Vánoční ozdoby – Morava

Vánoční ozdoby jsou neodmyslitelnou součástí vánoční atmosféry. Udělejte si příjemnou vánoční atmosféru i u vás doma a ozdobte váš interiér různými světýlky, hvězdami, anděly a dalšími symboly vánoc. Přehled prodejců vánočních ozdob v lokalitě Morava.

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1Miloslava Zatloukalová - KRASLICE-OZDOBY

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brodek u Konice 156, Brodek u Konice Bezdlužná

Výroba ručně tkaných koberečků a pletených výrobků ze slámy. Prodej vánočních a velikonočních ozdob, kraslic a prostírání. Nabídka věnců, panenek, prostírání, ošatek, košíků a betlémů. Internetový prodej ručně tkaných koberečků.

2BD - TOVA, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Jílkova 124, Brno- Židenice Bezdlužná

Vyrábíme dekorace, reklamní a dárkové předměty, kreativní hračky.

3Coufal Richard - CR Design

Horova 97/54, Brno Bezdlužná

Zabýváme se výrobou drobných kovových odlitků. Jako jsou opaskové spony, vánoční ozdoby, klíčové přívěsky, odznaky, brože, medaile, loga firem, viněty na sklo, figurky a podobně.

4Gorbačova Radka- Bydlenijehracka.cz1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Těšany 170, Těšany

Prodej bytových doplňků a dekorací.

5HEDA export-import, spol. s r.o.

Purkyňova 71/99, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Firma HEDA export-import, spol. s r.o. zahájila činnost v květnu 1995. Náplň činnosti se postupně rozvinula do převážně velkoobchodní činnosti v oboru dřevěné hračky. Spolupracujeme velmi úzce s některými českými výrobci, nabízíme a prodáváme jejich zboží podle jejich obchodních podmínek. V našem…

6SOLAR ECONOMIC s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hemy 855, Valašské Meziříčí,… Bezdlužná

Plánování a výstavby solárních i větrných elektráren. Dále montáže tepelných čerpadel. Nabízíme i solární dynama, dynamo nabíječky, ozdoby, zásobníky energie, solární regulátory, lucerny, fotovoltaiku, tašky, batohy, světla, veřejné osvětlení, vánoční světla a větrné elektrárny.

7Váňa Karel

Slopné 49, Slopné Bezdlužná

Specializujeme se na podpůrné činnosti pro lesnictví. Nabízíme vánoční stromky.

9Hrubošová Jarmila, Ing. - květinářství

4.9
★★★★★
★★★★★
(27)
Františkánská 170, Uherské Hradiště
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej čerstvých řezaných květin. Dále v nabídce naleznete vazbu kytic pro všechny příležitosti, uvázání svatebních kytic dle přání a typu nevěsty a ženicha. Nabízíme také doplňkový sortiment (květináče, obaly, vázy, dárkové předměty, obrazy). Zajišťujeme i doručování květin.

10Květiny Ptáčková s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
T.G.Masaryka 9, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodejna květin Květiny Ptáčková s.r.o. Nabízíme prodej řezaných květin a pokojové květiny zákazníkům z Prostějova a blízkého okolí. sídlíme poblíž radnice na náměstí T.G. Masaryka. Zabýváme se vazbou kytic svatebních, smutečních, uvážeme kytici podle přání zákazníka, luxusní kytice a…


Vánoční ozdoby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vánoční ozdoby v lokalitě Morava – detailní popis

Vánoční období je jedním z nejkrásnějších a nejradostnějších časů v roce. Jednou z nejvýraznějších tradic, která provází vánoční atmosféru, je zdobení pomocí vánočních ozdob. Tyto malé krásné předměty mají moc vytvářet příjemnou vánoční atmosféru a přinášet radost do našich domovů. 

Historie vánočních ozdob

Tradice zdobení na vánoce sahá až do dávné minulosti. První známky používání vánočních ozdob pocházejí z antického Říma, kde se používaly zelené větve a svíčky jako symboly života a světla během zimního slunovratu. Postupem času se zdobení vyvíjelo a objevily se různé typy ozdob, včetně jmelí, ovocných a pečených ozdob.

Druhy vánočních ozdob

Mezi nejběžnější vánoční ozdoby patří vánoční koule, které se zavěšují zejména na vánoční strom. Dále to jsou vánoční hvězdy a komety, které se opět zavěšují na vánoční strom nebo se vystavují jako dekorace do oken. Mezi další vánoční ozdoby patří vánoční řetězy, andělé, betlémy, figurky zvířat, cukrovinky a mnoha dalších vánočních dekorací. 

Tradiční vánoční ozdoby

Zahrnují různé předměty, které jsou spojeny s vánoci. Jednou z nejdůležitějších ozdob je vánoční stromeček. Tento symbol vánoc je zdobený různými ozdobami, jako jsou koule, stuhy, mašle, svíticí řetězy a další ozdoby. 

Dalšími tradičními ozdobami jsou adventní věnce a svícny, které slouží k přípravě na vánoce během adventní doby. Pestré vánoční svícny a lucerničky vytvářejí příjemnou atmosféru a dodávají každému interiéru útulnost.

Moderní vánoční ozdoby

Kromě tradičních ozdob se v posledních letech stávají stále populárnějšími moderní vánoční ozdoby. Tyto ozdoby mohou mít různé tvary a designy. Často jsou vyráběny z netradičních materiálů, jako jsou sklo, kov, dřevo, textil nebo třeba recyklované materiály. Moderní vánoční ozdoby přinášejí do vánoční výzdoby svěží a inovativní prvky, které dokáží oživit každý prostor.

Ať už zvolíte moderní vánoční ozdoby, retro vánoční ozdoby, ručně vyráběné vánoční ozdoby nebo luxusní vánoční ozdoby, váš interiér získá jedinečnou vánoční atmosféru.