Kavárny – Morava

Káva je pro mnoho z nás oblíbeným nápojem a součástí denního rituálu. Ať už máte rádi espresso, americano nebo cappuccino, vychutnat si ho můžete v příjemném prostředí kavárny. Přehled kaváren v lokalitě Morava.

1–10 firem z 578 nalezených Filtry

1Café bistro Matiné

4.6
★★★★★
★★★★★
(600)
Ztracená 11, Kroměříž Bezdlužná Ověřená

Vítejte v Café Bistro Matiné. V prostředí inspirovaném typickými pařížskými bistry. Zastavte se u nás na snídani. Vychutnejte si svou ranní kávu třeba s čerstvě upečeným croissantem nebo s některým z našich snídanových menu. V útulném, striktně nekuřáckém prostředí bistra si k tomu můžete každý den…

2Obecní lesy Bludov s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
8. května 906, Bludov Bezdlužná Ověřená

Provozujeme zahradnictví – Zámecká oranžerie, kde vám nabízíme květinové vazby, pokojové květiny, balkonové květiny, ovocné stromy a keře, bylinky a mnoho dalšího. Součástí našeho zahradnictví je Kavárna v oranžerii. Provozujeme také lom, kde vyrábíme a prodáváme frakce.

3PREMIUM hotel1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 2133/100, Znojmo

Moderní, komfortní hotel s kapacitou 165 lůžek. Restaurace s terasou, grilem, bar, vinný sklep. Možnost pořádání kongresů, konferencí, firemních akcí, rodinných oslav, teambuildingu, ekoagroturistiky. Aquacentrum součástí hotelu - bazén, sauna, fitness, solárium, masáže, osobní trenér.

4Juříček Jaroslav1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Blatného 2321/5, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Nabízíme služby stylového kadeřnického salonu, obchodu, kde naleznete vše pro Vaše domácí lázně a také skvělou kávu a další horké nápoje připravované s péčí nám vlastní.

5Naše hřiště Brno

4.8
★★★★★
★★★★★
(71)
Zábrdovická 25/2, Brno - Zábrdovice
Otevřeno do 19:00

Kryté dětské centrum pro nejmenší v Brně. Provozujeme kryté dětské zábavní centrum. K dispozici je pískoviště se skluzavkou, houpačky, kavárna, školka i hlídání dětí.

6Zezulková Iveta - Restaurace Cafebar Praha

Stylová a nově zrekonstruovaná Restaurace Praha se nachází na frekventovaném místě. Můžete si u nás pochutnat nejenom na tradiční české kuchyni, pravé italské pizze, ale také na vytříbené mezinárodní kuchyni. V pracovních dnech podáváme i velmi chutné denní menu dle aktuální nabídky. V prostorách…

7Hotel HAPPY STAR s.r.o. - Restaurace Ad Astra4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(768)
Znojemská 111, Hnanice Bezdlužná

Nabízíme teplá a studená jídla se specializací na moravskou kuchyni. Možnost připojení k Wi-fi.

8BIMOK AIR ZNOJMO s.r.o.

Oblekovice 364, Znojmo-Oblekovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše společnost se specializuje na prodej vybavení gastronomických provozů, velkokuchyní, hotelů, restaurací, školních, závodních jídelen. Vybavení obchodů, bufetů, kantýn, barů, kaváren, bister, pizzérií. Nerezové kuchyně: nerezové pracovní stoly, mycí stoly, dřezy, regály, výlevky, servírovací…

9SMILE, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(17)
náměstí 28. dubna…, Brno-Bystrc
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Prodej živých květin a sezónního zboží. Provádíme vazby smuteční, svatební, slavnostní, dárkové. Zajišťujeme rozvoz. Pořádáme výstavy.

10Kvarda Milan- Ne vinná Kavárna

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Náměstí 208/18, Mikulov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Přijďte a na chvíli se zastavte a vychutnejte si atmosféru starých časů, která na Vás dýchne v tomto historickém interiéru našich babiček při šálku dobré kávy nebo čaje, za poslechu příjemné a typické kavárenské hudby.


Kavárny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kavárny v lokalitě Morava – detailní popis

Historie kaváren

První kavárny vznikaly v arabském světě odkud se začaly šířit do celého světa. V Evropě byly první kavárny otevřeny v Benátkách. V Benátkách dnes nalezneme nejstarší a také nejdražší kavárnu Café Florian, která byla otevřena v roce 1720. První kavárna v České republice byla otevřena v Brně v roce 1702 Turkem Achmetem. V Praze byla otevřena první kavárna U Zlatého hada v roce 1714. Nejproslulejší kavárna v České republice je pražská kavárna Slavia, která byla otevřena v roce 1884. Nachází se na pravém břehu Vltavy naproti Národnímu divadlu. Kavárnu Slavia navštěvovali významné české osobnosti jako Jaroslav Seifert, Vítězslav Nezval, Karel Čapek, Josef Čapek nebo Václav Havel.

Oblíbené kavárenské řetězce 

Kočičí kavárny 

Jste milovníci kávy a koček zároveň? Navštivte některou z kočičích kaváren a vychutnejte si svou kávu v příjemném prostředí ve společnosti několika kočiček. Kočky v kavárně působí terapeuticky. Můžete se s nimi pomazlit nebo je jen pozorovat. Na seznamu kočičích kaváren naleznete kontakty a webové stránky jednotlivých kočičích kaváren. 

Recenze kaváren 

Najděte si svou vlastní dokonalou kavárnu.

Novinky ze světa kávy, kaváren a pražíren

Jste milovníci kávy a zajímá vás co je nového ve světě kávy? Doporučujeme vám následující portály, které přinášejí zajímavé články o přípravě kávy, alternativních způsobech přípravy kávy, kávových novinkách z oblíbených kavárenských řetězců, tipy na kavárny a mnoho dalšího.