Vzduchovky, vzduchové pušky, pistole – Morava

Plánujete si pořídit vzduchovku? Vzduchovky jsou všestranné zbraně, které nabízejí širokou škálu využití. Jsou ideální pro sportovní střelbu, zábavu, trénink i lov menší zvěře. Přehled prodejců vzduchovek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1ONIO s.r.o. - nářadí3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Družstevní 84/15, Ostopovice

Internetový prodej hobby i profi nářadí pro kutily a řemeslníky. Nabízíme elektrické nářadí, vrtačky, aku-šroubováky, pily, pistole, utahováky, brusky, frézy, vysavače, parní čističe, elektrocentrály, kompresory a svářecí techniku.

3Spraying Systems Czech, s.r.o.

Výroba a vývoj trysek pro stříkací zařízení, trysky kapalinové, vzduchové, vícemédiové do všech průmyslových odvětví, stříkací pistole, vzduchové nože, filtry, injektory, trysky vysokotlaké, automatické a pěnové.

4P.H. petrol s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svitavská 500/7, Blansko Bezdlužná

Podnikové čerpací stanice a dvouplášťové nádrže na naftu a AdBlue a LTO a dále provozní nádrže a výdejní stojany i kontejnery a výdejní pistole a průtokoměry a PIUSI i Gespasa a Nala Motors a také servis výdejních stojanů a čerpacích stanic a revize nádrží a čištění nádrží.

5PROLAK, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí Republiky…, Brno-Husovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mícháme autolaky MaxMayer, Mipa do požadovaných odstínů pro lakovny, maloodběratele včetně plnění sprejů. Nově také mícháme fasádní, omítkové materiály Mipa.

6RWO Team, s.r.o.2 pobočky

3.4
★★★★★
★★★★★
(73)
Pražská 156, Brno-Bosonohy Bezdlužná

Nabízíme volně prodejné zbraně, vzduchovky a plynové značky Umarex, Gamo a Ekol. Prodáváme luky a kuše.

7AVIKO, spol. s r.o.

Provozujeme maloobchodní prodejnu zbraní a střeliva s nejdelší tradicí. Sortiment zbraní, střeliva a příslušenství stále rozšiřujeme i o zábavné zbraně typu air soft a další. Co nemáme ..zajistíme. Srdečně Vás zveme do tradiční prodejny zbraní a střeliva v centru Brna na ul. Rašínova 10.

8Řezník Tomáš

4.9
★★★★★
★★★★★
(91)
Hodonínská 1541, Vracov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej zbraní, střeliva a loveckých a mysliveckých oděvů a potřeb pro myslivce, příjem zbraní, optiky a příslušenství do komisního prodeje. Prodej na splátky.

9KH KONVERT s. r. o.1 pobočka

U nás zakoupíte zboží nejen pro myslivost. Máme široký sortiment, který můžete nakoupit online. Pro podrobnější infomace nás prosím neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši webovou stránku.

10Ryšavý Petr- Zbraně a střelivo

Hluboká 787, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a výkup zbraní a příslušenství. Poskytování znaleckých posudků. Opravy. Znehodnocování zbraní. Ničení zbraní. Nové broušení keramických nožů, řetězů na motorové pily, mlýnky na maso, nože, nůžky, sekery, hospodářské nářadí atd. Otevíráme auta, byty, trezory. Dále se zabýváme výrobou klíčů a…


Vzduchovky, vzduchové pušky, pistole – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vzduchovky, vzduchové pušky, pistole v lokalitě Morava – detailní popis

Vzduchovky jsou zbraně, které mají dlouhou historii a široké spektrum použití. Od zábavy a sportu až po trénink a lov. Tyto kompaktní a přesné zbraně nabízejí mnoho výhod. 

Typy vzduchovek

Existuje několik typů vzduchovek, které se liší mechanismem a způsobem, jakým generují energii pro střelbu. 

  • Pístové vzduchovky – tento typ vzduchovky používá píst a pružinu ke kompresi vzduchu. Po uvolnění spouště se pružina rychle rozpíná a vytlačuje píst, který vystřelí střelu. Tyto vzduchovky jsou oblíbené pro sportovní střelbu a zábavu.
  • PCP (Pre-Charged Pneumatic) vzduchovky – tyto vzduchovky fungují na principu stlačeného vzduchu, který je uložený v lahvi. Vzduch se přesouvá z lahve do zbraně a pohání střelbu. PCP vzduchovky jsou známé pro svou vysokou přesnost a opakovatelnost výstřelu.
  • CO2 vzduchovky – tento typ vzduchovky využívá stlačený CO2 plyn k pohonu střely. CO2 lahve jsou snadno vyměnitelné a umožňují rychlou střelbu. CO2 vzduchovky se často používají pro zábavu a trénink.

Využití vzduchovek

Vzduchovky mají široké spektrum využití, které zahrnuje:

  • Sportovní střelba – vzduchovková střelba je populární sport po celém světě. Existují různé disciplíny, včetně závodů na přesnost. Tyto sporty vyžadují přesnost, koncentraci a technické dovednosti.
  • Zábava a střelba na terč – vzduchovky jsou skvělou volbou pro zábavu a rekreační střelbu. Můžete si vytvořit vlastní střeleckou galerii, soutěžit s přáteli nebo jednoduše trénovat svou přesnost a koordinaci.
  • Lov a kontrola škůdců – některé vzduchovky mají dostatečnou sílu a přesnost pro lov menší zvěře nebo kontrolu škůdců na pozemku. V některých zemích je však nutné dodržovat přísné zákony týkající se lovu a používání vzduchovek.
  • Trénink a rozvoj dovedností – vzduchovky jsou skvělým nástrojem pro trénink střeleckých dovedností. Jsou cenově dostupné a mohou být použity k tréninku střelby, správnému držení zbraně a kontrole dechu. Tyto dovednosti lze poté přenést na střelbu s jinými typy zbraní.