Umělé trávníky, umělá tráva – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Francová Dana - KOBERCE, PODLAH. KRYTINY, BYTOVÉ DOPLŇKY2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Kvítková 552, Zlín
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na bytový textil. Koberce kusové a celoplošné, PVC podlahoviny, lino, laminátové a dřevěné podlahy, rohože, bytový textil včetně dodávky a pokládky podlah a koberců na míru.Na naší prodejně se kromě podlahových krytin specializujeme na kusové koberce, bytový textil a garnýže.

2JM Demicarr, s.r.o.2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Bučovická 180, Slavkov u Brna Bezdlužná

Jsme specialisté na prodej a realizace sportovních a víceúčelových hřišť po celé České republice. Dodáváme jak různé druhy povrchů, tak i konstrukce na hřiště, ochranné sítě či oplocení. O námi dodaná hřiště se i staráme, máme speciální techniku na údržbu povrchu, díky které prodloužíme…

3FUNNY SPORT s.r.o.

Pod Babou 2515, Zlín Bezdlužná

Specializovaná firma pro návrh a realizaci sportovních hřišť, hřišťových ploch a ploch a výstavbu výstavbu víceúčelových hřišť pro 12 druhů sportů s působností v České republice a zahraničí.

4SIT-IN CZ, s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolní 81/20, Štěpánov Bezdlužná

Italský výrobce koberců a umělé trávy, přímý dovozce s velkoobchodem. Vyrábíme zátěžové, hotelové koberce dle přání klienta, umělé sportovní a dekorační trávníky. V posledních letech vybavila koberci mnoho hotelů, penzionů, restaurací, kanceláří a jiných luxusních interiérů v České i Slovenské…

5Ing. Kozák David

4.7
★★★★★
★★★★★
(8)
Trnkova 1550, Brno Bezdlužná

Zaměřujeme se na údržbu umělých trávníků, čištění umělé trávy, odstranění měchu v umělé trávě či jeho údržbu, regenerace fotbalové umělé trávy, čistění tartanu a jeho opravy.

6SPORT MONT, s.r.o.

Výstavba tenisových kurtů a sportovních povrchů na venkovní hřiště. Zaměřujeme se také na sportovní podlahy do tělocvičen, opravy sportovních povrchů, tartan, sportovní haly, umělou trávu a další. Poskytujeme poradenskou činnost a jiné.

7Sport Service Europe s.r.o.

Distribuce umělých trávníků a kompletní příslušenství.

8Ing. Jiří Vrbas — Květ

Firma Ing. Jiří Vrbas— Květ byla založena v roce 1990. Zakladateli jsou manželé Jana a Jiří Vrbasovi, absolventi oboru Zahradní architektura na VŠZ v Lednici na Moravě. Od počátku byla hlavní činností firmy projekce a realizace zahradní a krajinářské architektury. Dále pěstujeme kobercové trávníky…

9graseko, s.r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Blanická 217/86, Ostrava, Stará Bělá
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zahradnická firma. Realizace a údržba zahrad. Prodej a výsadba vzrostlých okrasných dřevin, zakládání trávníků, střešní zahrady, zahradní jezírka, automatické zavlažovací systémy, robotické sekačky i umělé trávníky.

10GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.

Frýdlant nad…, Frýdlant nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost vyrábí vybavení pro sportoviště - ochranné sítě, branky na sport, mantinely, tribuny, lezecké stěny, umělé trávníky, herní prvky a vybavení pro dětská hřiště a lanová centra - trampolíny, houpačky, kolotoče, orlí hnízda, lanové sítě a skluzavky.


Firmy v dalších lokalitách


Umělé trávníky, umělá tráva v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Umělé trávníky, umělá tráva najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.