Mediální agentury – Morava

1–10 firem z 427 nalezených Filtry

1A - line TV, s.r.o.

Televizní společnost se zaměřením na výrobu televizních reklam, videoklipů, prezentačních a instruktážních videí, videodokumentů, publicistických pořadů a dále propagačních a výukových pořadů.

2Sáňka Jan

2.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Chudčice 138, Chudčice Bezdlužná

ADA BRNO je dynamicky se rozvíjející firma, působící v Brně a blízkém okolí. Hlavní činností firmy je zajištění kompletních služeb v pěti nosných oblastech, kterými jsou: Úklidové práce komerčních a nebytových prostor, Poskytování úklidových prací pro rodinu a domácnost, Asistenční služby pro…

3BRNOMETAL, s.r.o. - reklamní agentura1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Čechyňská 367/25, Brno-Trnitá

Nabízíme komplexní služby v oblasti reklamy. Zajišťujeme velkoplošnou reklamu, bigboardy, reklamní předměty, mediální plány a navrhujeme výstavní stánky. Poskytujeme náhradní plnění.

4Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Táborská 1297/185, Brno Bezdlužná

Střední odborná škola. Nabízíme výuku oborů ve výtvarném, hudebním, dramatickém a multimediálním ateliéru. Vše v kombinaci s ekonomikou.

5Quo - SB, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mojmírovo náměstí…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Reklamní společnost Quo disponuje v rámci vlastního výrobního zázemí širokou škálou výrobních technik. Díky tomu jsme schopni vám nabídnout optimální technologický postup tak, abychom pro vás dosáhli nejvýhodnějšího poměru mezi cenou, kvalitou a časem. Naším hlavním předmětem je marketingová…

6PhDr. Zdeňka Kárná

Poradenství pro oblast médií, pořádání promo akcí, návrhy a výroba prezentačních CD, koučink životní strategie, osobní, profesní, firemní koučink, motivační koučink pro studenty.

7Vyšší odborná škola Mediální tvorby

Matrosovova 833/14, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme Vyšší odbornou školu mediální komunikace.

8Jesenické infocentrum, z.s.

Jesenické infocentrum se zabývá pořádáním kulturních akcí, výrobou dokumentů a prezentačních filmů. Nabízíme mediální podporu poskytovatelům sociálních služeb.

9ANDERLE studio - Roman Anderle

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zámecké náměstí 1/13, Krnov-Pod…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ANDERLE studio - Roman Anderle, se sídlem Zámecké náměstí 1/13, 794 01, Krnov-Pod Bezručovým vrchem, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

10SEOptimal

4.3
★★★★★
★★★★★
(16)
Plachtova 623/26, Brno-Lesná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SEOptimal, se sídlem Plachtova 623/26, 638 00, Brno-Lesná, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …


Firmy v dalších lokalitách


Mediální agentury v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mediální agentury najdete 427 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 384 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 128 firem v regionu Morava.