Administrativní služby - Zlínský kraj

1 - 5 firem z 5 nalezených

OBZOR, výrobní družstvo Zlín - administrativní služby

Louky, Na Slanici 378 kontakt +420 577 195 190, (5 poboček)

Nabízíme administrativní služby. Archivace, příprava, třídění, správa, úschova, zakládání, přeprava, zpracování spisových, skartačních plánů, skartace dokumentů pro všechny druhy firem. Dále poskytujeme i náhradní plnění.

web www.obzor.cz

Chovančík David

Prostřední Bečva, Prostřední Bečva 269

Poskytujeme administrativní služby v oblasti přepisu a převodu textů. Dále přepisu audio a video záznamů do dále zpracovatelné elektronické podoby.

zobrazit detail

E-AGENCY s.r.o.

Hvozdná, Osmek 185 kontakt +420 773 900 912

Nabídka zpracování podkladů. A to pro seminární, bakalářské, diplomové, rigorózní, dizertační a absolventské práce. Dále provádění pravopisných, gramatických a stylistických korektur, tvorba dotazníků, rešeršních služeb a výtahů z odborných článků.

web www.referatykvalitne.cz

Slavičínská spisovna s.r.o.

Zlín, areál Svit a.s. budova 64/2 kontakt +420 573 776 165

Poskytujeme komerční služby spisovny. Dále zajišťujeme archivaci, správu, uložení a třídění dokumentů. Digitalizujeme i písemnosti. Vyhledáváme i údaje z uložených spisů. Mimo jiné provádíme skartaci a likvidaci. Nabízíme i konzultační a poradenskou činnost. Prodej použitých šanonů.

web www.slavicinskaspisovna.cz

Radek Huťka

Halenkovice, Halenkovice 624 kontakt +420 724 514 090

Výstavby a rekonstrukce rodinných i bytových domů, školek, administrativních budov a prodejen na klíč. Zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci, vyřídíme stavební povolení a veškeré administrativní práce spojené realizací stavby. Poskytujeme analýzu stavebního místa.

web www.rhstavby.cz