Pronájem nebytových prostor – Morava

1–10 firem z 494 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme vám zřízení virtuálního sídla firmy, umístění provozovny a adresy trvalého pobytu za velmi příznivé ceny. Mezi naše další služby patří pronájem zasedací místnosti, pronájem kanceláří a založení společnosti.

Poslat poptávku kastankaoffice.cz 603 825 660

2 GRIGAR, s.r.o.

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti projektování a realizace staveb. Provádíme projektování novostaveb, stavby na klíč, půdní vestavby a další stavební činnost. Naší specializací je výstavba rodinných domů. Mezi naše služby patří i rekonstrukce. Kontaktujte naši stavební firmu.

Poslat poptávku grigar.cz 553 611 040

Nabízíme komplexní služby v oblasti realit. Specialitou naší realitní kanceláře je zajištění poskytování poradenství v souvislosti s výše uvedenými službami: Analýzy tržních cen nemovitostí, finanční poradenství, stavebně – technické poradenství, ucelené a bezpečné právní zajištění poskytovaných…

Poslat poptávku realitykurim.cz 541 230 166

Pořádáme výstavy a zahradnické trhy, kde prezentujeme široký sortiment květin, rostlin a zahradnických potřeb. Návštěvníci mohou načerpat inspiraci a odborné poradenství v oblasti zahradní architektury a designu.

Poslat poptávku flora-ol.cz 585 726 111

Pronájem stomatologických ordinací, kompletní dentální hygiena včetně bělení zubů. Dále celá řada standardních i nestandardních služeb. Mimo jiné přenos a archivace snímků samozřejmostí.

Poslat poptávku stomacentrumave.cz 575 570 981

Areál Tennis Clubu Brno, spol. s r.o. byl vybudován v roce 2004 jako soukromá investice. Od začátku slouží, kromě komerčního hraní, jako základna pro děti tenisového klubu TC Brno. K dispozici je 5 tenisových kurtů vybudovaných firmou a systémem SIBERA. Pro hraní v zimním období slouží dvě…

Poslat poptávku tennisclubbrno.cz 775 774 074

Fiedler reality sídlí v Brně, Králově poli; navštívit nás můžete každý všední den. Zajišťujeme prodej a pronájem developerských projektů, tedy novostaveb bytů a rodinných domů, stejně jako jednotlivých nemovitostí. Nabízíme kompletní realitní, právní a finanční servis.

Poslat poptávku fiedlerreality.cz 543 216 929

Realitní kancelář FINE REALITY nabízí komplexní realitní služby. Prodej domů, bytů, chalup, chat a pozemků. Prodáme či vykoupíme Vaši nemovitost za nejlepší ceny. Věnujeme se řešení exekucí, zástavních práv a dalším problémům spojených s nemovitostmi. Zajistíme výhodné hypoteční úvěry na…

Poslat poptávku finereality.cz 800 042 041

Pohybujeme se v oblasti realit. Jsme stabilní a zkušená kancelář orientovaná na prodej a pronájem nemovitostí developerských projektů. Zajišťujeme kompletní služby jak pro developery, tak pro investory - poradenství, finanční služby, obchodní služby, právní a informační servis a propagaci.…

Poslat poptávku avrioreal.cz 734 411 160

Jsme realitní společnost, která Vám zprostředkuje prodej a pronájem bytů, domů, pozemků i nebytových prostor v Brně a okolí. Dále se zabýváme developerskou činností ve výstavbě.

Poslat poptávku rkmdevelopment.cz 542 213 130

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pronájem nebytových prostor najdete 494 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 148 firem v regionu Morava.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.