Brašnářství, obuvnictví, sedlářství – Morava

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1Bábor Vladimír - EURODANCE

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Chaloupky 894/30a, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše rodinná firma se zabývá obuvnictvím už od roku 1990. Zaměstnáváme skutečné odborníky v oboru, kteří vyrábí taneční, stepařskou a divadelní obuv do kulturních stánků po celé České republice. Nabízíme velké množství variant pro dámy i pro pány.

2Sedlářství Lubomír Jelínek5 poboček

Jesenická 527, Hanušovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme zakázkovou ruční sedlářskou výrobu. Zhotovujeme všechny druhy postrojů (chomoutových i prsních) a jezdeckých potřeb na hospodářské i průmyslové stroje. Provádíme renovace kočárů.

3Kvasnička Alan - zakázková výroba obuvi

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dělnická 123/33, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou netradiční i tradiční obuvi a kožených doplňků na zakázku. Každý pár pocházející z naší dílny je svým způsobem originál. U obuvi na zakázku Vám nabídneme všechny možnosti, které nás napadnou a které jsou proveditelné na Vašem vybraném – konkrétním vzoru.

4Zemanová Helena - obuvnictví1 pobočka

Nabízíme opravy obuvi, kabelek i peněženek. Prodej koženého zboží.

5Konsorcium T + M,s.r.o.- pánská, dámská i dětská obuv1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Dvorská 1960/32, Blansko Bezdlužná

Vyrábění a velkoobchodní prodej obuvi.

6Tylč Oskar

Sedlářství. Obojky, vodítka, postroje na psy, koně.

7KASTEK komponenty s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na lisování plastů vstřikováním pro automobilový, elektrotechnický, nábytkářský a obuvnický průmysl. Nabízíme technické výlisky a obuvnické komponenty. Poskytujeme servis.

8Pronext,a.s.

J. A. Bati 5263, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme opravy, servis, přestavby a modernizace. A to gumárenských, obuvnických a plastikářských strojů, konstrukce a výrobu strojů na zpracování PUR, jednoúčelových strojů, periferních zařízení a jiných. Dále i nabízíme zakázkovou strojní výrobu, klempířské a zámečnické práce, prodej hutních…

9BSV Kubiš, s.r.o.

Výroba chirurgických, tetovacích a čalounických šicích jehel. V dnešní době uspokojujeme požadavky pro zdravotnickou a veterinární veřejnost v tuzemsku i na zahraničním trhu.

10Loučka Petr - TRANSPORTCASE

Zakázková výroba přepravních obalů a kufrů dle přání zákazníka. Nabízíme pevná pouzdra pro keyboardy, kytarové a baskytarové reproboxy, kufry pro pedalboardy. Vyrábíme přepravní boxy i obaly na sportovní potřeby, speciální měřící přístroje, nářadí a pouzdra pro skeny, otočné hlavy, výrobníky mlhy.


Brašnářství, obuvnictví, sedlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Brašnářství, obuvnictví, sedlářství v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Brašnářství, obuvnictví, sedlářství najdete 62 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 56 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 19 firem v regionu Morava.