Diskotéky a hudební kluby – Morava

1–10 firem z 202 nalezených Filtry

1Vyzula Dalibor – HUDEBNÍ RESTAURACE STARÁ MASNA

4.0
★★★★★
★★★★★
(30)
Hulínská 2322/28c, Kroměříž Bezdlužná Ověřená

Provozujeme hudební restauraci Stará masna Grill & Music. Přijďte k nám ochutnat výborné jídlo a zažít víkendové rockové koncerty. Vaříme obědová denní menu i speciality z jídelního lístku. Hudební program naleznete na našem webu. Nabízíme také pronájem restaurace.

2Kulturní dům Rubín53 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(726)
Makovského náměstí…, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno

Rubín je dlouholetou stálicí kulturního dění v Brně. Kromě pořádání vlastních společenských akcí, jako jsou divadelní představení a koncerty, nabízíme pronájem našich prostor pro firemní i soukromé účely. K dispozici je multifunkční klimatizovaný sál o kapacitě 300 osob, který je možno využít v…

3Kulturní centrum Semilasso - GLANC, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(67)
Palackého třída 832…, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Kulturní dům. Pořádáme koncerty, divadelní a kulturní představení, rauty, svatební hostiny a promoce, firemní a společenské akce. Pronájem prostor pro firemní a společenské akce, večírky, školení, kultůrní akce a koncerty. Kapacita 700 osob, k sezení 435 míst.

4Folklorní spolek Púčik

Organizujeme Mezinárodní festival slovenského folkloru v ČR a aktivně se zapojujeme do kulturního dění.

5U KRÁLOVNY ELIŠKY, a.s.

3.8
★★★★★
★★★★★
(161)
Mendlovo náměstí…, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Provoz diskotéky i pořádání soukromých akcí.

6Zezulková Iveta - Restaurace Cafebar Praha

Stylová a nově zrekonstruovaná Restaurace Praha se nachází na frekventovaném místě. Můžete si u nás pochutnat nejenom na tradiční české kuchyni, pravé italské pizze, ale také na vytříbené mezinárodní kuchyni. V pracovních dnech podáváme i velmi chutné denní menu dle aktuální nabídky. V prostorách…

7BREZES s.r.o.- Klub Paladium

3.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Bratislavská 4082/3a, Hodonín Bezdlužná

Naším oborem je provoz diskotéky, nabízíme alkoholické i nealkoholické nápoje, pivo značky Pilsner Urqell, Radegast, Heineken, Corona, Desperados, Frisco a jiné.

8OZVUČENÍ-BRNO.CZ - Staněk Boris

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
V Aleji 288/25, Brno Bezdlužná

Ozvučení a osvětlení pro kulturní, sportovní i firemní akce, svatby a večírky. Zajistím hudbu a DJ na svatbu, diskotéky, firemní párty nebo večírek, karaoke show, moderátory, zvuk a světla. Vaše svatba, náš svatební DJ, kvalitní hudba i DJ aparatura.

9Klub kultury Uherské Hradiště3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(399)
Hradební 1198, Uherské Hradiště Bezdlužná

Hudební a výstavní akce, vzdělávací a zájmové kurzy. Celoročně nabízíme divadelní představení, koncerty okrajových i populárních žánrů, folklorní pořady, módní přehlídky a plesy. Seniorům je určen projekt Akademie třetího věku.

10Hotel Ryšavý1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(797)
Vémyslice 73, Vémyslice Bezdlužná

HOTEL RYŠAVÝ.


Firmy v dalších lokalitách


Diskotéky a hudební kluby v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Diskotéky a hudební kluby najdete 202 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 182 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 61 firem v regionu Morava.