme různé kurzy, výstavy, divadelní představení a koncerty. Dále organizujeme akce pro žáky mateřských a základních škol. Vydáváme Vratimovské noviny. Poskytujeme možnost pronájmu prostor.

9PROBYT-REAL spol. s r.o. - Společenský dům Labyrint

Poskytujeme pronájem společenského domu pro pořádání divadelních představení, koncertů, plesů, tanečních kurzů či školení a seminářů i jiných společenských, kulturních a sportovních akcí.

10Kultura pro Slezskou Ostravu, z.s.

Organizujeme kulturní a hudební akce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Kulturní domy v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kulturní domy najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Ostrava - město.