Gastronomie a catering – Morava

Organizujete-li nějakou společenskou událost, budete jistě potřebovat pro své hosty catering. Cateringové firmy vám zajistí catering pro jakýkoliv typ akce od zahradní oslavy přes svatbu až po velikou gala párty. Cateringové firmy v lokalitě Morava.

1–10 firem z 368 nalezených Filtry

1Střední škola technická a gastronomická Blansko1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Bezručova 1601/33, Blansko Bezdlužná Ověřená

Na Střední škole technické a gastronomické Blansko nabízíme mnoho zajímavých oborů jak maturitních, tak i učebních. Studujte u nás obor Mechanik seřizovač, Mechanik elektrotechnik, Nástrojař, Elektrikář nebo Kuchař - číšník.

2UNIS - JAKOS, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Vodní 110, Uherské Hradiště Bezdlužná Ověřená

Kompletní dodávky gastrozařízení. I nerez nábytek pro gastro, zdravotnictví. Dále projekty gastroprovozů od studie pro prováděcí projekt vč. konzultace na KHS. Dodávky i gastro technologie Zanussi Professional, Electrolux. Konvektomaty myčky,sporáky, fritézy.

3Strýčková Božena - Hotel Buchlovice

4.4
★★★★★
★★★★★
(472)
náměstí Svobody 426, Buchlovice Bezdlužná Ověřená

Navštivte náš tříhvězdičkový hotel, který se nachází v malebném prostředí Uherskohradišťska. Nabízíme ubytování v jedno- a dvoulůžkových pokojích či v luxusních apartmánech. Součástí hotelu je restaurace, kde si můžete pochutnat na české i zahraniční kuchyni. Poskytujeme cateringové služby.

4DOOT, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(29)
Nádražní 737, Hulín Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se závodním stravováním a rozvozem obědů. Vozíme jídlo pro firmy i domácnosti. Vaříme 365 dní v roce, výběr ze 4 druhů jídel a polévek. Catering, hotová jídla, grilovaná kolena. Zajišťujeme také rauty, firemní a rodinné akce a hostiny.

5Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace1 pobočka

Sobotní 116, Valtice Bezdlužná Ověřená

Provozujeme střední vinařskou školu. Na našich stránkách najdete také e-shop se sortimentem vín. Nabízíme ubytování, catering, degustace vín. Součástí školy je školní sklep Venerie, agrolaboratoř, pálenice a moštárna. Seznam učebních oborů najdete na našem webu.

6HAL-KON s.r.o. - Hotel Koníček1 pobočka

Ubytování ve 22 dvojlůžkových pokojích s klimatizací, sociálním zařízením, koupelnou, TV, telefonem i připojením k internetu. Standardní, nadstandardní i exclusive pokoje. Dva salónky pro pořádání soukromých a firemních akcí.

7AGRO Prostějov, spol. s r.o.

Vrahovická 41, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Ověřená

Agro Prostějov nabídka stravovacích služeb pro zaměstnance i veřejnost. Dále i možnost využití rozvozu jídel. Stravování v závodních kuchyních.

8Maník Gastro s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(265)
Brno-Řečkovice, Měřičkova 18 Bezdlužná

Specializujeme se na rozvoz pizzy, halušek a špeclí, bezmasých kuřecích a vepřových jídel, stripsů a salátů, nápojů a vynikající číny. Nabízíme hned několik druhů pizzy i pro fajnšmekry. Dále si u nás zákazníci mohou dopřát kvalitní výběr burgerů a hranolek. Vyzkoušejte neodolatelnou chuť…

9Babor Milan - Česká jídelna1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(1037)
Baarova 2013/1414, Ostrava, Mariánské…
Otevřeno od 10:00

Provoz jídelny a nabídka cateringu a rozvozu jídel.

10Pelvo.cz

Halasova 24, Lysice Bezdlužná

E-shop s kuchyňským a gastronomickým vybavením.


Gastronomie a catering – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Gastronomie a catering v lokalitě Morava – detailní popis

Cateringové firmy zajišťují catering pro různé společenské, kulturní, firemní a další akce, jako jsou večírky, plesy, oslavy, vernisáže, výstavy, kongresy, workshopy, tiskové konference, firemní obědy, firemní večírky, bankety, rauty, svatby apod. 

Cateringové služby

  • Coffee break – představuje občerstvení, které je podáváno o přestávkách během kongresů, konferencí, seminářů, workshopů, školení apod. Většinou se podávají lehké snacky, jako sandwiche, bagety, sladké pečivo nebo ovoce. K pití se podává káva, čaj, voda a džusy.
  • Číše vína – je vhodná pro velmi krátké společenské události, jako je např. výstava, vernisáž, křest knihy, křest CD, podepisování smluv atd. Podává se zejména víno nebo sekt a k tomu drobné chuťovky.
  • Raut – patří k nejoblíbenějším společenským akcím sloužícím k navození společenské aktivity a získání nových kontaktů. Rauty probíhají především v odpoledních a ve večerních hodinách. Na rautech je podáváno společenské občerstvení. Každý raut začíná welcome drinkem, po kterém hosté mohou zavítat ke švédským stolům, kde je pro ně připravena bohatá nabídka teplých i studených pokrmů, dezertů, alkoholických i nealkoholickcýh nápojů a teplých nápojů. 
  • Koktejl – jedná se o společenskou akci organizovanou v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Je ideálním řešením pro vernisáže, výstavy a jiné akce, při kterých lidé přicházejí a odcházejí v různou dobu. Při koktejlu se podává drobné občerstvení, jako sandwiche, dezerty apod. 
  • Banket představuje velkou hostinu pro velký počet lidí. Je vhodným řešením pro oficiální, mimořádné a slavnostní příležitosti. Pokrmy jsou servírovány sedícím hostům u stolu. Obsluhující personál vždy vchází i odchází společně, a tím zvyšuje slavnostní atmosféru.
  • Barbecue – v dnešní době je to stále populárnější forma cateringu. Jedná se o grilování, které se hodí pro jakýkoliv typ společenské akce. 
  • Garden party – neboli zahradní slavnost, má většinou neformální charakter a její uspořádání je vhodné pro oslavu narozenin, oslavu výročí apod. Koná se ve venkovních prostorách. Při špatném počasí lze zajistit stany.