Zlaté a stříbrné mince – Morava

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Česká mincovna, a.s.1 pobočka

Výroba pamětních mincí a medailí. Dodáváme investiční zlato.

2Dukát spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Orlí 516/20, Brno-město
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nakupujeme, prodáváme a pořádáme aukce mincí. Prodáváme Mince zlaté, Československé mince, České mince, Mince ostatní, mince Habsburské monarchie, mince Investiční.

3TIWO, spol. s r.o. zlato,mince,slitky

Provozujeme eshop s investičním zlatem a stříbrem. Nabízíme také platinu a diamanty. Investujte do zlata, umožňujeme také zpětný odkup ve formě slitků a mincí.

4ZLATÁ REZERVA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
náměstí Práce 2512, Zlín Bezdlužná

Investujte do fyzického zlata a stříbra formou jednorázového nákupu nebo spořícího plánu. Nabízíme jedinečnou příležitost k nákupu cenných kovů a poskytujeme možnost uskladnění nebo dodání fyzického zlata. Tyto cenné kovy jsou od osvědčených rakouských a švýcarských dodavatelů. Provádíme i zpětný…

5Zastavárna Tress

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní třída 162/34, Havířov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zastavárna vykupuje zlaté šperky, zlomkové, zubní zlato a poskytuje finanční půjčky oproti zástavě zlatých, stříbrných šperků, mincí, medailí, investičních slitků, mobilních telefonů, nabíječek k mobilním telefonům, digitálních fotoaparátů.

6Moravec Miroslav- Zlatnictví

Na Rybníčku 30, Opava, Předměstí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme zlatnictví. Nabízíme snubní i zásnubní prsteny. Zabýváme se originální výrobou snubních prstenů a zlatých šperků na zakázku z doneseného Opravujeme zlaté předměty a také vykupujeme zlato.

7Stehlík Josef- Starožitnosti

Vídeňská 632/2, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nákup a prodej starožitností se specializací na staré šperky (briliantové, zlaté a stříbrné), sklo, porcelán, keramiku uměleckou i lidovou, hodiny a hodinky všech typů, druhů, slohů, obrazy a grafiky všech autorů, nábytek, mince, svítidla a jiné.

8Numismatika Zlín s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bartošova 45 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme sortiment mincí, zlatých mincí, medailí a sběratelských potřeb pro numismatiky, výkup zlata a stříbra, výkup mincí, medailí, bankovek a ostatního sběratelského materiálu.

9Kejla Vladimír- Numismatika Ostrava

4.6
★★★★★
★★★★★
(54)
U Tiskárny 578/1 , Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme zlaté a stříbrné mince, medaile, bankovky, vyznamenání, pohlednice, zlaté a stříbrné slitky a cihly, obrazy, šperky z briliantů. Prodáváme sběratelské potřeby pro numismatiky.

10ZLAŤÁKY.CZ3 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(27)
Úzká 488/8, Trnitá-Brno Bezdlužná

ZLAŤÁKY.CZ, se sídlem Úzká 488/8, 602 00, Trnitá-Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 46939, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Zlaté a stříbrné mince v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zlaté a stříbrné mince najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.