Vosky ná kámen, dlažby, obklady – Morava

Použití vosku na kámen, dlažbu a obklady je skvělým způsobem, jak chránit a zvýraznit krásu těchto povrchů. Vosk chrání povrch před poškozením, zvyšuje odolnost, zajišťuje snadnější údržba a zářivý lesk. Přehled prodejců vosků na kámen v lokalitě Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1JEFER, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(30)
Brněnská 3862/42, Hodonín
Otevřeno od 8:00

Nabízíme nepřehlédnutelný sortiment přírodního, sekaného, řezaného, štípaného kamene, obkladů, dlažeb, štěrků, drtí, mulčovací kůry a doplňků z kamene. Zaměřujeme naši činnost na maloobchod a velkoobchod s přírodním kamenem, obkladovým kamenem, dlažebním kamenem, zdícím kamenem, kamenem na výstavbu…

2JANUSI, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Vídeňská 55, Brno-Štýřice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše kamenictví Janusi, spol. s r.o. Brno sídlí v centru města Brno, ale své služby poskytujeme zákazníkům z celé ČR a SR. Nejvíce zakázek však děláme v regionu Brno a Jihomoravský kraj. Pro zákazníky z regionu Brno a okolí vyrábíme například kamenné obklady.

3Tomáš Wech- Kamenictví Wech

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 242/15, Hustopeče
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše firma byla založena v roce 1997. Zakládáme si na osobním a individuálním přístupu k zákazníkovi. Zhotovíme Vám kamenné výroky od náhrobního kamene až po krásnou kuchyňskou či koupelnovou desku.

4Pírek Dominik

Orlovice 66, Orlovice Bezdlužná

V naší nabídce naleznete pokládku kamene, výstavbu suchých zdí, obklady z kamene a mnoho dalších výrobků z přírodního kamene. Provádíme interiérové i exteriérové stavby z kamene.

5Hlavinka Lubomír, Ing.- H-best

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Štefánikova 4191/11, Hodonín Bezdlužná

Prodej a montáž interierových dveří,výroba bran,plotů,zábradlí z oceli a nerez oceli,prodej nerezových polotovarů,prodej a montáž plast. a hliníkových oken a dveří, zimní zahrady,stínící technika,prodej a montáž garážových vrat.Prodej betonových plotů.

6Faldík Tomáš - KAMENY ZLÍN1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(75)
Malenovice, třída 3…, Zlín - Malenovice
Otevřeno od 9:00

Nabízí prodej a realizace nepravidelného, sekaného i řezaného přírodního kamene. Prodej kamene na obklady, dlažby a zdění včetně valounů a drtí. Dále dodávají sochy a květináče, okrasné stromky i zatravňovací dlaždice, neviditelné oblouky, lexan a kamenný koberec.

7Roman Oharek-Kamenictví

Smetanova 1322, Napajedla
Otevřeno od 8:00

Kamenické práce. Výroba nových pomníků a oprava stávajících, sekání písma, obklady schodišť, koupelen, bazénů, krbů. Provádíme i opravy památek. Třicetiletá praxe v oboru.

8Mařák František - ÚKLID FRENK

Zabýváme se čištěním interiérů divadel, kin, restaurací, kanceláří, klubů, hotelů, zámků, hradů a kongresových sálů. V těchto interiérech dokonale čistíme židle, křesla, sedačky, taburety, boxy, pohovky, postele a válendy. Specializujeme se hlavně na vlnu, samet a plyš. U koberců využíváme…

9Tomáš Pleca - KAMENICTVÍ

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Štefánikova 3267, Zlín

Kamenické práce navazující na stavební architekturu, interiér a exteriér. Provádíme schody, chodníky, parapety, obložení, stoly, kuchyňské linky, obložení krbů, pracovní a koupelnové desky, doplňky k nábytku, desky na pečení a bytové doplňky.

10STAVMAT STAVEBNINY a.s.16 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Vazová 2131, Uherský Brod

Specializujeme se na nákup, prodej a dovoz stavebního materiálu a doplňků. K dispozici jsou komínové a střešní systémy, tepelné izolace, zámkové dlažby, obrubníky, sádrokartony, OSB desky i stavební řezivo. Nabízíme lepidla, penetrace, barvy, laky, nářadí a obklady. Zajišťujeme dopravu a nakládku.


Vosky ná kámen, dlažby, obklady – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vosky ná kámen, dlažby, obklady v lokalitě Morava – detailní popis

Kámen, dlažba a obklady jsou trvalým a oblíbeným materiálem pro výstavbu a výzdobu interiérů i exteriérů. Tyto povrchy však vyžadují pravidelnou údržbu a ochranu, aby si udržely svůj půvab a odolnost po mnoho let. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je použití vosku na kámen, dlažbu a obklady.

Proč používat vosky na kámen, dlažby a obklady?

  • Ochrana před poškozením – povrchy kamenů, dlažeb a obkladů jsou vystaveny různým vnějším vlivům, jako jsou prach, špína, vlhkost a chemické látky. Použití vosku poskytuje ochranu před těmito faktory a minimalizuje riziko poškrábání nebo trvalého poškození povrchu.
  • Zvýšení odolnosti – vosk vytváří ochrannou vrstvu na povrchu kamenů, dlažeb a obkladů, která zvyšuje jejich odolnost vůči vodě, oleji a jiným látkám. Tím se snižuje riziko vzniku skvrn a usazování nečistot.
  • Snadnější údržba – přítomnost voskové vrstvy zjednodušuje čištění a údržbu povrchů. Prach a špína se snadno odstraňují bez potřeby použití agresivních čisticích prostředků. Díky vosku zůstává povrch déle čistý a lesklý.
  • Zvýraznění přirozené krásy – vosk na kámen, dlažbu a obklady nejenže chrání povrchy, ale také zvýrazňuje jejich přirozenou krásu. Vytváří zářivý lesk, který povrchům dodává elegantní a sofistikovaný vzhled.