Vánoční ozdoby – Morava

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1Miloslava Zatloukalová - KRASLICE-OZDOBY

Výroba ručně tkaných koberečků a pletených výrobků ze slámy. Prodej vánočních a velikonočních ozdob, kraslic a prostírání. Nabídka věnců, panenek, prostírání, ošatek, košíků a betlémů. Internetový prodej ručně tkaných koberečků.

2BD - TOVA, s.r.o.

Vyrábíme dekorace, reklamní a dárkové předměty, kreativní hračky.

3Coufal Richard - CR Design

Horova 97/54, Brno Bezdlužná

Zabýváme se výrobou drobných kovových odlitků. Jako jsou opaskové spony, vánoční ozdoby, klíčové přívěsky, odznaky, brože, medaile, loga firem, viněty na sklo, figurky a podobně.

4Gorbačova Radka- Bydlenijehracka.cz1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Těšany 170, Těšany

Prodej bytových doplňků a dekorací.

5HEDA export-import, spol. s r.o.

Purkyňova 71/99, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Firma HEDA export-import, spol. s r.o. zahájila činnost v květnu 1995. Náplň činnosti se postupně rozvinula do převážně velkoobchodní činnosti v oboru dřevěné hračky. Spolupracujeme velmi úzce s některými českými výrobci, nabízíme a prodáváme jejich zboží podle jejich obchodních podmínek. V našem…

6SOLAR ECONOMIC s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Hemy 855, Valašské Meziříčí,… Bezdlužná

Plánování a výstavby solárních i větrných elektráren. Dále montáže tepelných čerpadel. Nabízíme i solární dynama, dynamo nabíječky, ozdoby, zásobníky energie, solární regulátory, lucerny, fotovoltaiku, tašky, batohy, světla, veřejné osvětlení, vánoční světla a větrné elektrárny.

7Váňa Karel

Slopné 49, Slopné Bezdlužná

Specializujeme se na podpůrné činnosti pro lesnictví. Nabízíme vánoční stromky.

9Hrubošová Jarmila, Ing. - květinářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Františkánská 170, Uherské Hradiště
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej čerstvých řezaných květin. Dále v nabídce naleznete vazbu kytic pro všechny příležitosti, uvázání svatebních kytic dle přání a typu nevěsty a ženicha. Nabízíme také doplňkový sortiment (květináče, obaly, vázy, dárkové předměty, obrazy). Zajišťujeme i doručování květin.

10Květiny Ptáčková s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
T.G.Masaryka 9, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodejna květin Květiny Ptáčková s.r.o. Nabízíme prodej řezaných květin a pokojové květiny zákazníkům z Prostějova a blízkého okolí. sídlíme poblíž radnice na náměstí T.G. Masaryka. Zabýváme se vazbou kytic svatebních, smutečních, uvážeme kytici podle přání zákazníka, luxusní kytice a…


Vánoční ozdoby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vánoční ozdoby v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vánoční ozdoby najdete 52 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 47 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Morava.