Zlaté šperky – Morava

Přemýšlíte, čím obdarovat vaše blízké? Pak vsaďte na zlaté šperky, které jsou dokonalým dárkem pro každou příležitost. Zlaté šperky jsou věčné, elegantní a udělají radost každému. Přehled prodejců zlatých šperků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 447 nalezených Filtry

1LUXUSNÍ ŠPERKY - PAVLÍK JEWELLERY

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Údolní 387/6, Brno
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Věnujeme se ruční výrobě šperků z platiny, zlata a stříbra s přírodními kameny (brillianty, safíry, rubíny, smaragdy, korály) a pěstěnými perlami Akoya, Tahiti černé, perly Jižních moří. Vyrábíme zásnubní a snubní prsteny. Specializujeme se na zakázkovou výrobu. Nabízíme také investiční

2Horák Jaromír - šperky

Nádražní 563/124, Šlapanice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše zlatnictví nabízí zakázkovou výrobu, opravy šperků zlatých a stříbrných, vykupujeme zlato. Snubní prsteny. Prodej šperků. Mimo otvírací dobu po telefonické dohodě.

3ZAGO s.r.o. - B2Bhodinky.cz

Nabízíme velkoobchodní prodej hodinek, šperků, brýlí a módních doplňků.

4Štěpánek Pavel - šperky

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Sibiřská 903/7, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Pavel Štěpánek působí na českém trhu od podzimu roku 1991. Zaměřuji se na tradiční ruční výrobu šperků ze zlata a stříbra, a proto mohu vyhovět širokému spektru zákazníků od drobných prací po velké zakázky a přizpůsobit se jejich jednotlivým požadavkům. Spokojenost a věrnost stálých zákazníků…

5Turoň René - Red and Cube

4.2
★★★★★
★★★★★
(26)
Netroufalky 770/16, Brno Bezdlužná

Prodáváme šperky.

6VENDOME s.r.o. - Zlatnictví Bisaku

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Jánská 449/12, Brno

Zakázková výroba snubních prstenů. Také prodáváme hodinky.

7Balcar Lukáš

3.5
★★★★★
★★★★★
(37)
Minská 114/72, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zatnictví Balcar se specializuje na zakázkovou výrobu šperků, a to zejména snubních a zásnubních prstenů. Dále opravy šperků, prodej luxusních značkových hodinek, oceňování diamantů a šperků.

8Vodová Barbora - Šperk, Zlatnictví

4.3
★★★★★
★★★★★
(29)
Tuřanka 1235/2a, Brno - Slatina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej šperků za zlata, stříbra, oceli a drahých kamenů. Zajištění oprav šperků, šperkovnic, hodin a hodinek.

9Hašková Hana- Zlatnictví u Měnínské Brány

Nabídka výroby, oprav a prodeje šperků i snubních prstenů. Ruční rytí drahých kovů.

10Lurská Marcela

Zakázková ruční výroba zlatých šperků. Vyrábíme snubní a zásnubní prsteny. Provádíme opravy šperků i rytecké práce.


Zlaté šperky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Zlaté šperky v lokalitě Morava – detailní popis

Zlaté šperky symbolizují eleganci, bohatství a trvanlivosti. Zlato, jako vzácný a cenný kov, se používá k výrobě šperků již tisíce let. 

Výhody zlatých šperků

Zlaté šperky mají mnoho výhod. Jsou odolné vůči korozi, nezpůsobují alergie, dobře snášejí vodu, slunce i kosmetiku. Snadno se kombinují s různými outfity a doplňky. Zlaté šperky se dají zdobit různými kameny, perličkami nebo gravírováním.

Barvy zlata

Zlaté šperky se vyrábějí v různých barvách a ryzostech. Nejtypičtější a nejčastější variantou je žluté zlato, které má svou typickou teplou barvu a lesk. Žluté zlato se skládá ze zlata, stříbra a mědi v různých poměrech. Čím více mědi je ve slitině, tím je barva žlutého zlata tmavší a intenzivnější.

Velmi populární variantou zlata je bílé zlato, které má stříbrný nádech a moderní vzhled. Získává se přidáním palladia nebo niklu do žlutého zlata. Bílé zlato se často pokrývá vrstvou rhodia. Ta dodává šperkům vysoký lesk a chrání je před poškrábáním.

Méně běžnou, avšak velmi atraktivní a moderní volbou je růžové zlato, které má něžně růžovou barvu. Růžové zlato vzniká smícháním žlutého zlata s vyšším podílem mědi. Hodí se zejména k jemným a decentním šperkům.

Ryzost zlata

Ryzost zlata se udává v karátech (K). Čím vyšší je ryzost zlata, tím je kov měkčí a dražší. V České republice se nejčastěji prodávají šperky ze 14K zlata nebo 18K zlata. Tyto ryzosti jsou dostatečně pevné a odolné pro každodenní nošení.