Zlaté a stříbrné mince – Morava

Zlaté a stříbrné mince jsou oblíbenou formou investice do drahých kovů. Tyto mince mají vysokou hodnotu, která je určena hmotností a ryzostí kovu, ale také sběratelským zájmem o jejich motivy a historii. Přehled prodejců mincí v lokalitě Morava.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1HK mince, s.r.o.

Zlaté a stříbrné mince.

2Česká mincovna, a.s.1 pobočka

Výroba pamětních mincí a medailí. Dodáváme investiční zlato.

3Dukát spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Orlí 516/20, Brno-město
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nakupujeme, prodáváme a pořádáme aukce mincí. Prodáváme Mince zlaté, Československé mince, České mince, Mince ostatní, mince Habsburské monarchie, mince Investiční.

4TIWO, spol. s r.o. zlato,mince,slitky

Provozujeme eshop s investičním zlatem a stříbrem. Nabízíme také platinu a diamanty. Investujte do zlata, umožňujeme také zpětný odkup ve formě slitků a mincí.

5ZLATÁ REZERVA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
náměstí Práce 2512, Zlín Bezdlužná

Investujte do fyzického zlata a stříbra formou jednorázového nákupu nebo spořícího plánu. Nabízíme jedinečnou příležitost k nákupu cenných kovů a poskytujeme možnost uskladnění nebo dodání fyzického zlata. Tyto cenné kovy jsou od osvědčených rakouských a švýcarských dodavatelů. Provádíme i zpětný…

6Zastavárna Tress

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hlavní třída 162/34, Havířov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zastavárna vykupuje zlaté šperky, zlomkové, zubní zlato a poskytuje finanční půjčky oproti zástavě zlatých, stříbrných šperků, mincí, medailí, investičních slitků, mobilních telefonů, nabíječek k mobilním telefonům, digitálních fotoaparátů.

7Moravec Miroslav- Zlatnictví

Na Rybníčku 30, Opava, Předměstí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme zlatnictví. Nabízíme snubní i zásnubní prsteny. Zabýváme se originální výrobou snubních prstenů a zlatých šperků na zakázku z doneseného Opravujeme zlaté předměty a také vykupujeme zlato.

8Stehlík Josef- Starožitnosti

Vídeňská 632/2, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nákup a prodej starožitností se specializací na staré šperky (briliantové, zlaté a stříbrné), sklo, porcelán, keramiku uměleckou i lidovou, hodiny a hodinky všech typů, druhů, slohů, obrazy a grafiky všech autorů, nábytek, mince, svítidla a jiné.

9Numismatika Zlín s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Bartošova 45 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme sortiment mincí, zlatých mincí, medailí a sběratelských potřeb pro numismatiky, výkup zlata a stříbra, výkup mincí, medailí, bankovek a ostatního sběratelského materiálu.

10Kejla Vladimír- Numismatika Ostrava

4.5
★★★★★
★★★★★
(62)
U Tiskárny 578/1 , Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme zlaté a stříbrné mince, medaile, bankovky, vyznamenání, pohlednice, zlaté a stříbrné slitky a cihly, obrazy, šperky z briliantů. Prodáváme sběratelské potřeby pro numismatiky.


Firmy v dalších lokalitách


Zlaté a stříbrné mince v lokalitě Morava – detailní popis

Zlaté a stříbrné mince jsou nejen platidlem, ale i cenným majetkem, který si můžete pořídit pro svou sběratelskou radost nebo jako investici do budoucnosti. Na trhu existují různé druhy zlatých a stříbrných mincí, které se liší podle účelu, ryzosti, hmotnosti, velikosti a ceny. 

Sběratelské zlaté a stříbrné mince

Tyto mince jsou raženy jako pamětní nebo tematické mince, které připomínají významné události, osobnosti, zvířata, rostliny nebo symboly. Sběratelské mince mají obvykle nižší ryzost kovu (např. 900/1000 nebo 925/1000) a vyšší nominální hodnotu (např. 200 Kč nebo 500 Kč) než investiční mince. Jsou také často zdobeny barevnými prvky, drahokamy nebo speciálními efekty (např. proof, hologram, 3D). Vydávají se v omezeném počtu kusů (např. 5000 nebo 10000) a dodávají se v originálním balení s certifikátem pravosti.

Sběratelské mince se prodávají ve specializovaných obchodech s numismatikou nebo na internetu.

Investiční zlaté a stříbrné mince

Investiční zlaté a stříbrné mince jsou ideální volbou pro všechny, kteří chtějí uložit své peníze do drahých kovů jako ochrany před inflací, krizemi nebo nestabilitou měn. Tyto mince jsou raženy jako běžné oběžné mince nebo jako čistě investiční mince bez nominální hodnoty. Investiční mince mají obvykle vyšší ryzost kovu (např. 999/1000 nebo 9999/1000) a nižší hmotnost (např. 1 oz nebo 1/10 oz) než sběratelské mince. Investiční mince jsou také méně zdobené a mají jednoduché motivy (např. orlice, mapa, znak). Vydávají se ve velkém počtu kusů (např. miliony nebo desetitisíce) a dodávají se v ochranném balení bez certifikátu pravosti.

Investiční mince se prodávají v specializovaných obchodech s drahými kovy nebo na internetu.