Kácení stromů, ořezy a ošetřování stromů - Brno - venkov

1 - 11 firem z 11 nalezených

Flídr Michal

Předklášteří, Štěpánovice 9 kontakt +420 739 764 664

Výškové práce je termín pro označení stavebních, údržbářských a řemeslnických prací prováděných v nepřístupných místech, obvykle ve velkých výškách. Výškové práce provádějí pracovníci, kteří ovládají základy horolezecké techniky.

web www.vyskoveprace-flidr.com

Kocman Miroslav - Rizikové kácení stromů

Ivančice, Mřenková 642/68

Rizikové kácení stromů v bytových i nebytových zástavbách. Kácení dřevin v problematických místech, které mohou ohrozit Vaše zdraví či majetek. Prořezávání stromů, výsadba stromů, péče o stromy rostoucí mimo les - pomocí stromolezecké techniky. Likvidace náletových dřevin, štěpkování. Výškové práce.

web www.stromykocman.cz

Ing. Josef Urban - ZAHRADNICTVÍ

Želešice, 24. dubna 85 kontakt +420 547 217 997

Jsme rodinná firma se specializací na vlastní produkci ovocných stromů, okrasných dřevin a pěstování růží. Jméno Josef Urban se stalo pojmem mezi znalci růží.

web www.zahradnictvi-urban.brnensko.com

Švec Pavel, Ing.- realizace a údržba zeleně

Rajhradice, Na Kopečku 214 kontakt +420 603 465 614, (1 pobočka)

Pavel Švec-Realizace a údržba zeleně.

web www.volny.cz/udrzba-zelene

Jiří Zapadlo -Péče o stromy

Židlochovice, kpt. Rubena 381

Jsme sdružením dvou živnostníků, kteří se věnují zejména ořezům stromů a rizikovému kácení. Kácení stromů, vyřezávání nežádoucích dřevin a keřů. Pokos zanedbaných pozemků zarostlých trávou. Rizikové kácení – kácení stromů v blízkosti domů, nad ploty, na hřbitovech apod. Ořez koruny stromů – prořez suchých větví, prosvětlení koruny, zdravotní řez (ořez zlomených, prosychajících a suchých větví), obvodová redukce koruny, řez ovocných stromů. Statické zajištění koruny stromu – umístění…

web www.peceostromy.net

Ing. Josef Zapletal - ZAHRADY ZAPLETAL

Prštice, Za humny 288 , (1 pobočka)

Firma Ing. Josef Zapletal – zahradnické práce zahrnuje všechny činnosti spojené se zahradníckými úpravami od zajištění projektů zahrad přes realizaci až po následnou údržbu. Zakladatel a současný majitel firmy Zahrady - Zapletal Ing. Josef Zapletal využívá dlouholeté praktické zkušenosti v oboru realizace úpravy okrasných ploch, zatravněných ploch a úpravy a udržby zahrad, získané jak během studií na odborné střední a vysoké škole, tak i jako vedoucí sadovnického střediska na školním statku…

web www.zahradyzapletal.cz, vbmodrysklep.cz

Šmíd Milan

Vranovice, Masarykova 228 , (1 pobočka)

Děláme rizikového kácení stromů a také omlazování i celkové údržby stromů.

zobrazit detail

Holešovský Michael

Omice, Brněnská 99

Děláme nástrojařskou i také zámečnickou výrobou a dále nabízíme broušení a výškové práce jako je kácení stromů a odklízení sněhu.

zobrazit detail

Bína Roman

Hrušovany u Brna, Sušilova 374 kontakt +420 777 344 146

Nabídka zednických prací a kácení stromů. Zajištění dopravy a odvozu sypkých materiálů a sutí.

zobrazit detail

Uhlíř Martin - kácení stromů

Rosice, Lipová 1315 kontakt +420 608 717 245

Kácení stromů stromolezeckou technikou, zdravotní a bezpečnostní ořezy stromů, řez ovocných dřevin ,štěpkování dřevní hmoty, frézování pařezů.

web tree-climbing.cz

Tomáš Ryšavý - péče o stromy a rizikové kácení

Židlochovice, sídl. Družba 659 kontakt +420 775 149 839

Nabízím komplexní péči o stromy během jejich života od výsadeb a povýsadbové péče, přes ošetřování a řezy vzrostlých stromů až po rizikové kácení v omezených prostorách. Dalšími činnostmi jsou dendrologické průzkumy, posudky a odborné poradenství.

web www.arborys.cz