Zlaté a stříbrné slitky – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1AURUM-BRNO.CZ1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Sokolská 364/4, Brno - Veveří
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Výkup zlata a stříbra, výroba Au a Ag litých polotovarů, zpracování a příprava grafických návrhů šperků pro individuální zakázky (3D projekce) a jejich výrobu. Prodej investičních slitků Argor Heraus.

2Empire music s.r.o. - Zastavárna - Bazar

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Dobrovského 170, Kroměříž
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Půjčky oproti zástavě, výkup, prodej zlata, šperků, mobilních telefonů, notebooků, tabletů, fotoaparátů, vykupujeme také starožitné šperky a zlaté slitky.

3TIWO, spol. s r.o. zlato,mince,slitky

Provozujeme eshop s investičním zlatem a stříbrem. Nabízíme také platinu a diamanty. Investujte do zlata, umožňujeme také zpětný odkup ve formě slitků a mincí.

4ZLATÁ REZERVA s.r.o.

Investujte do fyzického zlata a stříbra formou jednorázového nákupu nebo spořícího plánu. Nabízíme jedinečnou příležitost k nákupu cenných kovů a poskytujeme možnost uskladnění nebo dodání fyzického zlata. Tyto cenné kovy jsou od osvědčených rakouských a švýcarských dodavatelů. Provádíme i zpětný…

5Zastavárna Tress

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní třída 162/34, Havířov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zastavárna vykupuje zlaté šperky, zlomkové, zubní zlato a poskytuje finanční půjčky oproti zástavě zlatých, stříbrných šperků, mincí, medailí, investičních slitků, mobilních telefonů, nabíječek k mobilním telefonům, digitálních fotoaparátů.

6Moravec Miroslav- Zlatnictví

Na Rybníčku 30, Opava, Předměstí
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme zlatnictví. Nabízíme snubní i zásnubní prsteny. Zabýváme se originální výrobou snubních prstenů a zlatých šperků na zakázku z doneseného Opravujeme zlaté předměty a také vykupujeme zlato.

7Kejla Vladimír- Numismatika Ostrava

4.4
★★★★★
★★★★★
(51)
U Tiskárny 578/1 , Ostrava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme zlaté a stříbrné mince, medaile, bankovky, vyznamenání, pohlednice, zlaté a stříbrné slitky a cihly, obrazy, šperky z briliantů. Prodáváme sběratelské potřeby pro numismatiky.

8Gabriela Papalová Ščerbová- zlatnická dílna

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Čapkova 416, Ostrava
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Naše zlatnická dílna Gabriela Papalová Ščerbová nabízí zakázkovou výrobu, opravy šperků zlatých a stříbrných, vykupujeme zlato. Na zakázku vyrobíme snubní a zásnubní prsteny dle naší předlohy i dle Vašich návrhů.

9SOLITER, a.s. (pobočka Prostějov)15 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
nám. T. G. Masaryka…, Prostějov

Výroba, prodej a oprava zlatých i stříbrných šperků, klenotnických polotovarů, hodin a hodinek. Prodáváme dětské náušnice či snubní a zásnubní prsteny. Vykupujeme zlomkové zlato, šperky, mince i slitky a provádíme jejich přepracování.


Firmy v dalších lokalitách


Zlaté a stříbrné slitky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zlaté a stříbrné slitky najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.