Skluzavky – Morava

Hledáte zábavný a bezpečný způsob, jak udržet vaše děti aktivní a šťastné? Zkuste jim pořídit dětskou skluzavku. Dětské skluzavky jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly schopnostem malých jezdců. Přehled prodejců skluzavek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1Mateřská škola Na Úvoze Ivančice1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na úvoze 1550/1 , Ivančice Bezdlužná Ověřená

Jsme sídlištní 5 třídní mateřská škola sídlící v jednopatrové budově uprostřed jabloňového sadu. Součástí mateřské školy je prostorná zahrada. Za budovou je školní zahrada s pískovišti a několika zahradními průlezkami, houpačkami, skluzavkami a dřevěnými lavičkami. 1 třída odloučené pracoviště.…

2Straka Lubomír

Floraservis - dětská hřiště, skluzavky, houpačky, pískoviště a jiné dětské herní sestavy.

3Hrubý Zdeněk - HC Compact

Drobného 558/45a, Brno
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nabízíme fitness trenažéry KETTLER a sportovní potřeby.

48D o.s.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Rybkova 948/23, Brno Bezdlužná

Vyrábíme zařízení pro dětská hřiště.

5ALESTRA s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tišnovská 305, Kuřim Bezdlužná

Děláme realizaci dětských hřišť a také multifunkčních sportovišť. A dále ještě outdoorových posiloven. Děláme zakázkové výroby prvků zahradní architektury.

6Naše hřiště Brno

4.8
★★★★★
★★★★★
(71)
Zábrdovická 25/2, Brno - Zábrdovice
Otevřeno od 8:00

Kryté dětské centrum pro nejmenší v Brně. Provozujeme kryté dětské zábavní centrum. K dispozici je pískoviště se skluzavkou, houpačky, kavárna, školka i hlídání dětí.

7KINDO s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1017)
Pražákova 623/51a, Brno-Horní Heršpice Bezdlužná

BONGO BRNO je jedinečný zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

8DŘEVOARTIKL, spol.s r.o.- dětská hřiště

4.2
★★★★★
★★★★★
(18)
Brněnská 3794/27, Znojmo Bezdlužná

Výroba dětská hřišt, víceúčelových hřišt a vybavení dětských hřišť dle požadavků platných norem. Nabízíme věžové sestavy, dětské skluzavky, pískoviště, lezecké stěny. Dětské hřiště dodáme s kompletní montáží na klíč. Programy pro mateřské školky.

9Reflex Zlín spol. s r.o.1 pobočka

Specializujeme se na sklolaminátové produkty, zejména pak kontejnery na sběr tříděného odpadu. Podzemní kontejnery. Kontejnery na bioodpad. Zásobníky na zimní posyp. Dále nabízíme vodní atrakce pro koupaliště a aquaparky - vodní tobogány, laminátové skluzavky.

10KOVO BATH s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Babice 135, Babice Bezdlužná

Vodní tobogány a skluzavky, zámečnická výroba, stavební konstrukce, ocelové konstrukce, výroba kontejnerů na tříděný odpad. Tobogány a skluzavky vyrábíme na zakázku, včetně projektové dokumentace. Tobogán a skluzavka má zajištěn záruční i pozáruční servis.


Skluzavky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Skluzavky v lokalitě Morava – detailní popis

Dětské skluzavky jsou oblíbeným zdrojem zábavy pro všechny malé děti. Klouzání navíc podporuje jejich motorický vývoj a zlepšuje fyzickou kondici a rovnováhu. Dětských skluzavek existuje několik typů – skluzavky s vlhčením, skluzavky s prolézačkami, skluzavky s lezeckou stěnou, skluzavky s madlem.

Jak vybrat dětskou skluzavku?

Při výběru dětské skluzavky se zaměřte na tyto důležité faktory:

  • Umístění – zohledněte prostory, které máte k dispozici pro skluzavku. Skluzavky mohou být určeny pro interiér nebo exteriér.
  • Materiál – dětské skluzavky se vyrábějí z různých materiálů, jako je plast, dřevo, kov nebo kombinace těchto materiálů. Plastové skluzavky jsou lehké, snadno se přenášejí a čistí. Jsou také nejlevnější. Na druhou stranu mohou být méně stabilní a odolné. Dřevěné skluzavky jsou pevné a estetické. Dřevo je navíc přírodní, ekologický a udržitelný materiál. Jejich nevýhodou je, že vyžadují pravidelnou údržbu a ochranu proti povětrnostním vlivům. Dalším typem jsou kovové skluzavky, které jsou robustní, trvanlivé a bezpečné. Jejich nevýhodou je, že mohou být těžké a na slunci horké na dotek.
  • Bezpečnost – skluzavky by měly být kvalitně zpracované. Neměly by obsahovat ostré hrany, šrouby nebo štěrbiny, které by mohly dítě zranit. Skluzavky by také měly být stabilní a pevné, aby unesly váhu dítěte a nekývaly se nebo nepřevracely.
  • Věk dítěte – skluzavky se liší podle velikosti, tvaru a obtížnosti. Pro nejmenší děti jsou určeny malé a nízké skluzavky s madlem nebo oporou pro snadný výstup. Pro starší děti jsou vhodné větší a vyšší skluzavky. Ty mohou být vybaveny i různými prvky, jako jsou lezecké stěny, tunely nebo prolézačky.
  • Rozměry – skluzavky se liší také podle délky a šířky skluzu. Délka skluzu ovlivňuje rychlost a dobu sjíždění. Šířka skluzu zase ovlivňuje komfort a bezpečnost dítěte.