Mediální agentury – Morava

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1Jesenické infocentrum, z.s.

Jiráskova 1627/5, Bruntál Bezdlužná Ověřená

Jesenické infocentrum se zabývá pořádáním kulturních akcí, výrobou dokumentů a prezentačních filmů. Nabízíme mediální podporu poskytovatelům sociálních služeb.

2A - line TV, s.r.o.

Televizní společnost se zaměřením na výrobu televizních reklam, videoklipů, prezentačních a instruktážních videí, videodokumentů, publicistických pořadů a dále propagačních a výukových pořadů.

3Sáňka Jan

ADA BRNO je dynamicky se rozvíjející firma, působící v Brně a blízkém okolí. Hlavní činností firmy je zajištění kompletních služeb v pěti nosných oblastech, kterými jsou: Úklidové práce komerčních a nebytových prostor, Poskytování úklidových prací pro rodinu a domácnost, Asistenční služby pro…

4BRNOMETAL, s.r.o. - reklamní agentura1 pobočka

Nabízíme komplexní služby v oblasti reklamy. Zajišťujeme velkoplošnou reklamu, bigboardy, reklamní předměty, mediální plány a navrhujeme výstavní stánky. Poskytujeme náhradní plnění.

5Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o.

Střední odborná škola. Nabízíme výuku oborů ve výtvarném, hudebním, dramatickém a multimediálním ateliéru. Vše v kombinaci s ekonomikou.

6Quo - SB, spol. s r.o.

Mojmírovo náměstí…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Reklamní společnost Quo disponuje v rámci vlastního výrobního zázemí širokou škálou výrobních technik. Díky tomu jsme schopni vám nabídnout optimální technologický postup tak, abychom pro vás dosáhli nejvýhodnějšího poměru mezi cenou, kvalitou a časem. Naším hlavním předmětem je marketingová…

7PhDr. Zdeňka Kárná

Poradenství pro oblast médií, pořádání promo akcí, návrhy a výroba prezentačních CD, koučink životní strategie, osobní, profesní, firemní koučink, motivační koučink pro studenty.

8SABANERO s.r.o.1 pobočka

Hlubinská 1378/36, Ostrava-Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mediální agentura, která poskytuje klientům komplexní péči v oblasti reklamy a zabýváme se veškerými druhy reklamy. Plánujeme kampaně a zajišťujeme reklamní prostor převážně v televizi, na internetu, v rádiu a dalších. Zaměřujeme se na malé i velké společnosti.

9Vyšší odborná škola Jana Ámose Komenského

Provozujeme Vyšší odbornou školu mediální komunikace.

10EURO ONE, s.r.o.

Nabízíme mediální i také reklamní služeby.


Firmy v dalších lokalitách


Mediální agentury v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Mediální agentury najdete 62 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 56 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 19 firem v regionu Morava.