Umělé trávníky, umělá tráva – Morava

Chcete mít krásný a zelený trávník bez námahy a starostí? Pak je pro vás ideálním řešením umělý trávník. Můžete ho mít na balkoně, terase, zahradě, okolo bazénu, na dětském hřišti nebo sportovišti. Přehled prodejců umělých trávníků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1JM Demicarr, s.r.o.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Bučovická 180, Slavkov u Brna Bezdlužná

Jsme specialisté na prodej a realizace sportovních a víceúčelových hřišť po celé České republice. Dodáváme jak různé druhy povrchů, tak i konstrukce na hřiště, ochranné sítě či oplocení. O námi dodaná hřiště se i staráme, máme speciální techniku na údržbu povrchu, díky které prodloužíme…

2FUNNY SPORT s.r.o.

Pod Babou 2515, Zlín Bezdlužná

Specializovaná firma pro návrh a realizaci sportovních hřišť, hřišťových ploch a ploch a výstavbu výstavbu víceúčelových hřišť pro 12 druhů sportů s působností v České republice a zahraničí.

3Francová Dana - KOBERCE, PODLAH. KRYTINY, BYTOVÉ DOPLŇKY2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kvítková 552, Zlín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na bytový textil. Koberce kusové a celoplošné, PVC podlahoviny, lino, laminátové a dřevěné podlahy, rohože, bytový textil včetně dodávky a pokládky podlah a koberců na míru.Na naší prodejně se kromě podlahových krytin specializujeme na kusové koberce, bytový textil a garnýže.

4STAVOSPORT s.r.o

Firma StavoSport s r.o. je odborná firma, specializující se na projektování, výstavbu a rekonstrukci sportovních staveb, tenisových kurtů, víceúčelových hřišť, sportovních hal, vnitřních i venkovních sportovních povrchů pro všechny druhy sportů.

5SIT-IN CZ, s. r. o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Dolní 81/20, Štěpánov Bezdlužná

Italský výrobce koberců a umělé trávy, přímý dovozce s velkoobchodem. Vyrábíme zátěžové, hotelové koberce dle přání klienta, umělé sportovní a dekorační trávníky. V posledních letech vybavila koberci mnoho hotelů, penzionů, restaurací, kanceláří a jiných luxusních interiérů v České i Slovenské…

6Sportovní travnaté povrchy s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lužná 516, Brno Bezdlužná

Profesionálními trávníky se zabýváme již více než 20 let. Provádíme kompletní rekonstrukci, renovaci a údržbu především fotbalových hřišť a dalších zelených ploch. Na zakázku vytvoříme projekt a postaráme se o jeho kompletní realizaci od úpravy terénu, až po výsadbu trávníku strojním výsevem či…

7Ing. Kozák David

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Trnkova 1550, Brno Bezdlužná

Zaměřujeme se na údržbu umělých trávníků, čištění umělé trávy, odstranění měchu v umělé trávě či jeho údržbu, regenerace fotbalové umělé trávy, čistění tartanu a jeho opravy.

8Element-shop.cz1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mlýnská 430, Velký Újezd Bezdlužná

Internetový obchod pro stavbu, dům, dílnu, zahradu, průmysl, řemesla i hobby.

9SPORT MONT, s.r.o.

Výstavba tenisových kurtů a sportovních povrchů na venkovní hřiště. Zaměřujeme se také na sportovní podlahy do tělocvičen, opravy sportovních povrchů, tartan, sportovní haly, umělou trávu a další. Poskytujeme poradenskou činnost a jiné.

10Sport Service Europe s.r.o.

Distribuce umělých trávníků a kompletní příslušenství.


Umělé trávníky, umělá tráva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Umělé trávníky, umělá tráva v lokalitě Morava – detailní popis

Umělý trávník se svým charakterem a vzhledem velmi podobá přírodnímu trávníku. Používá se zejména na místech, kde není možné nebo vhodné vypěstovat přírodní trávu, např. na balkonech, terasách, v okolí bazénů, na zahradách, dětských hřištích, sportovištích nebo veřejných prostranstvích. Umělý trávník má oproti přírodnímu trávníku mnoho výhod, ale i pár nevýhod. 

Výhody umělého trávníku

  • Snadná instalace – prodává se v rolích v různých velikostech. Je možné ho snadno ořezat a přizpůsobit tvaru podkladu. 
  • Snadná údržba – na rozdíl od přírodního trávníku nevyžaduje zalévání, hnojení, odplevelování ani sečení. Umělý trávník stačí jednou za čas vyčistit kartáčem nebo vysavačem a odstranit nečistoty.
  • Vysoká odolnost – umělý trávník je velmi odolný proti povětrnostním vlivům, odolává i běžným domácím chemikáliím a UV záření. 
  • Dlouhá životnost – umělý trávník má životnost okolo 10–15 let, ale může vydržet i déle.
  • Estetický vzhled – umělý trávník svou přirozenou barvou a strukturou imituje skutečný trávník. Některé umělé trávníky jsou svým vzhledem k nerozeznání od pravých trávníků.  
  • Pohodlnost – na dotek je umělý trávník měkký. Pro chůzi nebo ležení je velmi příjemný

Nevýhody umělého trávníku

  • Vyšší pořizovací cena – oproti přírodní trávě je umělá tráva dražší. Cena umělého trávníku se odvíjí od kvality, hustoty a výšky vlákna.
  • Nižší ekologičnost – umělý trávník se vyrábí z plastů a dalších syntetických látek, které nejsou biologicky rozložitelné ani recyklovatelné.