Kulturní domy – Opava

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Kulturní dům Dolní Benešov, příspěvková organizace

4.2
★★★★★
★★★★★
(263)
Opavská 161, Dolní Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz a pronájem kulturního domu i hvězdárny. Máme k dispozici sál s pódiem, odpočinkové zóny, šatny, filmový sál pro 50 diváků, klubovna, seminární i vzdělávací místnost s kuchyňkou, kanceláře či sociální zařízení. Pořádáme společenské i kulturní akce.

2Městský úřad Vítkov5 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(11)
náměstí Jana Zajíce…, Vítkov
Dnes už má zavřeno

Městský úřad Vítkov podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

3Obecní úřad Hať1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Lipová 86, Hať
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad Hať (okres Opava) podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

4Středisko volného času Budišov nad Budišovkou příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Horská 184, Budišov nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz kulturního domu a knihovny.

5Obecní úřad Kružberk

Kružberk 84, Kružberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad Kružberk podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

6Městský úřad Dolní Benešov1 pobočka

Hájecká 65, Dolní Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Městský úřad Dolní Benešov podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

7Obecní úřad Pustá Polom1 pobočka

Obecní úřad Pustá Polom podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

8Obecní úřad Chuchelná

K. M. Lichnovského…, Chuchelná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad Chuchelná podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

9Kulturní centrum Hlučín2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(165)
Zámecká 286/4, , Hlučín Bezdlužná

Pořádání a organizování kulturních a divadelních představení, výstav ručních prací a expozice fotografií.

10Obecní úřad Bolatice1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlučínská 95/3, Bolatice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad Bolatice podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.


Kulturní domy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Kulturní domy v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kulturní domy najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Opava.