Jezdectví – Morava

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1Panská lícha, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Panská lícha 632/6, Brno-Obřany Bezdlužná

Jezdecký areál a Hotel*** nabízí ustájení koní i jezdeckou školu. Pravidelné pořádání závodů koní. Ubytování o kapacitě 63 hostů. Dále nabízíme pořádání různých firemních akcí. Restaurace panská lícha s příjemným posezením a výbornou kuchyní.

2Nevřiva Antonín - Ranch Nevada

4.6
★★★★★
★★★★★
(100)
Masarykova 456 , Buchlovice Bezdlužná

Provoz ranče s nabídkou ubytování v chatkách. Pořádáme dětské letní tábory, vyjížďky kočárem či vyjížďky na koních pro pokročilé jezdce a začátečníky. Dále poskytujeme výcvik jezdců a exkurze na ranči.

3SŠ ZEMĚDĚLSKÁ, Přerov, Osmek 47

Osmek 367/47, Přerov Bezdlužná

Střední škola zemědělská se 150ti letou tradicí. Nabízíme široký výběr studijních oborů a odborný výcvik studentů. Škole disponuje ubytovaním pro studenty, jídelnou s možností stravování.

4Tělovýchovná jednota Sokol Troubky1 pobočka

V roce 1919 byla založena Tělocvičná jednota Sokol Troubky. Od roku 1948 jako Tělovýchovná jednota Sokol Troubky. V roce 1991 byla TJ Sokol Troubky zaregistrována jako samostatný právní subjekt jejíž posláním je organizovat sportovní činnost.

5RADOVAN LIŠKA, spol. s r. o. - FOX ŘÍCMANICE-JEZDECKÁ ŠKOLA BRNO

Již od roku 1994 se zabýváme jezdeckým výcvikem dětí a mládeže. Působí u nás několik zkušených instruktorů, kteří jezdcům pomáhají v jejich začátcích. Veškerý jezdecký výcvik je pod dohledem kvalifikovaného cvičitele s dlouholetými zkušenostmi, cvičitelským průkazem a kvalifikací zdravotníka. Vždy…

6Soustružník Petr - PODSKALNÍ MLÝN

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jemelkova 722, Brno Bezdlužná

Areál Podskalní mlýn je zrekonstruovaný starý mlýn z 16. století, který byl veřejnosti otevřen v září 2010. Součástí areálu je restaurace s penzionem a jezdecká stáj, která nabízí našim klientům ustájení vlastních koní a výcvikové lekce jízdy na koni pro klienty, kteří koně nemají. Jezdí tedy na…

7EPEUS Concept s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Zátiší 810/1, Ostrava- Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme prodejnu a eshop s jezdeckými potřebami značek Equiline, Veredus, Pikeur, Eskadron, Spooks, HKM, Waldhausen, Roeckl, Sprenger, Uvex, Casco, Fleck, Jin Stirrup, Kentaur, Litex, Daretex.

8Mičková Romana

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Družstevní 115/20, Opava, Malé Hoštice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem jezdeckých potřeb. V nabídce máme vybavení pro jezdce a koně od dodavatelů Equum, HKM, Fitmin, Litex, Kentaur a další.

9Westernové městečko Boskovice s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1679)
Komenského 50, Boskovice Bezdlužná

V našem westernovém městečku zažijete autentickou atmostféru Divokého západu. Nedaleko Brna u Boskovic nabízíme mnoho zábavy nejen pro školy a rodiny s dětmi, ale i pro firmy a všechny, kdo se umí bavit. Romantický duch našeho městečka je skvělým místem i pro zamilované páry.

10Blue Okaria s.r.o.

Nabízíme kurzy odborné angličtiny v jezdectví, kurzy masáže a fyzioterapie pro koně, kurzy pro děti, jazykovou přípravu na práci či odborné studium věd o koních v zahraničí v anglofonních zemích - Velké Británii, Spojených státech, Austrálii.


Jezdectví – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Jezdectví v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Jezdectví najdete 37 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 33 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Morava.