Tabákové výrobky, potřeby – Morava

Hledáte kvalitní a cenově dostupné tabákové výrobky a potřeby? Pak navštivte jakýkoliv e-shop s kuřáckými potřebami. Najdete tam široký výběr cigaret, doutníků, tabáků ke kouření, e-cigaret atd. Prodejci tabákových výrobků a potřeb v lokalitě Morava.

1–10 firem z 215 nalezených Filtry

1INTERDRINKS, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(311)
Nebovidy 153, Nebovidy Bezdlužná

Provozujeme velkoobchodní prodej alkoholických nápojů a dále také i tabákových výrobků.

2Milan Večeřa

areál ZD , Citonice Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní prodej potravin a tabákových výrobků- mléčných výrobků, chlazeného zboží, cukrovinek i nápojů. Distribuce plechových obalů.

3Minimarket270 poboček

Prodáváme potraviny, nápoje a tabákové výrobky.

4ROJAL spol. s r.o.4 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Hulínská 2322/28c, Kroměříž

Specializujeme se na velkoobchod potravin, tabákových výrobků, drogerie a hygienických potřeb. Provádíme rozvoz zboží. Zásobujeme restaurace, maloobchod, školní jídelny, domovy důchodců, vývařovny a jídelny veřejného stravování. Provozujeme cigaretové automaty. Nabízíme distribuci piva Svijany a…

5Skřičková Oldřiška, Mgr. - TABÁK, NOVINY, ČASOPISY

Žižkovo nám. 85/8, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Prodáváme tabákové výrobky, noviny i časopisy.

6Hráčková Marie - potraviny

Za Špicí 153, Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Širokosortimentní prodejna. Dále i prodej potravin, masa, uzenin, drogerie, spotřebního zboží, tabákových výrobků, ovoce a zeleniny.

7Ecigareta-shop.cz

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradební 1441, Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme prodej tabákových výrobků, elektronických cigaret a dalšího sortimentu. Zároveň provozujeme e-shop s tímto sortimentem.

8Pantlík Zdeněk-Trafika

Masarykovo náměstí…, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pantlík Zdeněk-Trafika-Prodej tiskovin,noviny,časopisy prodej tabákových výrobků, žertovných předmětů, ptákovin a masek. Terminál SAZKY a terminál FORTUNA.

9Rumpa Zbyněk- Rumpa-drinks.cz2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(122)
Novoveská 552/5J, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kamenný a internetový obchod s velkou nabídkou originálních rumů a doutníků přímo z karibských obchodů. V naši nabídce najdete také humidory na uskladnění vašich oblíbených doutníků, a v neposlední řadě další oblíbené kvalitní značky vodky, cognacu či ginu i některé vyjímečné značky kvalitních vín.

10Marcela Kašpaříková Tabák - Sazka

Marcela Kašpaříková Tabák - Sazka, se sídlem náměstí T. G. Masaryka 14/22, 751 31, Lipník nad Bečvou, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Tabákové výrobky, potřeby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Tabákové výrobky, potřeby v lokalitě Morava – detailní popis

Tabákové výrobky slouží ke kouření, šňupání nebo žvýkání. Obsahují tabák nebo jeho náhražky. Tabák je rostlina pocházející z Ameriky, která se pěstuje pro své listy obsahující nikotin, což je alkaloid s psychoaktivními účinky. Tabák se zpracovává různými způsoby podle druhu tabákového výrobku. Může se sušit, fermentovat, řezat, lisovat nebo aromatizovat.

Tabákové výrobky se dělí na cigarety, doutníky, cigarillos, tabák ke kouření a další speciální druhy tabáku (např. zahřívané tabákové výrobky nebo nikotinové sáčky).

Tabákové potřeby se používají k přípravě, spotřebě nebo skladování tabákových výrobků. Mezi tabákové potřeby patří cigaretové papírky, dutinky, filtry, zapalovače, dýmky, bongy, vážky, drtičky, plničky a baličky cigaret, šlukovky, šňupátka a další.

Tabákové výrobky jsou předmětem spotřební daně a musí splňovat zákonné požadavky na označování a sledovatelnost. Také jsou regulovány z hlediska ochrany veřejného zdraví a prevence kouření.

Tabákové výrobky a tabákové potřeby se prodávají v různých obchodech, trafikách i v obchodech specializovaných na kuřácké potřeby. Tabákové výrobky a tabákové potřeby se liší podle značek, kvality, ceny a chuti. Někteří uživatelé těchto výrobků si také připravují své vlastní tabákové výrobky nebo si je dochucují pomocí tabákových příchutí.

Tabákové výrobky představují riziko pro zdraví. Kouření tabáku může způsobit rakovinu plic, srdečně-cévní onemocnění a chronickou obstrukční plicní nemoc. Šňupání nebo žvýkání tabáku může způsobit zase rakovinu ústní dutiny nebo jícnu.