Školní potřeby, pomůcky – Morava

Školní potřeby a pomůcky jsou nezbytné pro každého žáka a studenta. Usnadňují nejen učení a zlepšují školní výsledky, ale také přispívají k radosti a zábavě ve škole. Přehled prodejců školních potřeb a pomůcek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 669 nalezených Filtry

1FRANKOSPOL OFFICE s.r.o

4.6
★★★★★
★★★★★
(45)
Svazarmovská 309, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se velkoobchodním prodejem kancelářských potřeb a školních potřeb. Nabízíme vám psací potřeby, sešity, kancelářský papír, tonery, cartridge, flipcharty a mnoho dalšího. U nás zakoupíte i obalový materiál, ochranné pomůcky a drogistické zboží (ZZ ručníky, toaletní papír Jumbo...).…

2VYBAVENÍ ŠKOL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Jaselská 2942/31, Opava Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej vybavení škol. U nás zakoupíte školní nábytek – školní lavice, školní židle, katedry, dále interaktivní tabule, učební pomůcky a mnoho dalšího. Prodáváme i vybavení do odborných učeben, šaten a jídelen.

3Ing. Chmelař Josef - VMD drogerie

3.8
★★★★★
★★★★★
(3)
tř. Masarykova 145, Veselí nad Moravou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Náš internetový obchod nabízí širokou škálu výrobků, jako jsou parfémy, kosmetika, přípravky pro praní a úklid, potřeby pro hobby a zahradu, dům a bydlení či interiérové doplňky. Zboží si můžete vyzvednout v jedné z našich sedmi kamenných prodejen, kde máme i showroom, případně Vám ho…

4Martyčák Karel, RNDr.1 pobočka

Zahradní 400/1a, Troubsko Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej mikroskopů. Nabízíme vám školní mikroskopy, hobby mikroskopy i profesionální laboratorní mikroskopy. U nás zakoupíte kvalitní mikroskopy Euromex. Součástí našeho sortimentu jsou mikroskopické kamery, mikroskopické preparáty a řada příslušenství pro mikroskopii.

5Kašuba Robert - Kaspo Prostějov1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Winklerova 2264, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme český výrobce kojeneckého zboží. Nabízíme vám zavinovačky, kojenecké oblečení, výbavu do postýlky, křtící roušky a mnoho dalšího pro vaše děti. Vše vyrábíme s pečlivostí a láskou. Provozujeme jak kamennou prodejnu, tak e-shop.

6KNOCK - OUT s.r.o.

Recyklujeme pryž a vyrábíme z něj další užitečné produkty jako jsou dětská hřiště, ruské kuželky, izolační materiály nebo hřiště a figurky pro venkovní společenské hry. Všechny naše výrobky mají označení Český výrobek, podporují sportovní a společenské aktivity dětí i dospělých. Jsou hojně…

7ILABO, spol. s r.o.

Masarykovo náměstí…, Kyjov-Nětčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme laboratorní techniku pro laboratoře chemické, potravinářské, vodohospodářské, výzkumné, zdravotnické, školské zařízení. Prodáváme laboratorní přístroje, laboratorní mlýny značek FRITSCH a IKA. Věnujeme se měření velikosti částic.

8Chamber s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svitavská 872/23, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Chamber s.r.o. - Internetový prodej vybavení nejen pro školy a školská zařízení. Nabízíme školní nábytek, školní pomůcky, školní tiskoviny, učebnice, široký sortiment diplomů, výtvarné potřeby, hračky, hry, tiskárny a mnoho dalších školních, výtvarných a sportovních potřeb. Vyrábíme také razítka a…

9VONEKL s.r.o. Velkoobchod s květinami a doplňky1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(42)
Kšírova 669/261, Brno
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Naše společnost nabízí velkoobchodní dovoz květin a doplňkového sortimentu ke květinám a prodej a distribuci tohoto zboží do květinářství. Pravidelně dovážíme řezané a hrnkové květiny z největší květinové z burzy v Aalsmeeru v Nizozemí a ostatních zemí včetně České republiky. Provozujeme…

10Svoboda Jaroslav - ELEKTRO

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Cejl 29/76, Brno Bezdlužná

Prodáváme časomíru, hodiny a panely k bazénům s příjmem DCF a měřením teploty.


Firmy v dalších lokalitách


Školní potřeby, pomůcky v lokalitě Morava – detailní popis

Začátek školního roku je vždy vzrušující a zároveň náročný. Chcete být dobře připraveni na výuku, ale také si užít zábavu a kreativitu? K tomu vám pomohou správné školní potřeby a pomůcky, které vám usnadní učení a zpříjemní den. 

Co by nemělo chybět ve vašem batohu?

  • Sešity a bloky – základem každého školního batohu jsou sešity a bloky, na které si můžete zapsat poznámky, úkoly a nápady. Můžete vybírat z různých velikostí, barev a vzorů, podle toho, co se vám líbí a co potřebujete. Doporučujeme mít sešity s pevnou nebo tvrdou vazbou, které lépe odolají opotřebení. Pro kreslení, malování nebo psaní volných textů jsou nejlepší bloky.
  • Psací potřeby – k sešitům a blokům patří samozřejmě i psací potřeby, jako jsou tužky, pera, fixy, pastelky nebo popisovače. Zde platí, že čím více barev máte, tím lépe. Barevné psaní vám pomůže lépe si zapamatovat učivo, zvýraznit důležité body nebo prostě dodat vašim zápisům osobitost. 
  • Organizéry a diáře – aby vám nic neuniklo a abyste měli přehled o termínech svých testů, o úkolech a plánech, je dobré si pořídit organizér nebo diář. Můžete si koupit buď klasický papírový nebo mít elektronický na mobilu nebo tabletu. 

A nakonec je třeba mít ten kvalitní a pohodlný batoh, do kterého se vám vejdou všechny vaše školní potřeby a pomůcky. Měl by být dostatečně prostorný, ale ne příliš těžký ani objemný. Měl by mít polstrovaná ramena a pevnou zadní část, která zajistí správné držení těla a prevenci bolesti zad. Pro lepší organizaci vašich věcí bude nejlepší, když bude mít batoh dostatečný počet kapes a přihrádek.