Udírny - prodej – Morava

Máte rádi uzené maso, ryby nebo sýry? Chcete si je připravit doma podle svého gusta a receptu? Pak je pro vás udírna ideální volbou. Udírna vám umožní udit potraviny jak teplým, tak i studeným kouřem. Přehled prodejců udíren v lokalitě Morava.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1KOMINEX CZ s.r.o.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(90)
Sochorova 591, Vyškov-Předměstí Bezdlužná

Prodáváme, montujeme a stavíme komíny nerezové, zděné, nebo kouřovody. Komíny frézujeme a vložkujeme, zajistíme pravidelné revize čištění komínů a měření spalin.

2METAX KRBY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(42)
náměstí 28. října…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Stavíme krby a kamna značek Focus, Stuv, Bodart & Gonay, Romotop, Aduro, Spartherm, Hoxter, Bellfires, Regency a Pacific Energy. Nabízíme návrhy, realizaci i servis teplovzdušných, teplovodních a zahradních krbů.

3STAVBA krbů s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(81)
Olomoucká 111, Brno-Slatina Bezdlužná

Nabízíme služby kamnářství a kominictví - návrhy a stavby krbů, komínů a kamen, krbové vložky teplovodní i teplovzdušné, kamna kachlová, sálavá i akumulační značek Romotop, Jotul a Morso, zděné a nerezové komíny značek Schiedel, EURO komín, EKO komín a CIKO komíny. Dále provádíme frézování,…

4AB KAMNA KRBY s.r.o.

Slovinská 3, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a výroba kachlových kamen, komíny, krbové vložky, vnitřní, venkovní krby i udírny.Litinové výrobky. Kamna a krby na míru. Stavba kamen a krbů všech provedení.

5Řehulka, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Ohrozim 68, Ohrozim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme stolové sporáky, kachlové sporáky Tischherde, Kuchenherde, kachláky, sporákové kování, sklodvířka, litinová dvířka, pečící trouby, plotnové rámy, plotny, udírny, grily. Dále dodáváme kovové díly na kachlové sporáky, kachlová kamna, letní kuchyně.

6Jaroslav Gric - Kamenictví, Krby

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Senetářov 42, Jedovnice Bezdlužná

Již 30 let nabízíme veškeré kamenické služby. Dle přání a požadavků zákazníků zajištujeme kompletaci krbů na klíč. Naše kamenictví vyrábí pomníky různých tvarů a barev, krycí desky na hrob, náhrobní doplňky, schody, nosníky, parapety, obklady, pracovní kuchyňské desky, desky koupelnových umyvadel.…

7Tlkanec Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Anglická 2118/4 , Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zahradní kovové krby vyrábíme ruční řemeslnou prací více jak 10 let. Krby jsou našim originálním návrhem i řešením a jedinečný výrobek v České republice, tudíž nejsou vyráběny sériově a každý vyrobený krb je unikátní. Zahradní kovové krby v průběhu dlouholeté práce a zkušeností průběžně měníme a…

8Ing. Kasperek Josef - krby

Firma se zaměřuje na výstavbu krbů, kachlových topidel a krbokamen - plynové, elektrické a teplovzdušné krby, venkovní krby, venkovní krby s udírnou, pece na pizzu.

9Domaci-udirny.cz

Domaci-udirny.cz, se sídlem Hutnická 899, 739 61, Třinec-Lyžbice, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 71475, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba,…

10Fečanin Vlastimil

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Valtické 705/72, Břeclav-Charvátská…

Prodáváme skleníky, domácí digitální udírny, květináče a pískoviště. Nabízíme plastový nebo ratanový nábytek, postřikovače, sedací vaky a sušáky.


Firmy v dalších lokalitách


Udírny - prodej v lokalitě Morava – detailní popis

Udírna slouží k uzení potravin teplým nebo studeným kouřem. Uzení je způsob konzervace a zlepšení chuti nejen masa, ale i ryb, sýrů nebo zeleniny pomocí dřevěného kouře. Udírny mohou být různých typů, například venkovní, domácí, dřevěné, plechové nebo nerezové. Některé udírny jsou vybaveny také grilem nebo krbem.

Typy udíren

Typy udíren se liší podle zdroje tepla a paliva, které se používá k vytváření kouře. Mezi základní typy udíren patří:

  • Lihové udírny – jedná se o malé a lehké udírny, které fungují na principu spalování lihu. Jsou určeny pro uzení malého množství potravin.
  • Grily s udírnou – jedná se o kombinovaná zařízení, která umožňují jak grilování, tak i uzení potravin. Mohou být na dřevěné uhlí, plyn nebo elektřinu. Uzení probíhá v uzavřené komoře pod grilovacím roštem nebo v samostatné části grilu.
  • Domácí elektrické udírny – jsou malé a praktické udírny. Napájejí se z elektrické sítě. Uzení probíhá pomocí topné spirály a dřevěných štěpek nebo briket, které se vkládají do speciálního zásobníku. Umožňují snadné nastavení a regulaci teploty a doby uzení.
  • Udírny na štěpku – jedná se o velké a robustní udírny, které se napájejí z elektrické sítě. Uzení probíhá pomocí generátoru kouře, který spaluje dřevěnou štěpku různých druhů a aromat. Tyto udírny mají velký vnitřní prostor. Umožňují uzení teplým i studeným kouřem.
  • Udírny na brikety – jsou to speciální udírny, které používají jako palivo brikety. Tyto brikety se vyrábějí z dřevěného prášku a mají různé příchutě. Udírny na brikety disponují automatickým podavačem briket, digitálním ovládáním teploty a dobou uzení.
  • Udírny na dřevěné uhlí – jsou tradiční udírny, které fungují na principu spalování dřevěného uhlí. Uzení probíhá pomocí dřevěných štěpek nebo pilin, které se přikládají na žhavé uhlí. Tyto udírny vyžadují manuální ovládání a dohled nad teplotou a kouřem.
  • Udírny peletové – představují moderní udírny. Fungují na principu spalování dřevěných pelet. Uzení probíhá pomocí ventilátoru, který dodává vzduch do hořících pelet a tím vytváří kouř. Umožňují uzení teplým i studeným kouřem. Disponují velkou kapacitu pro uzení velkého množství potravin.