Autoklíče - výroba, prodej – Morava

Máte dva klíče od auta? To je totiž počet autoklíčů, který by měl každý řidič mít. Jeden autoklíč by měl být na běžné používání a druhý autoklíč by měl fungovat jako záložní. Přehled firem zabývajících se výrobou autoklíčů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1ABT SEZAM s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(58)
Merhautova 1041/177, Brno-Černá Pole Bezdlužná Ověřená

Naše firma nabízí zámečnické služby. Specializujeme se na otevírání trezorů a zabezpečování bytů po vloupání, výrobu klíčů a autoklíčů, opravy zámků a autozámků, montáž dveřních zavíračů a otevírání bytů. Dále nouzové otevírání bytů v Brně, cena za otevření bytu je od 360,- + jízdné.…

2ZANO 91 s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Kollárova 431/8, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyrábíme trezory, sejfy a pokladny na zakázku. Nabízíme komletní služby včetně výroby, prodeje a servisu. Soušástí sortimentu jsou ohnivzdorné a protipožární trezory, bezpečnostní dveře, trezorové dveře. Vyrábíme zazdívací sejfy a nábytkové sejfy. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

3Kameníček Jindřich, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lazaretní 1/7, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Zajišťujeme prodej veškeré sortimentu klíčů, auto klíčů, čipových klíčů, čipů, rozlišovačů, karabin, ale také prodej a servis strojů JMA na výrobu klíčů.

4Líska Vladimír

Servis hydraulických momentových utahováků, klíčů, napínáků šroubů a zařízení pro přesné utažení šroubových spojů.

5Liznová Miluše1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Masarykovo náměstí…, Boskovice

Poskytujeme služby nouzové otevírání bytů, systémy generálního a hlavního klíče, zabezpečování objektů (montáž bezpečnostního kování, přídavné kování, kukátka apod.), montáž zavíračů, oprava dveří, výroba klíčů, autoklíče, elektronické systémy, vložky, zámky.

6Sedláčková Edita

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Národního odboje 6, Břeclav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializovaná prodejna se zámky a kováním. Výroba klíčů: autoklíče + imobilizér, klíče dozické a cylindrické- FAB, GUARD, MUL-T-LOCK, CISA, ABUS a další. Kování interiérové a bezpečnostní. Zámky zadlabávací, přídavné, vysací, lankové a různé. Zavírače, schránky + vhozy, pokladny, stavební vložky-…

7AD SECURITY s.r.o. - Středisko Brno1 pobočka

Česká 180, Česká
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Orientujeme se na zámečnickou výrobu a technologie zabezpečení objektůpřed vniknutím osob či protipožární opatření. Nabízíme bezpečnostní dveře, klíčové systémy, mříže a řadu dalších mechanických ochran. Nově také nabízíme služby z oblasti mechatroniky, která spojuje mechanickou a…

8Jiří Ptáčník

4.8
★★★★★
★★★★★
(55)
Erbenovo nábřeží…, Kroměříž Bezdlužná

Zámečnictví, výroba klíčů, autoklíče s čipem všech značek, montáže, opravy zámkových systémů. Projekce a montáž generálního klíče, přestavba cylindrických vložek, visací zámky. Servisní středisko FAB, GUARD. Nouzové otevírání bytů a aut.

9Nohal Marek1 pobočka

Hradební 1250, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Působíme na trhu již 10 let. Mechanické zabezpečujeme váš majetek na profesionální úrovni. Vyrábíme klíče všeho druhu, prodáváme zámky, bezpečnostní kování, trezory a sejfy, provádíme veškeré montáže a servis bezpečnostních a protipožárních dveří, zavíračů, panikových kování, zadlabacích zámků a…

10zamknuto, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(40)
Masarykovo nám. 165, Uherský Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme výrobu klíčů a autoklíčů. Nabízíme trezory, bezpečnostní vložky, kování a dveře. Dále dodávky systémů generálního klíče a nouzové otevírání dveří. Poskytujeme mechanické, mechatronické a elektronické vložky pro stavební zámky, pro dřevěný, kovový a další nábytek.


Firmy v dalších lokalitách


Autoklíče - výroba, prodej v lokalitě Morava – detailní popis

Náhradní autoklíče jsou investicí do budoucna. Řešení situace, kdy jste ztratili klíč, byl vám odcizen nebo se poškodil, je vždy mnohem snazší a levnější, pokud máte náhradní klíč k dispozici. Autoklíče včetně klíčů s imobilizérem a s dálkovým ovládáním lze vyrobit na všechny typy vozů. 

Co mám dělat s poškozeným autoklíčem?

Pokud máte poškozený autoklíč, není vždy nutné nechat si vyrobit nový autoklíč. Většina autoklíčů bývá poškozená tak, že je prasklá nebo promáčklá plastová hlava klíče z důvodu opotřebení materiálu. Často bývá poškozená i planžeta, tj. kovová část klíče, která se zasouvá přímo do zámku. Všechna tato poškození lze opravit a staré části vyměnit za nové. Výhodou takové opravy je, že vyjde levněji než výroba nového autoklíče. Nejdražší částí autoklíče je čip uvnitř hlavy, který v mnohých případech zůstává stále funkční, i když jsou poškozené mechanické části klíče. V žádném případě nepoužívejte autoklíč s promáčknutou nebo jinak zdeformovanou hlavou, protože by jste si mohli poškodit vnitřní elektronické komponenty. 

Nemáte náhradní autoklíč?

Možná se vám zdá zbytečné pořízení náhradního autoklíče, ale nikdy nevíte, kdy se vám náhradní autoklíč bude hodit. Pokud jste při koupi vozidla dostali jen jeden klíč, klíč jste ztratili, je poškozený nebo nefunkční, pořiďte si rezervní autoklíč co nejdříve. 

Co dělat, když nemám ani jeden autoklíč a potřebuji se dostat do svého vozu?

V případě, kdy nemáte svůj běžně používaný autoklíč ani náhradní autoklíč a potřebujete se dostat do svého vozu, je nutné zavolat technika nebo odtahovou službu a nechat si auto nouzově otevřít a následně vyrobit nový autoklíč.