Kameramanské práce, služby – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Čižmař Zbyšek, Ing. - ČZ HOME STUDIO

Pořídíme vícekamerový HDV záznam křtin, promocí, koncertů, rodinné i firemní akce, svateb a reklamního videa včetně nezávislého audio záznamu. Zaobíráme se výrobou a zpracováním reklamních, instruktážních a dokumentárních filmů. Mimo jiné tiskneme a kompletujeme kalendáře z vlastních dodaných…

2Spurný Vojtěch

Nabízím natočení a sestřih videí ze svateb, křtin, narozenin, maturitních plesů, rodinných i společenských akcí. Videa převedu do digitální podoby i různých formátů. Zaručujeme vysokou kvalitu za přijatelnou cenu.

3Dvořák Jiří - iVideo

Specializujeme na natáčení svateb a firemních prezentací. Dále i firemní i svatební video natáčí profesionální kameramani v rozlišení HDV 1080i (BLU RAY, DVD) na dvě videokamery. Reklamní video jsme schopni doplnit grafickými pracemi a kompletní reklamou. Otevřeno nonstop.

4Matula Michal - Productions1 pobočka

Těmice 141, Těmice Bezdlužná

Naše produkce nabízí špičkové kameramanské, střihačské a fotografické služby pro firmy i jednotlivce za nejlepší ceny . Disponujeme kvalitní kamerovou technikou, střižnami a dalším potřebným zařízením, které lze vhodně kombinovat vždy podle konkrétní zakázky. Garantujeme kvalitu a maximální…

5Easy Wedding, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(24)
V aleji 288/25, Brno-Tuřany –… Bezdlužná

Koordinace obřadů a svateb, plánování svatby nebo obřadu, oznámení, květinový a dekorační servis, půjčovna dekorací a nábytku,kytice, cukroví, dorty, výslužky, hudba, foto, kamera, make-up, kadeřnické služby,party stan, komplet servis a poradenství.

7Klosová Dorota

Zabýváme se natáčením s následným střihem různorodých akcí, jako jsou svatby, koncerty, narozeniny a večírky.

8Kroček Jiří

Nabízíme elektromontážní práce, revize. Montujeme hromosvody, datové sítě, kamerové systémy, aj.

9Páleník Libor

Zabývám se natáčením leteckých záběrů včetně možnosti dalšího zpracování.

10Zóna 24 média v.o.s.

Nabízíme kameramanské a střihačské práce, přepisy analogových médií, literární zpracování scénáře, zajištění scény, kompletaci DVD a další služby týkající se audiovizuální tvorby.


Firmy v dalších lokalitách


Kameramanské práce, služby v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kameramanské práce, služby najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.