Vojenská technika – Morava

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Univerzita obrany40 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Kounicova 156/65, Brno Bezdlužná

Hlavním posláním Univerzity obrany (UO) je šíření vzdělanosti, rozvoj myšlení a nezávislého vědeckého bádání v oblastech důležitých pro bezpečnost České republiky a plnění jejích spojeneckých závazků. Působnost UO je dána zaměřením vzdělávání, výchovy a přípravy vojenských profesionálů pro potřeby…

2G.L. Electronic s.r.o.

G.L.Electronic - se v roku 2008 stává českou Hi-Rel firmou, která nabízí kompletní realizaci a technickou podporu v oblastech kosmických, leteckých a pozemních technologií. Technici aktivně působí také při realizaci projektů v partnerských firmách - v zemích EU, především v Itálii.

3EXCALIBUR ARMY spol. s r.o.(pobočka Šternberk)7 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(15)
Olomoucká 1841/175 , Šternberk Bezdlužná

Nabízíme služby přípravu a dělení materiálu, stříhání a ohýbání plechů, svařování dílů, obrábění na CNC strojích, opravy vojenské techniky.

4Němec Stanislav - KRÁSNÉ NOŽE

Našim cílem je přinášet Vám zajímavosti a články z oblasti japonských orientálních bojových sportů se zastoupením technik iai jutsu, ken jutsu, taichi, tankendo, nebo katayama hoki ryu. Nabízíme ručně kované nože z damaškové nebo nerezové oceli, orientální zbraně - samurajské meče i katany,…

5OBCHOD.VALKA.CZ s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(44)
Osek nad Bečvou 109, Osek nad Bečvou
Otevřeno do 17:45
Bezdlužná

Nabízíme modely všech druhů, typů a měřítek: letadla, helikoptéry, vojenská technika, auta, lodě a další. Samozřejmostí je i snadný výběr doplňkového sortimentu: lepidla, tmely, štětce, barvy, ředidla, , stříkací pistole, kompresory pro airbrush a mnoho dalších.

6NIDES s.r.o.

Česká společnost zabývající se importem a exportem vojenské techniky.

7VOP CZ, s.p.

3.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Dukelská 102, Šenov u Nového…
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Strojírenská výroba a opravy vojenské techniky. Modernizace a výroba vojenské techniky a výroba civilních produktů.

8ARMY - SURPLUS

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Škodova 692/13, Přerov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme vojenskou a armádní výstroj a materiál. V sortimentu naleznete čluny, baterky, batohy, vaky, dalekohledy, celty, helmy a přilby. Nabízíme identifikační známkys a širokou nabídku armádního oblečení. Dodáváme zbraně, munici, vlajky a odznaky. Prodej v kamenné prodejně a na eshopu.

9Toman Jiří, Ing.- second hand

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Beskydská 319/664, Nový Jičín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

putsvol, příze, nitě, čistící textílie savé, bavlněné čistící textílie, pestré čistící textílie, těžká směs tkanin, trikoláž, směs trikoláž bílá, dovoz a prodej second handového zboží, značkového sportovního zboží, nového outdoorového oblečení a použitého i nového armádního oblečení.

10Společnost Renata o.s.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(223)
Brno, Brno Bezdlužná

Provozjem muzeum vojenské historie a také techniky.


Vojenská technika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vojenská technika v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vojenská technika najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.