Hudební nahrávací, masteringová studia – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Březina Pavel - SHOWBAND

Organizujeme kulturní akce a hudební vystoupení. Provozujeme hudební produkci a kapelu. Showband je tou správnou volbou pro pořádání vašich párty, večírků, plesů, oslav, rautů a současně je zárukou kvalitní zábavy. Přesvědčte se s námi!

2Jaromír Rajchman - Tonstudio

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Josefovská 969, Dolní Bojanovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je nabídka služeb v oblasti nahrávání hudby, ozvučení i osvětlení akcí a prodeje hudební elektroniky. Provoz nakladatelství. Výroba CD a DVD. Studio je umístěno v malebném kraji jižní Moravy, v oblasti vinných sklepů. Takže si můžete odpočinek po nahrávání zpestřit návštěvou vinného…

3Janáčkova filharmonie Ostrava, příspěvková organizace

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
28. října 2556/124, Ostrava Bezdlužná

Janáčkova filharmonie Ostrava, je velmi významný český orchestr, který má své místo i v celé Evropě v čele s šéfdirigentem Heikem Mathiasem Försterem. V zahraničí chce propagovat českou hudbu, jejíž interpretace je hlavní doménou orchestru, v sídelním městě chce publiku představovat nejlepší a…

4FIEDOR MICHAL - Pianoservis Fiedor

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Ahepjukova 17, Ostrava

Firma Michal Fiedor - Pianoservis - Ladění klavírů byla založena v roku 1989. Provádíme odborné ladění všech druhů klavírů na požadovanou úroveň (dle stavu a stáří nástroje), koncertní ladění, komorní ladění, ladění pro koncertní virtuozi, honky tonky ladění- napodobuje staré, barové klavíry.

5PaedDr. Pajer Karel

3.2
★★★★★
★★★★★
(57)
Lipovská 272, Jeseník

Zajištění hudební produkce pro soukromé i veřejné akce.

6ABBADON Music s.r.o.

Nahrávací a masteringové studio. Zajišťujeme live ozvučení a osvětlení. Organizujeme hudební produkce a koncerty. Dále nabízíme k pronájmu vybavené zkušebny a zvukový servis. Otevírací doba: nonstop.

7Společnost přátel ticha, o.s.

Nabídka služeb nahrávacího studia.

8GM Recording Studio

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Dukelská 110 , Jablunkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nahrávací studio nabízí vícestopé nahrávání, mastering, úpravy nahrávek, pořizování živých záznamů, výroba hudby na zakázku - filmová hudba, reklamní šoty a znělky.


Firmy v dalších lokalitách


Hudební nahrávací, masteringová studia v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hudební nahrávací, masteringová studia najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.