Vojenská technika – Morava

Vojenská technika zahrnuje širokou škálu prostředků, které umožňují armádám provádět bojové operace, získávat informace, chránit sebe a své spojence a ovlivňovat nepřítele. Přehled prodejců vojenské techniky v lokalitě Morava.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Univerzita obrany40 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(20)
Kounicova 156/65, Brno Bezdlužná

Hlavním posláním Univerzity obrany (UO) je šíření vzdělanosti, rozvoj myšlení a nezávislého vědeckého bádání v oblastech důležitých pro bezpečnost České republiky a plnění jejích spojeneckých závazků. Působnost UO je dána zaměřením vzdělávání, výchovy a přípravy vojenských profesionálů pro potřeby…

2G.L. Electronic s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Purkyňova 649/127, Brno-Medlánky Bezdlužná

G.L.Electronic - se v roku 2008 stává českou Hi-Rel firmou, která nabízí kompletní realizaci a technickou podporu v oblastech kosmických, leteckých a pozemních technologií. Technici aktivně působí také při realizaci projektů v partnerských firmách - v zemích EU, především v Itálii.

3EXCALIBUR ARMY spol. s r.o.(pobočka Šternberk)7 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Olomoucká 1841/175 , Šternberk Bezdlužná

Nabízíme služby přípravu a dělení materiálu, stříhání a ohýbání plechů, svařování dílů, obrábění na CNC strojích, opravy vojenské techniky.

4Němec Stanislav - KRÁSNÉ NOŽE

Našim cílem je přinášet Vám zajímavosti a články z oblasti japonských orientálních bojových sportů se zastoupením technik iai jutsu, ken jutsu, taichi, tankendo, nebo katayama hoki ryu. Nabízíme ručně kované nože z damaškové nebo nerezové oceli, orientální zbraně - samurajské meče i katany,…

5OBCHOD.VALKA.CZ s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(52)
Osek nad Bečvou 109, Osek nad Bečvou
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme modely všech druhů, typů a měřítek: letadla, helikoptéry, vojenská technika, auta, lodě a další. Samozřejmostí je i snadný výběr doplňkového sortimentu: lepidla, tmely, štětce, barvy, ředidla, , stříkací pistole, kompresory pro airbrush a mnoho dalších.

6NIDES s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šumavská 31a, Veveří Bezdlužná

Česká společnost zabývající se importem a exportem vojenské techniky.

7VOP CZ, s.p.

3.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Dukelská 102, Šenov u Nového…
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Strojírenská výroba a opravy vojenské techniky. Modernizace a výroba vojenské techniky a výroba civilních produktů.

8ARMY - SURPLUS

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Škodova 692/13, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodáváme vojenskou a armádní výstroj a materiál. V sortimentu naleznete čluny, baterky, batohy, vaky, dalekohledy, celty, helmy a přilby. Nabízíme identifikační známkys a širokou nabídku armádního oblečení. Dodáváme zbraně, munici, vlajky a odznaky. Prodej v kamenné prodejně a na eshopu.

9Toman Jiří, Ing.- second hand

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Beskydská 319/664, Nový Jičín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

putsvol, příze, nitě, čistící textílie savé, bavlněné čistící textílie, pestré čistící textílie, těžká směs tkanin, trikoláž, směs trikoláž bílá, dovoz a prodej second handového zboží, značkového sportovního zboží, nového outdoorového oblečení a použitého i nového armádního oblečení.

10Společnost Renata o.s.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(144)
Brno, Brno Bezdlužná

Provozjem muzeum vojenské historie a také techniky.


Vojenská technika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vojenská technika v lokalitě Morava – detailní popis

Vojenská technika se neustále vyvíjí a přizpůsobuje se novým výzvám a hrozbám, které se objevují v 21. století. S rychlým rozvojem technologií a globalizace se otevírají nové možnosti a také nové výzvy pro ozbrojené síly po celém světě.

Vojenská technika je široký pojem, který zahrnuje mnoho různého vybavení a technologií

  • Vojenská vozidla – zahrnuje různé typy vozidel, jako jsou tanky, obrněné transportéry, bojová vozidla pěchoty, obrněné automobily a další. Tato vozidla jsou navržena tak, aby poskytovala ochranu vojákům a byla schopna se pohybovat v terénu, ať už na zemi, nebo ve vzduchu.
  • Vojenská letadla – zahrnují stíhačky, bombardéry, námořní hlídkové letouny, transportní letouny a vrtulníky. Tyto letouny mají vojenské účely, jako je vzdušná převaha, průzkum, bombardování, doprava vojska a zásobování.
  • Vojenské lodě – jsou používány v námořních operacích a zahrnují letadlové lodě, bitevní lodě, křižníky, torpédoborce, fregaty, ponorky a další typy plavidel. Tyto lodě jsou vybaveny různými zbraněmi a systémy, které umožňují ochranu a útok na moři.
  • Vojenské zbraně – zahrnují palné zbraně, jako jsou např. pušky, kulomety, samopaly, těžké kulomety, odstřelovačské pušky nebo ruční granáty. Kromě toho zahrnuje vojenská technika také těžké zbraně, jako jsou děla, raketomety, protiletadlové systémy, protitankové zbraně a protiletadlové zbraně.
  • Komunikační a informační systémy – vojenská technika zahrnuje také širokou škálu komunikačních a informačních systémů, které umožňují vojákům komunikovat a sdílet informace v reálném čase. Patří sem radiostanice, satelitní komunikace, počítačové sítě, šifrování a další systémy pro vedení vojenských operací.
  • Ochranné vybavení – vojenské síly používají různé typy ochranného vybavení, jako jsou balistické vesty, helmy, brýle a další zařízení, která mají za úkol chránit vojáky před střelnými zbraněmi, chemickými látkami a dalšími hrozbami.