Kameramanské práce, služby – Morava

Chcete si nechat zdokumentovat významné životní okamžiky? Potřebujete efektivně upoutat nové zákazníky? Chystáte kurz a potřebujete k němu výukové video? Pak využijte služby kameramanů, kteří vám zhotoví projekt na míru. Kameramani v lokalitě Morava.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1AVES PLUS, spol. s r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(34)
Uzavřená 3673/5, Brno-Židenice Bezdlužná

Bezpečnostní agentura celorepublikově zajišťující pracovníky ostrahy na postech obchodní detektiv, strážný, recepční, kameraman CCTV, převozy finanční hotovosti, pult centralizované ochrany (PCO), střežení vozidel, kamerové systémy, EZS i EPS.

2Čižmař Zbyšek, Ing. - ČZ HOME STUDIO

Pořídíme vícekamerový HDV záznam křtin, promocí, koncertů, rodinné i firemní akce, svateb a reklamního videa včetně nezávislého audio záznamu. Zaobíráme se výrobou a zpracováním reklamních, instruktážních a dokumentárních filmů. Mimo jiné tiskneme a kompletujeme kalendáře z vlastních dodaných…

3Dvořák Jiří - iVideo

5.0
★★★★★
★★★★★
(108)
Kališnická 25, Olomouc Bezdlužná

Specializujeme na natáčení svateb a firemních prezentací. Dále i firemní i svatební video natáčí profesionální kameramani v rozlišení HDV 1080i (BLU RAY, DVD) na dvě videokamery. Reklamní video jsme schopni doplnit grafickými pracemi a kompletní reklamou. Otevřeno nonstop.

4Matula Michal - Productions1 pobočka

Těmice 141, Těmice Bezdlužná

Naše produkce nabízí špičkové kameramanské, střihačské a fotografické služby pro firmy i jednotlivce za nejlepší ceny . Disponujeme kvalitní kamerovou technikou, střižnami a dalším potřebným zařízením, které lze vhodně kombinovat vždy podle konkrétní zakázky. Garantujeme kvalitu a maximální…

5Roman Dvořák - kameraman

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Malá Trávnická 2103…, Přerov I-Město Bezdlužná

Roman Dvořák - kameraman, se sídlem Malá Trávnická 2103/3, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

6Yorge - Svatební fotografie a video

5.0
★★★★★
★★★★★
(77)
Břestek 383, Břestek Bezdlužná

Svatební fotografie a video.

7Easy Wedding, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(73)
V aleji 288/25, Brno - Holásky Bezdlužná

Koordinace obřadů a svateb, plánování svatby nebo obřadu, oznámení, květinový a dekorační servis, půjčovna dekorací a nábytku,kytice, cukroví, dorty, výslužky, hudba, foto, kamera, make-up, kadeřnické služby,party stan, komplet servis a poradenství.

8Salamon Jaroslav

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Horní Krčmy 1373, Mohelnice Bezdlužná

Nabízím fotografické práce a videopráce - sestřihy, natáčení, aj.

9Roman Cieślar - RCVIDEO

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Milíkov 234, Milíkov

Nabídka kameramanských služeb.

10Klosová Dorota

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kubiszova 22, Karviná, Ráj

Zabýváme se natáčením s následným střihem různorodých akcí, jako jsou svatby, koncerty, narozeniny a večírky.


Firmy v dalších lokalitách


Kameramanské práce, služby v lokalitě Morava – detailní popis

Kameramanů existuje velké množství a vybrat toho pravého kameramana nemusí být na první pohled tak snadné, jak se může zdát. Než si nějakého najmete, přečtěte si nejdříve o něm recenze a zavítejte na jeho web. Profesionální kameraman by měl mít profesionální web, který by měl být vizitkou jeho práce. Na jeho webu byste měli najít ukázky jeho práce a všechny potřebné informace včetně ceníku. Kameramana nemusíte ani vybírat podle regionu, aby byl k vám co nejblíže. Sice pak zaplatíte o něco více za dopravu, ale můžete získat mnohem kvalitnější a hezčí video. Co by vás také mělo zajímat to, zda kameraman používá moderní vybavení a zda sleduje nejnovější trendy. V praxi se totiž nemusí rovnat – nejvíce let zkušeností, nejprofesionálnější video. Pokud potřebujete natočit kvalitní video z živé akce, např. ze svatby, chtějte alespoň dvoučlenný tým, tedy ke kameramanovi i pomocného kameramana. Pomocný kameraman, někdy označován jako asistent kameramana, pomáhá natáčet z jiných úhlů, pomáhá přemisťovat techniku nebo hlídá záznam zvuku, a tím pádem vaše video může získat úplně jiný rozměr. 

Kameramanské služby

  • Svatební video – reportážní svatební video, dokumentární film o svatbě, svatební videoklip
  • Video pro firmy – videoreference, produktové video, prezentační video, event video
  • Videoobsah pro weby – videomarketing, videa pro webové stránky, e-learningová videa, vlogy, střih videí