Udírny - prodej – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1KOMINEX CZ s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Sochorova 591, Vyškov-Předměstí Bezdlužná

Prodáváme, montujeme a stavíme komíny nerezové, zděné, nebo kouřovody. Komíny frézujeme a vložkujeme, zajistíme pravidelné revize čištění komínů a měření spalin.

2METAX KRBY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(38)
náměstí 28. října…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Stavíme krby a kamna značek Focus, Stuv, Bodart & Gonay, Romotop, Aduro, Spartherm, Hoxter, Bellfires, Regency a Pacific Energy. Nabízíme návrhy, realizaci i servis teplovzdušných, teplovodních a zahradních krbů.

3STAVBA krbů s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(135)
Olomoucká 111, Brno-Slatina Bezdlužná

Nabízíme služby kamnářství a kominictví - návrhy a stavby krbů, komínů a kamen, krbové vložky teplovodní i teplovzdušné, kamna kachlová, sálavá i akumulační značek Romotop, Jotul a Morso, zděné a nerezové komíny značek Schiedel, EURO komín, EKO komín a CIKO komíny. Dále provádíme frézování,…

4AB KAMNA KRBY s.r.o.

Slovinská 3, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej a výroba kachlových kamen, komíny, krbové vložky, vnitřní, venkovní krby i udírny.Litinové výrobky. Kamna a krby na míru. Stavba kamen a krbů všech provedení.

5Řehulka, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Ohrozim 68, Ohrozim
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Vyrábíme stolové sporáky, kachlové sporáky Tischherde, Kuchenherde, kachláky, sporákové kování, sklodvířka, litinová dvířka, pečící trouby, plotnové rámy, plotny, udírny, grily. Dále dodáváme kovové díly na kachlové sporáky, kachlová kamna, letní kuchyně.

6Jaroslav Gric - Kamenictví, Krby

Již 30 let nabízíme veškeré kamenické služby. Dle přání a požadavků zákazníků zajištujeme kompletaci krbů na klíč. Naše kamenictví vyrábí pomníky různých tvarů a barev, krycí desky na hrob, náhrobní doplňky, schody, nosníky, parapety, obklady, pracovní kuchyňské desky, desky koupelnových umyvadel.…

7Tlkanec Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Anglická 2118/4 , Šumperk
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Zahradní kovové krby vyrábíme ruční řemeslnou prací více jak 10 let. Krby jsou našim originálním návrhem i řešením a jedinečný výrobek v České republice, tudíž nejsou vyráběny sériově a každý vyrobený krb je unikátní. Zahradní kovové krby v průběhu dlouholeté práce a zkušeností průběžně měníme a…

8Ing. Kasperek Josef - krby

Firma se zaměřuje na výstavbu krbů, kachlových topidel a krbokamen - plynové, elektrické a teplovzdušné krby, venkovní krby, venkovní krby s udírnou, pece na pizzu.

9Domaci-udirny.cz

Domaci-udirny.cz, se sídlem Hutnická 899, 739 61, Třinec-Lyžbice, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 71475, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba,…

10Fečanin Vlastimil

4.8
★★★★★
★★★★★
(45)
Na Valtické 705/72, Břeclav-Charvátská…

Prodáváme skleníky, domácí digitální udírny, květináče a pískoviště. Nabízíme plastový nebo ratanový nábytek, postřikovače, sedací vaky a sušáky.


Firmy v dalších lokalitách


Udírny - prodej v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Udírny - prodej najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.