Motoresty – Morava

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1Zemědělské družstvo Kokory

4.0
★★★★★
★★★★★
(134)
Kokory 381, Kokory Bezdlužná Ověřená

Produkty zemědělské výroby se zaměřením na živočišnou i rostlinnou výrobu, chov skotu, výrobu mléka, dále pěstování obilovin, pšenice ozimé, ječmene jarního, řepky olejky, máku, kukuřice a chmele.

2Sanytrák s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(33)
Horní Lhota 191, Horní Lhota 191 Bezdlužná

Motorest, výroba hotových jídel, minutek, pořádání oslav. Velkoobchod, maloobchod, prodej, zpracování potravin. Výroba a distribuce uzenin a jiných masných výrobků. Denní rozvoz potravin.

3Soško s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(29)
Nedakonice 498, Nedakonice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Rodinná firma SOŠKO vznikla v Nedakonicích v roce 1991. Kvalitu masných výrobků potvrzuje fakt, že tři výrobky fiirmy Soško byly oceněny „Perlou Zlínska“. Ocenění získala v roce 2006 Selská tlačenka, Šunkový salám speciál zauzený v roce 2007 a Moravská slanina v roce 2009. Dále provozujeme Bistro u…

4KB MORAVIA s.r.o. - Motorest Štěpán

4.4
★★★★★
★★★★★
(810)
Losy 348, Uherský Brod, Těšov
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Rodinný Motorest Štěpán se nachází nedaleko centra Uherského Brodu. Nabízí ubytování až pro 22 osob. Pokoje mají vlastní sociální zařízením. Možnost stravování v restauraci, která se nachází přímo v motorestu. Připojení wifi zdarma. Využití prostoru k pořádání svateb a jiných oslav. Restaurace…

5Motorest u Toma

Rajhrad, Rajhrad 700 Bezdlužná

V příjemném prostředí si můžete vychutnat pečená medová žebírka, pečené vepřové koleno, domácí polévky a hotová jídla. Dále máte k dispozici výběr z našeho bohatého jídelního lístku kteroukoliv denní dobu, vaříme pro Vás NON STOP. Celková kapacita je 98 míst, restaurace 48 a 50 venkovní posezení.…

6Lázeňský hostinec

3.7
★★★★★
★★★★★
(74)
Hluboké Mašůvky 222, Hluboké Mašůvky Bezdlužná

Penzion, restaurace a cukrárna se nachází ve staré,historické budově ve slavné poutní obci Hluboké Mašůvky, nedaleko Znojma. Na Mariánském náměstí v centru obce u poutního kostela byl majitelem jevišovického panství hrabětem Raduitem de Souches pro potřeby poutníků postaven v roce 1680 lázeňský…

7Hana Honová- Motorbar u Hanky

Bravantice 248, Bravantice
Otevřeno do 22:00

Provoz motorestu s českou kuchyní, nekuřáckým salonem, krytou venkovní terasou a parkovištěm pro kamiony.

8RUSTIK s.r.o.- Motorest Starý Jičín

3.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Starý Jičín 125, Starý Jičín Bezdlužná

Nově zrekonstruovaný hotel a penzion s restaurací nabízí příjemné ubytování. V restauraci se podává česká kuchyně s denním menu. Vhodné pro konání soukromých akcí, firemních akcí i školení, a to až pro 40 osob.

9Ing. Vlastimil Kelíšek- MOTOREST RASOVÁ

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komňa 286, Bojkovice
Otevřeno do 21:00

Motorestu Rasová se nachází v oblasti Mikulčin Vrch v Bílých Karpatech, posledním motorest na E50 před hranicí se Slovenskou republikou. Najdete zde bohatý výběr jídel klasické české kuchyně, týdenní menu, speciality podniku, bezmasá jídla, polévky, hotová jídla, saláty a moučníky.

10Máčal Tomáš- MOTOREST PANORAMA

4.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Slovenská 242, Bučovice
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho motorestu, kde Vám připravíme ta nejlepší jídla, komfortní ubytování a spoustu spestření pro pŕíjemně strávené chvíle ať už z výletu či pracovní cesty.


Firmy v dalších lokalitách


Motoresty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Motoresty najdete 40 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 36 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Morava.