Cukrárny – Morava

1–10 firem z 455 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Vítejte v Café Bistro Matiné. V prostředí inspirovaném typickými pařížskými bistry. Zastavte se u nás na snídani. Vychutnejte si svou ranní kávu třeba s čerstvě upečeným croissantem nebo s některým z našich snídanových menu. V útulném, striktně nekuřáckém prostředí bistra si k tomu můžete každý den…

Poslat poptávku matine.cz 573 330 774

Jsme malá rodinná pekárna a cukrárna s 30letou tradicí. Připravujeme pro vás poctivé pekařské výrobky (světlé a tmavé pečivo, chleba, sladké a slané speciality, trvanlivé produkty), cukrářské výrobky (malé dezerty, dortové zákusky) a dorty (svatební, narozeninové a dětské dorty).

Poslat poptávku primka.cz 572 641 632

Jsme přední odborná střední škola v Olomouckém kraji s širokou nabídkou učebních a maturitních oborů. Nabízíme vzdělání v oborech jako kadeřník, cukrář, kuchař-číšník a podnikání, s důrazem na praktickou výuku a uplatnění absolventů na trhu práce. Organizujeme zahraniční stáže a odborné praxe.

Poslat poptávku stursovka.cz 585 200 211

Pečeme dorty na přání pro různé příležitosti, jako jsou narozeniny, svatby a další oslavy. Nabízíme široký výběr zákusků, dezertů a sladkého pečiva. Specializujeme se na domácí výrobu s důrazem na čerstvost a kvalitu surovin, poskytujeme individuální přístup ke každé objednávce.

Poslat poptávku cukrarna-u-pavlinky6.webnode.cz 603 913 557

Jsme malá cukrárna a pekárna, která nabízí zákusky, zmrzlinu Božský kopeček, čokolády, kváskové pečivo, nápoje, kávu s sebou a jiné dobroty. Součástí naší nabídky jsou také vegan a raw varianty či bezlepkové pečivo.

Poslat poptávku tuttifrutti.cz 722 944 536

Hledáš střední školu a zajímá tě gastronomie? Přihlas se na Střední školu společného stravování. Nabízíme jak maturitní obory, tak i učební obory a jeden nástavbový obor. U nás můžeš studovat obor Kuchař, obor Číšník, obor Služby cestovního ruchu, obor Hotelový a restaurační provoz a…

Poslat poptávku ssss.cz 596 716 755

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec- obory školy, tj. potravinářství, vinařství, zahradnictví, gastronomie, obchod a služby. Škola disponuje moderně vybavenými pracovišti, jak pro teoretickou výuku (laboratoře, počítačové a jazykové učebny, tělocvičny, posilovny, knihovny),…

Poslat poptávku sosbzenec.cz 518 384 527

Provozujeme výrobu a prodáváme reklamní čokoládu a srdíčko a golf a mobilní telefon a PF i kočičí jazýčky. A dále ještě Vánoce a cukrovinky a bonboniery a adventní kalendáře a notebooky i CD a vajíčko avelikonoce. Děláme individuální reklamní potisky a to včetně loga a reliéfy.

Poslat poptávku fikar.cz 541 231 428

Firma se zabývá výrobou cukrářských výrobků se specializací na svatební cukroví a dorty. Možnost rozvozu zboží.

Poslat poptávku 516 416 387

Firma se zabývá ruční cukrářskou výrobou cukrovinek s uplatněním tradičních receptůr. Vyrábíme domácí linecké pečivo, kokosové kmeny více příchutí, čajové pečivo, kokosky, korpusy, medovníky a medové pláty na výrobu medovníků.

Poslat poptávku mopeka.cz 517 383 834

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Cukrárny najdete 455 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 137 firem v regionu Morava.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.