Brašnářství, obuvnictví, sedlářství – Morava

Chcete si udělat radost ručně vyrobeným produktem? Toužíte po nějakém jedinečném výrobku, který budete mít pouze vy a nikdo jiný na světě? Pak využijte služeb brašnářů, obuvníků nebo sedlářů. Přehled brašnářů, obuvníků a sedlářů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 212 nalezených Filtry

1Kvasnička Alan - zakázková výroba obuvi

Dělnická 123/33, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou netradiční i tradiční obuvi a kožených doplňků na zakázku. Každý pár pocházející z naší dílny je svým způsobem originál. U obuvi na zakázku Vám nabídneme všechny možnosti, které nás napadnou a které jsou proveditelné na Vašem vybraném – konkrétním vzoru.

2Bábor Vladimír - EURODANCE

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Chaloupky 894/30a, Brno
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Naše rodinná firma se zabývá obuvnictvím už od roku 1990. Zaměstnáváme skutečné odborníky v oboru, kteří vyrábí taneční, stepařskou a divadelní obuv do kulturních stánků po celé České republice. Nabízíme velké množství variant pro dámy i pro pány.

3Zemanová Helena - obuvnictví1 pobočka

Nabízíme opravy obuvi, kabelek i peněženek. Prodej koženého zboží.

5KASTEK komponenty s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na lisování plastů vstřikováním pro automobilový, elektrotechnický, nábytkářský a obuvnický průmysl. Nabízíme technické výlisky a obuvnické komponenty. Poskytujeme servis.

6Pronext,a.s.

J. A. Bati 5263, Zlín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Nabízíme opravy, servis, přestavby a modernizace. A to gumárenských, obuvnických a plastikářských strojů, konstrukce a výrobu strojů na zpracování PUR, jednoúčelových strojů, periferních zařízení a jiných. Dále i nabízíme zakázkovou strojní výrobu, klempířské a zámečnické práce, prodej hutních…

7BSV Kubiš, s.r.o.

Výroba chirurgických, tetovacích a čalounických šicích jehel. V dnešní době uspokojujeme požadavky pro zdravotnickou a veterinární veřejnost v tuzemsku i na zahraničním trhu.

8Loučka Petr - TRANSPORTCASE

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nová 585, Němčice nad Hanou Bezdlužná

Zakázková výroba přepravních obalů a kufrů dle přání zákazníka. Nabízíme pevná pouzdra pro keyboardy, kytarové a baskytarové reproboxy, kufry pro pedalboardy. Vyrábíme přepravní boxy i obaly na sportovní potřeby, speciální měřící přístroje, nářadí a pouzdra pro skeny, otočné hlavy, výrobníky mlhy.

9Jorda Pavel- regamont

4.2
★★★★★
★★★★★
(47)
U botanické zahrady…, Olomouc Bezdlužná

Vyrábíme brašnářské, sedlářské a galantérní výrobky z kůže, koženky a technických materiálů. Dále i zhotovení prototypů pro speciální použití. Nabízíme krejčovské služby a opravy obuvi, tašek, kabelek či oblečení. Provádíme posudky zavazadel i kalkulační výpočty.

10Helan Lukáš- Výroba klíčů a razítek, opravy obuvi

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Tkalcovská 869/1, Brno-sever -…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Jsme společností nabízející výrobu klíčů, razítek, opravnu obuvi, broušení nožů, gravírování, prodej zabezpečovací techniky, doplňků a příslušenství pro obuv a příslušenství ke klíčům. Působíme hned na několika místech v Brně, kde nás najdete po celé dny od pondělí až do neděle. Na našich…


Brašnářství, obuvnictví, sedlářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Brašnářství, obuvnictví, sedlářství v lokalitě Morava – detailní popis

Kůže a kožené výrobky se používají odjakživa, jelikož kůže patří k přírodním materiálům. Přírodní kůže je krásná, elegantní, velmi odolná, komfortní a pohodlná. Vydrží řadu let a je vhodná pro jakékoliv roční období.

Brašnářství

Brašnářství je tradiční řemeslo, které se zabývá výrobou brašnářských výrobků z kůže, umělé kůže a koženky. Brašnářské výrobky se obvykle opatřují textilní podšívkou. Brašnáři se zabývají i výrobou kožených výrobků na zakázku. Přesně podle vašich představ a vašeho stylu vám brašnáři vyrobí jakýkoliv brašnářský výrobek, ať už to bude opasek, kabelka, batoh nebo peněženka. Na výběr budete mít různé typy a barvy kůže, podšívek, šití nebo kování. Lze si nechat vyrobit i více výrobků do sestavy.

Brašnářské výrobky

 • Kožené opasky a pásky
 • Kožené kabelky
 • Kožené batohy
 • Kožená zavazadla
 • Kožené peněženky
 • Kožené řemínky k hodinkám
 • Kožené zápisníky a diáře

Sedlářství

Sedlářství je tradiční řemeslo, které se zabývá výrobou kožených sedel a dalších kožených výrobků. Se sedlářskými výrobky se lze setkat na rančích, v jezdeckých oddílech nebo na trzích. Je založeno na poctivé ruční práci. Každý sedlář při výrobě svých produktů používá střihy a předlohy. Klíčovou součástí výroby je také ruční šití. Mnoho výrobků se vyrábí na zakázku.

Sedlářské výrobky

 • Kožená sedla
 • Kožené chomouty
 • Kožené postroje
 • Kožené biče
 • Kožené řemínky