Fotoateliéry – Morava

Chcete mít zaznamenaná významná období života vaší rodiny? Pak navštivte profesionální fotografa. Krásné fotografie budou jedinečnou vzpomínkou, která vám vykouzlí úsměv na rtech i po mnoha letech. Přehled fotoateliérů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 189 nalezených Filtry

1Jursa Kamil- FOTO JURSA

4.5
★★★★★
★★★★★
(53)
Štěpánská 311/6, Brno Bezdlužná

Fotograf - svatební, reportážní, reklamní, ateliérový, akty, architektury i baby foto. Specializujeme se na firemní akce, plesy, semináře, oslavy, školní foto. Minilab - vyvoláváme fotky, kalendáře, fotoplátna, velkoformátové foto, alba, rámečky.

2A - line TV, s.r.o.

Televizní společnost se zaměřením na výrobu televizních reklam, videoklipů, prezentačních a instruktážních videí, videodokumentů, publicistických pořadů a dále propagačních a výukových pořadů.

3Smékal Pavel- iDIGI.cz

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Kozí 26/4, Brno-město Bezdlužná

Profesionální fotoateliér nabízí svatební, módní, portrétní, technickou, dětskou i školní fotografii. Velkoplošný tisk na různé materiály spojený s grafickou úpravou. Nabídka sortimentu rámů Nielsen včetně rámování a paspart.

4FOTOPARTNER s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Cejl 40/107, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme kamenný obchod a e-shop s dalekohledy a puškohledy značek FOMEI a NIKON. Dále nabízíme filtry, brašny, pouzdra a batohy pro fotoaparáty. Prodáváme kompletní vybavení fotografických ateliérů: studiové blesky, bateriové generátory, trvalá světla a další, také dodáváme inkjet materiály.

5Babyphoto s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(107)
Potocká 82/16, Brno-Kohoutovice Bezdlužná

Focení dětí Brno, newborn, fotoateliér pro děti, foto v těhotenství, foto miminek. Profesionální fotografka Brno.

6Dvořák Martin - Fotograf

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Sovadinova 841/10, Břeclav Bezdlužná

Nabízím portrétní, modelingovou, glamour, produktovou, reklamní, reportážní a svatební fotografii.

7NOVÁ REKLAMA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Havlíčkova 334/1, Hustopeče

Nabízíme služby reklamní agentury zajišťující grafické práce a ofsetový a digitální i také velkoplošný tisk a fotografování ve vlastním ateliéru a reklamní kampaně. Jako firemní kulturu vyznáváme spolehlivost, kvalitu a inteligenci. V současné době patříme k vůdčím agenturách v regionu a míníme v…

8FOTOBLESK s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kollárova 1392/1a, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Firma FOTOBLESK s.r.o. se již od roku 1990 zabývá fotografováním a zpracováním amatérské, ale i profesionální fotografie za použití nejnovějších technologií a nejkvalitnějších materiálů. Našim cílem je maximální spokojenost zákazníka, o kterou usilujeme rychlostí a kvalitou zpracování zakázek.

9Foto Video SPECIAL, spol. s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(24)
J. Palacha 2921/3, Břeclav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodejna s velkým rozsahem sortimentu fotografických potřeb, rámečků, brašen, baterií, paměťových karet, atd. Nabízíme vlastní výrobu fotografií na špičkovém digitálním minilabu Fujifilm Frontier a profesionální velkoformátové tiskárně Epson.

10Skula Jiří - eSkopy

4.7
★★★★★
★★★★★
(30)
Purkyňova 2640/93, Brno

Nabídka kopírování, tisku, zvětšování formátu i velkoplošného skenování. Poskytování komplexních služeb pro projekční kanceláře.


Firmy v dalších lokalitách


Fotoateliéry v lokalitě Morava – detailní popis

Fotografické služby v ateliérech zahrnují focení jednotlivců, párů, těhotenské focení, focení miminek (newborn), dětí, rodin, domácích mazlíčků, dále focení osobních a firemních portrétů, aktů, glamour fotografií atd. V dnešní době je velmi oblíbené i focení významných událostí jako jsou narozeniny či focení v období vánoc s krásnými vánočními scénami. V ateliérech se fotí i průkazové fotografie, produktové a komerční fotografie. Někteří fotografové spolupracují i s vizážisty a kadeřníky, kteří vám před focením vytvoří krásný makeup a účes, aby vaše fotografie byly ještě dokonalejší. Co se týká šatů, tak je možné si vzít vlastní šaty nebo si šaty půjčit přímo ve fotoateliéru, avšak toto nabízejí jen některé fotoateliéry. Především pro těhotenská focení disponují fotoateliéry širokým výběrem speciálních těhotenských šatů.

K dalším službám fotoateliérů patří i úprava fotografií, výroba fotografií a fotodárků, rámování fotografií, opravy fotografií, digitalizace fotografií, černobílá fotokomora atd. 

Jak probíhá focení ve fotoateliéru?

Nejdříve je nutné si najít kvalitního fotografa a na focení se předem objednat. Před samotným focením by si s vámi měl fotograf popovídat o tom, jakou máte představu o focení a jak by fotografie měly vypadat. Pokud jste si objednali i profesionální vizáž, vizážista se postará o makeup a účes. Před focením se ještě obléknete do svých připravených šatů nebo šatů zapůjčených ve fotoateliéru, pokud fotoateliér tuto možnost nabízí. Samotné focení se skládá z jednotlivých pozic, kdy se nafotí sada fotografií, ze kterých se pak vyberou fotky k úpravě. Před další pozicí je možné změnit šaty či opravit líčení a účes. Fotograf si upraví světla a fotí se další pozice. Po focení byste měli obdržet fotografie, ze kterých vyberete ty, které se vám budou nejvíce líbit a které vám fotograf ještě upraví. Po úpravě obdržíte fotky podle domluvy buď osobně, na e-mail nebo na DVD. Pokud si budete přát, tak vám fotograf fotky vytiskne nebo vám může zhotovit i fotoknihu.