Písmomalířské práce, písmomalířství – Morava

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1KAMENOSOCHAŘSTVÍ NOVÁK s.r.o.3 pobočky

Tupesy 466, Tupesy
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Kamenosochařství Novák se zabývá výrobou a kompletní realizací pomníků. Vyrábíme také obklady kuchyňských linek, okenních parapetů či krbů a schodů z přírodního kamene. Provádíme renovace a opravy pomníků či zhotovení písma a pískování reliéfů a fotografií.

2Krejčí Miroslav - malíř

Libivá 56, Mohelnice Bezdlužná Ověřená

Věnuji se písmomalířské práci, natěračské práci v interiéru i exteriéru a malířské práci. Provádím dokončovací stavební práce. Vytvářím nápisy na fasády a informační tabule. Další činností jsou lakýrnické práce a autodoprava.

4FOLDYNA PAVEL- ZPRACOVÁNÍ KAMENE

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krajina 340, Kvasice Bezdlužná

Kamenické práce, výroba a oprava pomníků, opravy a zhotovení písma a pomníkových doplňků. Dále kuchyňské pracovní i koupelnové desky, obklady, dlažby a parapety. Vše ze žuly, mramoru a pískovce.

5Táborský Karel

Provádím řezbářské práce. Dále provádím sekání, obnovu, zlacení i stínování a malování písma na náhrobky včetně lepení keramických fotek na náhrobní desky.

6Hajíček Rostislav- Malířství

Svatoplukova 911/2, Litovel
Otevřeno do 14:15

Nabízím malířské a natěračské práce. Provádím i písmomalířství, linkování, restaurování nápisů, štukování a stěrkování. Dále realizuji vymalování průmyslových hal a malbu fasád rodinných domů.

7GOLDSTREET a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlavní náměstí 47/15, Krnov, Pod…
Otevřeno do 15:00

Naše firma nabízí reklamní služby a tisk. Vyrábíme vizitky, letáky, plakáty, diplomy, pozvánky, autoplachty, samolepky, razítka, písmomalířství, orientační tabule i světelnou reklamu, potisk textilu, triček i tašek. Vytváříme internetové stránky, webové prezentace a e-shopy.

8Lysoněk Mojmír1 pobočka

Zahradní 1066, Nivnice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu a renovaci pomníků a krycích desek. Dále provádíme zlacení, stříbření a opravy písma na deskách. Nabídka veškerých kamenických prací.

9ARTISIO, spol. s r.o.

Reklamní, grafické studio, reklamní výroba, malby dětských pokojů či na fasády, umělecké malby, písmomalířství.

10BRAINCOM, s.r.o.

Nabídka služeb písmomalířství, tvorba reklamy, designu, výroba a návrhy firemních triček, log, bannerů, vizitek, výzdoba interiérů a klubů.


Firmy v dalších lokalitách


Písmomalířské práce, písmomalířství v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Písmomalířské práce, písmomalířství najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.