Hudební nahrávací, masteringová studia – Morava

Kvalitní hudební nahrávka je důležitá pro každého muzikanta při vlastní propagaci. Díky kvalitnímu demu tak budete mít větší šanci, že se vaše nahrávka dostane do těch správných uší. Přehled nahrávacích a masteringových studií v lokalitě Morava.

1–10 firem z 56 nalezených Filtry

1Svatební salon a půjčovna svatebních šatů Oriela

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého třída 781…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 10:00

Svatební salón nabízející služby svatební agentury. Zapůjčíme svatební šaty, společenské šaty, šaty pro družičky, korzety a další svatební doplňky i dekorace. Zajišťujeme svatební oznámení, svatební kytice, ozdoby na auta, catering, dorty, hudební produkci, fotografa. Poradenství na svatební líčení…

2Základní umělecká škola se zaměřením na církevní hudbu Brno, příspěvková…

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanova 756/14, Brno Bezdlužná

Základní umělecká škola která se zaměřujeme na církevní hudbu. Hlavním cílem je vychovávat žáky k lásce k hudbě a tím zušlechťovat jejich nitro. Vedle vzdělávání dětí od útlého věku ve hře na klavír, housle, kytaru, v sólovém a sborovém zpěvu je naše zuš specifická výukou hry na varhany.

3PRINT-VIDEO - Pánková Vávrová Jitka

Veveří 485/55, Brno-Veveří
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nabízíme natáčení a střih videa. Nabízíme videofilmy, videoreportáže, reklamní spoty, hudební videoklipy, dabing, titulky a vícekamerové přenosy, instruktážní video pro výukové účely.

4Jaromír Rajchman - Tonstudio

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Josefovská 969, Dolní Bojanovice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naším oborem je nabídka služeb v oblasti nahrávání hudby, ozvučení i osvětlení akcí a prodeje hudební elektroniky. Provoz nakladatelství. Výroba CD a DVD. Studio je umístěno v malebném kraji jižní Moravy, v oblasti vinných sklepů. Takže si můžete odpočinek po nahrávání zpestřit návštěvou vinného…

5Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Horní náměstí 424/23, Olomouc Bezdlužná

Moravská filharmonie patří k předním a nejstarším symfonickým orchestrům v České republice. Sídlí v Olomouci, v historické metropoli Moravy. Pořádáme koncerty doma i v zahraničí.

6Základní umělecká škola, Kojetín, Hanusíkova 197

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Hanusíkova 197, Kojetín I-Město Bezdlužná

Základní umělecká škola v Kojetíně poskytuje vzdělání v oblasti základního uměleckého školství. Nabízí vzdělávací hudební obory zaměřené na hru klávesových nástrojů, strunných nástrojů, smyčcových nástrojů, dechových nástrojů.

7Základní umělecká škola Břeclav, Křížkovského 4

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Křížkovského 4 , Břeclav Bezdlužná

Základem studia v ZUŠ je individuální výuka. Vyučování v ZUŠ se řídí závaznými učebními plány a osnovami Ministerstva školství. Jejich dodržování je přísně kontrolováno Českou školní inspekcí. Hlavním úkolem základní umělecké školy je především vychovávat budoucí amatérské hudebníky.

8Janáčkova filharmonie Ostrava, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
28. října 2556/124, Ostrava Bezdlužná

Janáčkova filharmonie Ostrava, je velmi významný český orchestr, který má své místo i v celé Evropě v čele s šéfdirigentem Heikem Mathiasem Försterem. V zahraničí chce propagovat českou hudbu, jejíž interpretace je hlavní doménou orchestru, v sídelním městě chce publiku představovat nejlepší a…

9Ing. Michal Smolán- ASI STUDIO

Hudební a nahrávací studio zaměřené na hledání talentů, autorskou hudbu a zpracování hudebních podkladů.

10PaedDr. Pajer Karel

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Lipovská 272, Jeseník

Zajištění hudební produkce pro soukromé i veřejné akce.


Firmy v dalších lokalitách


Hudební nahrávací, masteringová studia v lokalitě Morava – detailní popis

Nahrávacích a masteringových studií existuje velké množství. Některá studia mohou být pouze nahrávací a mastering je pak nutné dodělat v masteringovém studiu. V nahrávacím studiu lze nahrát jakýkoliv zvukový projekt, ať už se jedná o nahrávání hudby, podcastu, reklamy atd. Posledním krokem v postprodukci, zpracování nebo zdokonalování zvukového projektu je audio mastering, jehož cílem je vytvoření vyváženého frekvenčního obrazu, který bude znít co nejlépe na mnoha přehrávaných zdrojích. Mastering provádí masteringový inženýr, který je poslední důležitou osobou v audio projekci.

Nahrávání je možné uskutečnit v profi studiích se špičkovým vybavením, v semiprofi studiích i v domácích malých studiích. Pokud vybíráte nahrávací a masteringové studio, vybírejte vždy podle referencí a podle informací na jejich webech, kde se dozvíte o minulých projektech studia, preferovaném stylu hudby a o producentech, kteří ve studiu pracují. 

Služby nahrávacích a masteringových studií

  • Nahrávání profesionálních i amatérských projektů
  • Nahrávání hudby
  • Nahrávání mluveného slova
  • Mastering hudebních a zvukových nahrávek
  • Výroba rozhlasové reklamy
  • Výroba rozhlasových spotů
  • Výroba znělek a jinglů
  • Mixing
  • Restaurování starých nahrávek
  • Výroba CD