Kondiční jízdy – Morava

Kondiční jízdy jsou skvělou volbou pro řidiče, kteří si chtějí zdokonalit své řidičské dovednosti. Jsou ideálním řešením pro držitele ŘP, kteří dlouhou dobu neřídili a chtějí zase řídit. Přehled autoškol nabízejících kondiční jízdy v lokalitě Morava.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Autoškola Jiří Mariánek s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tovární 915/40, Olomouc Bezdlužná

Autoškola Jiří Mariánek byla založena v roce 1990 a po necelém čtvrtstoletí si našla mezi silnou konkurencí olomouckých autoškol své místo.

2Elko autoškola,s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Pražská 1965/5, Blansko Bezdlužná

Nabízíme řidičské kurzy, kondiční jízdy, školení řidičů, referentské zkoušky, osvědčení profesní způsobilosti řidiče a autobusovou dopravu. Máme provozovny v Blansku a Boskovicích.

3Nováček Zdeněk

Autoškola, provádíme výuku a výcvik skupin A, B, C.

4Autoškola MIRJA, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Žarošice 393, Žarošice Bezdlužná

Autoškola MIRJA - v autoškole s kvalitním vozovým parkem, moderním zázemím a profesionálními službami, která se nachází v Žarošicích, kousek od Kyjova na hlavní silnici č.54 směr Brno a na trase Hodonín, Čejč, Slavkov u Brna.

5Kubičko Rudolf - autoškola - školící středisko

3.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Rybkova 948/23, Brno-Veveří Bezdlužná

Brněnská autoškola s dvacetiletou tradicí v oboru výcviku nových řidičů k získání řidičského oprávnění všech skupin. Výcvik řidičů skupin - AM až A21, B, BE, C, CE, D, DE. Možnost absolvování školy smyků. Dále nabízíme autodopravu nákladními vozidly s uzavřenou skříňovou karoserií s hydraulickým…

6Ogarova autoškola s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(123)
nám. T. G. Masaryka…, Zlín Bezdlužná

Provádíme výuku a výcvik v řízení motorových vozidel k získání řidičského oprávnění skupiny B včetně vrácení řidičského oprávnění a školení řidičů a to s plnou škálou výhod a zábavy. Po každé jízdě odměna v podobě jakéhokoli jídla z Ogarovy pizzerie zdarma a během výuky je občerstvení samozřejmostí.

7Dvořák Zdeněk, PhDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
17. listopadu 1034…, Olomouc Bezdlužná

Provádíme výuku a výcvik k získání řidičského oprávnění skupin AM, A1, A2, A, B. Dále provádíme kondiční jízdy na uvedené skupiny a školení řidičů pro firmy a jednotlivce. Naše autoškola má už svou tradici a disponuje bohatými zkušenostmi. V oboru působíme již 42 let, z toho 24 let jsme soukromou…

8Zapletal Miroslav

Autoškola. Řidičská oprávnění se zaměřením na skupiny: B" (osobní automobil), A" (motocykl), E" (přívěsy, návěsy k osobním a užitkovým vozidlům do 3,5t). Dále nabídka školení řidičů, pořádání referentských zkoušek. Provozní doba - dle telefonické domluvy kdykoli.

9Autoškola Olomouc - Zdeněk Mazal5 poboček

Husova 960/5, Olomouc Bezdlužná

Ridičák bez stresu. Autoškola, výcvik na osobní automobil a motocykl. Autoškola na splátky a ridičák na splátky bez navýšení ceny. Kondiční jízdy, školení řidičů. Učebny: Olomouc, Věrovany, V. Týnec, Tovačov.

10Bártek Jaroslav - Autoškola

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
náměstí Práce 2512, Zlín Bezdlužná

Výuka a výcvik pro řidičská oprávnění skupin AM, A1, A, B, C a CE. Zajišťujeme školení řidičů referentů, kondiční jízdy, základní kurzy výcviku motorových vysokozdvižných vozíků a pravidelná školení.


Firmy v dalších lokalitách


Kondiční jízdy v lokalitě Morava – detailní popis

První kondiční lekci lze absolvovat na trenažéru. Pokud člověk nemá zájem o trenažér, začíná se hned v ostrém provozu. Délka kondiční jízdy trvá ve většině autoškolách 45 minut. Lektoři přizpůsobují jízdu vždy konkrétnímu řidiči. Je si tak možné nacvičit jízdu např. po velkém městě, po dálnici, nacvičit si konkrétní trasu, složité křižovatky, parkování, jízdu za snížené viditelnosti, v týdnu v době hustého provozu nebo o víkendu, kdy je menší provoz apod. 

Pro koho jsou kondiční jízdy určeny?

  • Pro začátečníky, kteří potřebují získat více zkušeností 
  • Pro držitele ŘP, kteří dlouhou dobu neřídili a chtějí opět začít řídit
  • Pro držitele ŘP, kteří absolvovali autoškolu v malém městě a chtějí si vyzkoušet jízdu ve velkém městě
  • Pro řidiče, kteří neřídí pravidelně, ale chtějí si zachovat své řidičské dovednosti
  • Pro řidiče, kteří si chtějí vyzkoušet konkrétní úkony (jízda po městě, jízdu po dálnici, jízda po náročných křižovatkách, parkování)
  • Pro řidiče, kteří měli dopravní nehodu
  • Pro řidiče, kteří si chtějí vyzkoušet řízení s vozidlem s automatickou převodovkou
  • Pro řidiče, kteří si chtějí vyzkoušet řízení vozidla s jiným druhem pohonu
  • Pro řidiče, kteří si chtějí vyzkoušet řízení konkrétního typu vozidla