Umělé trávníky, umělá tráva – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1JM Demicarr, s.r.o.2 pobočky

Jsme specialisté na prodej a realizace sportovních a víceúčelových hřišť po celé České republice. Dodáváme jak různé druhy povrchů, tak i konstrukce na hřiště, ochranné sítě či oplocení. O námi dodaná hřiště se i staráme, máme speciální techniku na údržbu povrchu, díky které prodloužíme…

2FUNNY SPORT s.r.o.

Pod Babou 2515, Zlín Bezdlužná

Specializovaná firma pro návrh a realizaci sportovních hřišť, hřišťových ploch a ploch a výstavbu výstavbu víceúčelových hřišť pro 12 druhů sportů s působností v České republice a zahraničí.

3Francová Dana - KOBERCE, PODLAH. KRYTINY, BYTOVÉ DOPLŇKY2 pobočky

Kvítková 552, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na bytový textil. Koberce kusové a celoplošné, PVC podlahoviny, lino, laminátové a dřevěné podlahy, rohože, bytový textil včetně dodávky a pokládky podlah a koberců na míru.Na naší prodejně se kromě podlahových krytin specializujeme na kusové koberce, bytový textil a garnýže.

4STAVOSPORT s.r.o

Firma StavoSport s r.o. je odborná firma, specializující se na projektování, výstavbu a rekonstrukci sportovních staveb, tenisových kurtů, víceúčelových hřišť, sportovních hal, vnitřních i venkovních sportovních povrchů pro všechny druhy sportů.

5SIT-IN CZ, s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní 81/20, Štěpánov Bezdlužná

Italský výrobce koberců a umělé trávy, přímý dovozce s velkoobchodem. Vyrábíme zátěžové, hotelové koberce dle přání klienta, umělé sportovní a dekorační trávníky. V posledních letech vybavila koberci mnoho hotelů, penzionů, restaurací, kanceláří a jiných luxusních interiérů v České i Slovenské…

6Sportovní travnaté povrchy s.r.o.

Lužná 516, Brno Bezdlužná

Profesionálními trávníky se zabýváme již více než 20 let. Provádíme kompletní rekonstrukci, renovaci a údržbu především fotbalových hřišť a dalších zelených ploch. Na zakázku vytvoříme projekt a postaráme se o jeho kompletní realizaci od úpravy terénu, až po výsadbu trávníku strojním výsevem či…

7Ing. Kozák David

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Trnkova 1550, Brno Bezdlužná

Zaměřujeme se na údržbu umělých trávníků, čištění umělé trávy, odstranění měchu v umělé trávě či jeho údržbu, regenerace fotbalové umělé trávy, čistění tartanu a jeho opravy.

8SPORT MONT, s.r.o.

Výstavba tenisových kurtů a sportovních povrchů na venkovní hřiště. Zaměřujeme se také na sportovní podlahy do tělocvičen, opravy sportovních povrchů, tartan, sportovní haly, umělou trávu a další. Poskytujeme poradenskou činnost a jiné.

9Sport Service Europe s.r.o.

Distribuce umělých trávníků a kompletní příslušenství.

10Ing. Jiří Vrbas — Květ

4.3
★★★★★
★★★★★
(29)
Nádražní 155, Blažovice Bezdlužná

Firma Ing. Jiří Vrbas— Květ byla založena v roce 1990. Zakladateli jsou manželé Jana a Jiří Vrbasovi, absolventi oboru Zahradní architektura na VŠZ v Lednici na Moravě. Od počátku byla hlavní činností firmy projekce a realizace zahradní a krajinářské architektury. Dále pěstujeme kobercové trávníky…


Umělé trávníky, umělá tráva – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Umělé trávníky, umělá tráva v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Umělé trávníky, umělá tráva najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.