Čajovny – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Odvárková Alena - Restaurace Na Věčnosti

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Velká Mikulášská 11, Znojmo

Nekuřácká restaurace a galerie v centru města Znojma. Máme pro vás připraven jídelní lístek plný specialit. Případně můžete zajít na denní menu. Mimo to u nás naleznete i koncerty, přednášky, ochutnávky vín. Pořádáme pro vás oslavy svateb, promocí a firemních akcí.

2Matúšů Petr- COFFEE DREAM

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Náměstí sv. Ondřeje…, Uherský Ostroh Bezdlužná

V naší malé pražírně výběrové kávy Vám můžeme nabídnout prvotřdní kvalitu praženého zrna a 100% čerstvost, protože vše se u nás dělá na základě skutečné poptávky. Praženou kávu Vám připravíme a zabalíme jak si jen řeknete. Naši čerstvě praženou kávu balíme do třívrstvých sáčků bez mikroventilku.

3VOKÁČ LUDĚK- Keltská středověká krčma Avalon Valtice

3.9
★★★★★
★★★★★
(497)
Příční 46, Valtice
Otevřeno do 24:00

Zastavte se na chvíli a udělejte si s přáteli hezkou chvíli při dobrém víně a středověké kuchyni. Naše středověká restaurace vám nabízí obojí. Vinaře potěší náš vinný sklípek, kde je víno doma. Gurmáni se mohou těšit na pochoutky ze surovin, které prospějí jejich zdraví i žaludku. Dobrou chuť.

4Jiří Sabovčik- Dobrá čajovna

4.5
★★★★★
★★★★★
(250)
28. října 2556/124, Moravská Ostrava
Otevřeno do 23:00

Provoz čajovny.

5JAMAI CAFE s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Vlčnovská 2344, Uherský Brod Bezdlužná

Naše pražírna kávy Jamai Cafe je tu pro Vás k ochutnávce a nákupu čerstvé pražené kávy. Naše firma nabízí mletou i zrnkouvou kávu ze všech koutů světa. Několik druhů špičkové kávy z různých světových regionů - 100% Arabika i kávové směsi, které doplňuje výběrová Robusta.

6Vlčková Helena - Velkoobchod čaje a kávy

Provozujeme výrobu bylinných čajů a dále i prodej bylin.

7Ulm Radek

Novobranská 80, Brno Bezdlužná

Provádíme čajový catering pro firemní akce a festivaly. Pořádáme čajové obřady s ochutnávkou čaje. Čajové přednášky I kurzy.

8HAISAM s.r.o. - Oáza u velblouda1 pobočka

Provozujeme orientální čajovnu a kavárnu včetně dýmkového menu, zajímavých jídel, orientálního cukroví a zákusků.

9[árt té kafé] MANDALA

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Štefánikova 226/8, Kopřivnice
Otevřeno do 22:00

Prostor kulturně-osvětový nabízející čaj a kávu. K dispozici též restaurace s vegetariánskými jídly, bar. Pořádání akcí, možnost využití zahrádky a dětského koutku, wi-fi.


Firmy v dalších lokalitách


Čajovny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čajovny najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.