Sběratelské předměty, potřeby – Šumperk

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Pospíchal Martin - chovatelství1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Lesem 460, Hanušovice Bezdlužná

Vývoj, výroba, opravy, úpravy, přeprava, nákup, prodej, půjčování, uschování, ničení a znehodnocování zbraní podléhajících registraci podle zákona. Chov Hladkosrstých foxterierů.

2Pospíchal Martin - puškařství1 pobočka

Zabývám se výrobou a opravami pušek. Provádím také povrchové úpravy, mramorování a zafrézování ústí. Vyrábím a renovuji pažby pro veškeré druhy zbraní.

3Rajkratomu.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Sídliště 631/11, Loštice Bezdlužná

Rajkratomu.cz, se sídlem Sídliště 631/11, 789 83, Loštice, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

4Herni-merch.cz

4.5
★★★★★
★★★★★
(42)
Zvole 86, Zvole Bezdlužná

Herni-merch.cz, se sídlem Zvole 86, 789 01, Zvole, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 81494, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Sběratelské předměty, potřeby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Sběratelské předměty, potřeby v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sběratelské předměty, potřeby najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Šumperk.