Čistírna, čištění oděvů – Morava

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1Köhler Richard - Krejčovství

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Tučkova 917/24a, Brno-Veveří

Nabídka zakázkového krejčovství a oprav oděvů. Sběrné místo čistírny i prádelny.

2Prádelna a čistírna MANELA

Tyršova 142/29, Bohdalice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praní, mandlování, žehlení prádla a oděvů, záclon a závěsů, čištění šatů, outdoorových oděvů, pracovních oděvů, motorkářských oděvů, kůže a kožešin, impregnace, kulmování zavinovačky, čištění peří, opravy oděvů. Dle dohody svoz a rozvoz prádla smluvním partnerům.

3Marie Horáková - Prádelna

Nádražní 233/11, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Potřebujete kvalitně vyprat a vyžehlit prádlo? Mandlovna ve Vyškově Vám nabízí své profesionální služby. Máte doma schovaný koš s nevyžehleným prádlem? Přivezte ho do naší prádelny a nechte praní, žehlení a mandlování prádla na nás. Zajišťujeme chemické čištění oděvu a hloubkové čištění koberců.…

4PALAPALINA s.r.o.

Prodáváme dětské oblečení. Sběrné místo čistírny a prádelny.

5Mareš Miloš - Čistírna peří Mareš (pobočka Blansko)491 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Wanklovo nám. 1437/4, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Čistírna peří. Renovace péřových dek a polštářů. Čištění peří profesionální technologií. Prodej nových péřových výrobků. Péřový pás. Výkup peří. Výroba různých druhů vložek, zavinovaček, podsedáků i polštářů - dětské, dekorační, na pohovku, cestovní, těhotenské a kojící.

6Poledňáková Hana

Čistírny oděvů, prádelna, chemické čištění.

7IDEAL ČESKÁ, s.r.o.- Bel & Blanc – úpravy a čistírna oděvů (pobočka Zlín,…33 poboček

1.5
★★★★★
★★★★★
(1)
třída 3. května 1170, Zlín, Malenovice

Čistírna s nabídkou čištění kůží, kožešin, bytových dekorací a koberců. Provádíme impregnace, apretace a úpravy oděvů včetně výměny zipů, přišívání knoflíků a zkracování kalhot i sukní. Nabízíme sušení, žehlení a ošetření antimolovými či antiroztočovými přípravky.

8Lidové tradice a řemesla, o.p.s.

Zámecká 196, Uherský Ostroh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se šitím, praním, žehlením a renovací lidových krojů a panenek. Nabízíme ručně tkané oděvy, užitkové i dárkové předměty. V sortimentu naleznete i strojově vyšívané výrobky. Věnujeme se plisováním. Zhotovujeme křtící peřinky i roušky. Prodáváme krajky, stužky i knoflíky.

9SaF - SERVIS, s.r.o.3 pobočky

sídl. Svobody 3552, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Nabízíme chemické čištění oděvů a textilií včetně pracovních oděvů, chemické čištění oděvů z kůže a kožešin. Mimo jiné nabízíme praní, žehlení a opravy prádla. Služby poskytujeme hotelům, penzionům, restauracím. Dále i prodáváme techniku, chemikálie a pomůcky pro chemické čistírny a prádelny.

10VÍT SPÁČIL - prádelny a čistírny, spol. s r.o.

Husovo nám. 2127, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme praní i žehlení prádla pro obyvatelstvo, restaurace, hotely či firmy. Dále i poskytujeme čištění, údržbu pracovních oděvů, galanterní opravy a dovoz vypraného prádla a šatstva.


Firmy v dalších lokalitách


Čistírna, čištění oděvů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čistírna, čištění oděvů najdete 58 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 52 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Morava.