Písmomalířské práce, písmomalířství – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1KAMENOSOCHAŘSTVÍ NOVÁK s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tupesy 466, Tupesy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se kompletní realizací a výrobou pomníků. Vyrábíme také kuchyňské linky ze žuly, žulové parapety venkovní, obklady krbů, schodiště a další kamenné výrobky. Provádíme renovace a opravy pomníků či zhotovení písma a pískování reliéfů a fotografií. Kamenosochařství Novák je tu pro vás…

2Krejčí Miroslav - malíř

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Libivá 56, Mohelnice Bezdlužná Ověřená

Věnuji se písmomalířské práci, natěračské práci v interiéru i exteriéru a malířské práci. Provádím dokončovací stavební práce. Vytvářím nápisy na fasády a informační tabule. Další činností jsou lakýrnické práce a autodoprava.

3FOLDYNA PAVEL- ZPRACOVÁNÍ KAMENE

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Krajina 340, Kvasice Bezdlužná

Kamenické práce, výroba a oprava pomníků, opravy a zhotovení písma a pomníkových doplňků. Dále kuchyňské pracovní i koupelnové desky, obklady, dlažby a parapety. Vše ze žuly, mramoru a pískovce.

4Táborský Karel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Okružní 1415, Uherský Brod Bezdlužná

Provádím řezbářské práce. Dále provádím sekání, obnovu, zlacení i stínování a malování písma na náhrobky včetně lepení keramických fotek na náhrobní desky.

5GOLDSTREET a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Hlavní náměstí 47/15, Krnov, Pod…
Dnes už má zavřeno

Naše firma nabízí reklamní služby a tisk. Vyrábíme vizitky, letáky, plakáty, diplomy, pozvánky, autoplachty, samolepky, razítka, písmomalířství, orientační tabule i světelnou reklamu, potisk textilu, triček i tašek. Vytváříme internetové stránky, webové prezentace a e-shopy.

6Lysoněk Mojmír1 pobočka

Zahradní 1066, Nivnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu a renovaci pomníků a krycích desek. Dále provádíme zlacení, stříbření a opravy písma na deskách. Nabídka veškerých kamenických prací.

7Signpainting.cz

Signpainting.cz, se sídlem Malátova 2358/16, 612 00, Brno-Královo Pole, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Malířství, lakýrnictví, natěračství Výroba, obchod a služby…

8LEDNICKÝ OLDŘICH

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Úvoz 2009/74, Pod Bezručovým…
Otevřeno do 24:00

LEDNICKÝ OLDŘICH, se sídlem Úvoz 2009/74, 794 01, Pod Bezručovým vrchem-Krnov, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

9ARTISIO, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Cihlářská 640/17b, Brno-Veveří Bezdlužná

Reklamní, grafické studio, reklamní výroba, malby dětských pokojů či na fasády, umělecké malby, písmomalířství.

10Surý Martin

Malířské, natěračské a lakýrnické práce.


Firmy v dalších lokalitách


Písmomalířské práce, písmomalířství v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Písmomalířské práce, písmomalířství najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.