Železářství a železářské zboží – Morava

Potřebuje opravit nebo vylepšit svůj domov, zahradu, dílnu nebo auto. Pak navštivte železářství. Najdete zde vše pro vaše kovové potřeby. Přehled železářství v lokalitě Morava.

1–10 firem z 211 nalezených Filtry

1AV centrum, Luboš Brejcha

Dvořákova 715, Tišnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

AV centrum zabýváme se prodejem v těchto odvětvích, zemědělské potřeby, domácí potřeby, železářství. Prodej domácích, železářských a zemědělských potřeb. Brejcha Luboš.

2M.A.T. Group, s.r.o. - Želežárství M.A.T. (pobočka Vizovice)13 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo nám. 1040, Vizovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme železářské zboží a prodáváme hřebíky, vruty, šrouby, kování, zámky, schránky, sekery i kladiva, pily, klíče, kleště, vrtáky, svěrky, brusné papíry a kotouče, spárovačky, řezačky, respirátory, přilby a míchačky, kolečka, lopaty i krumpáče. V sortimentu naleznete i ochranné pracovní pomůcky.

3STORES Bruntál, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(24)
Fügnerova 1969, Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Stores Bruntál zajišťuje velkoobchod. Provozujeme železářství a nabízíme velký výběr elektronářadí různých značek. V sortimentu najdete stavební kování, elektrické nářadí, elektrické ruční nářadí, zámky, aku nářadí a spojovací materiál. Další podrobnosti a kontakty naleznete na…

4EIKA ZNOJMO, a.s.3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Evropská 6/41, Znojmo-Oblekovice Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment hutních výrobků a prodej hutního materiálu. Veškeré železářské zboží, plastové střešní krytiny, klempířské výrobky, plechové dveře. Vyrábíme a prodáváme komponenty pro vinohradnictví, sloupky, kotvy, spony, opěrné tyčky k sazenicím. Provozujeme ve Znojmě vlastní…

5Metaltrade International s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Jihlavská 671/7, Troubsko

Velkoobchodní prodej spojovacích materiálů, ocelových lan, řetězů a příslušenství, tesařského kování, vázacích prostředků, manipulační a závěsové techniky. Výroba a prodej vazáků. Veškerá kování i z nerezu. Přímá distribuce z výroby, příznivé ceny, sortiment skladem, k dodání do 24 hodin, e-shop.

6D-Holz, s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Poříčí 2425/15, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost D-Holz se zabývá prodejem a dodávkou kompletního železářského zboží, spojovacího materiálu, elektronářadí a potřeb pro nábytkovou výrobu a truhláře.

7EURO NÁŘADÍ s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Komořany č.p. 281, Komořany

Velkoobchod nářadím. Specializace na stavebnictví a zahradu. Vrtačky, kladiva, kleště, lopaty, metry, brusky, brusné kotouče, žebříky, hadice, zavlažovací systémy, klíče, hladítka, vodováhy... Dodávka zboží zdarma. Výhradní distributor elektronářadí STAYER pro Českou a Slovenskou republiku.

8ELNAS s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Znojmo-Oblekovice…, Znojmo-Oblekovice Bezdlužná

Velkoobchod - prodej interiérových svítidel, senzorové osvětlovací techniky či sortimentu nářadí.

9Líšeňské centrum obchodu a služeb s.r.o.

Obchodní centrum, které se nachází v brněnské části Líšeň a najdete zde lékárnu, pivnici, drogerii, obchody s oděvy a večerku.

10Zarges CZ, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Hněvkovského 574/87, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme žebříky lešení a bedny. Zarges je v celé Evropě synonymem pro špičkovou kvalitu a bezpečnost a to od konstrukce až po konečnou detailní úpravu. Naše výrobky splňují příslušné normy a bezpečnostní předpisy, náš vysoký standard kvality je certifikován podle normy ČSN EN ISO 9001…


Železářství a železářské zboží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Železářství a železářské zboží v lokalitě Morava – detailní popis

Železářství jako obchod má dlouhou a bohatou tradici. Již od starověku lidé využívali železo a kovy pro výrobu nástrojů, zbraní, šperků a dalších předmětů. Železáři byli řemeslníci, kteří ovládali umění zpracování kovů ohněm, kladivem a nůžkami. Železáři také prodávali své výrobky na trzích nebo ve svých dílnách.

V průběhu dějin se železářství vyvíjelo a rozšiřovalo. S rozvojem průmyslové revoluce se objevily nové typy kovů a zboží a železářství se tak stalo obchodem, který nabízel širokou škálu železného a kovového zboží pro různé odvětví a spotřebitele. Železářství také začalo poskytovat služby jako opravy, údržba, poradenství a instalace.

Dnes je železářství stále důležitým a žádaným obchodem. Nabízí kvalitní a cenově dostupné zboží pro každého, kdo potřebuje opravit nebo vylepšit svůj domov, zahradu, dílnu nebo auto. Železářské zboží zahrnuje např. nářadí, nábytkové kování, zámky, šrouby, matice, hřebíky, dráty, řetězy, plechy, trubky a mnoho další. Železářství také nabízí odbornou poradenskou a servisní službu pro své zákazníky. 

Železářství je tradiční a spolehlivý obchod, který má dlouhou historii a zkušenosti.