Sběratelské předměty, potřeby – Moravskoslezský kraj

Sběratelství je vášnivý koníček, který spojuje lidi z různých koutů světa. Sběratelské předměty od mincí a známek po filmové memorabilie a sportovní suvenýry přinášejí radost a fascinaci všem sběratelům. Prodejci sběratelských potřeb v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Kejla Vladimír- Numismatika Ostrava

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
U Tiskárny 578/1 , Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme zlaté a stříbrné mince, medaile, bankovky, vyznamenání, pohlednice, zlaté a stříbrné slitky a cihly, obrazy, šperky z briliantů. Prodáváme sběratelské potřeby pro numismatiky.

2Jan Rolenc

Jan Rolenc, se sídlem Orlovská 322/10, 735 64, Havířov-Dolní Suchá, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

3Rknumis.cz

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Krátká 1160, Frýdlant nad… Bezdlužná

Rknumis.cz, se sídlem Krátká 1160, 739 11, Frýdlant nad Ostravicí, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

4Kartyzostravy.cz

Lechowiczova 2835/31, Ostrava-Moravská…
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Kartyzostravy.cz, se sídlem Lechowiczova 2835/31, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

5Euromince.info s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vilová 102, Vratimov-Horní… Bezdlužná

Euromince.info, se sídlem Vilová 102, 739 32, Vratimov-Horní Datyně, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 38617, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: výroba,…

6Morskemusle.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nové Lublice 112, Nové Lublice Bezdlužná

Morskemusle.cz, se sídlem Nové Lublice 112, 749 01, Nové Lublice, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

7Minceostrava.cz

Minceostrava.cz, se sídlem Šenovská 1513, 739 34, Šenov, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

8Curepink.cz

2.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Zborovská 2488/24 , Ostrava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

E-shop nabízí licencované upomínkové a sběratelské předměty, kalendáře, hrnky, hudební, filmové a sportovní suvenýry, oblečení, trička a módní doplňky, dětské zboží, bytové dekorace a další brandované zboží.

9Holubová Karina, Mgr.- Holubshop.cz1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. T. G. Masaryka…, Třinec Bezdlužná

Internetový prodej vybraných mořských lastur pro sběratele.

10Tryščuk Petr- Lh-shop.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kunčice pod…, Kunčice pod… Bezdlužná

Zabýváme se internetovým prodejem historického sortimentu pro šermíře a rekonstrukce řemesel. Nabízíme oblečení, kuchyňské potřeby, stany, deky, nábytek, zbraně i přilby.


Sběratelské předměty, potřeby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sběratelské předměty, potřeby v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Sběratelství je vášnivý a inspirativní koníček, který přináší nejen estetickou radost, ale také příležitost poznávat historii, kulturu a významné události. Bez ohledu na to, zda se jedná o mince, známky nebo obrazy, sběratelské předměty mají svou jedinečnou hodnotu pro jednotlivce i pro širší společnost.

Mince a bankovky

Sběratelé mincí a bankovek mají možnost ponořit se do fascinující historie peněz. Od starověkých mincí až po moderní bankovky z celého světa. Tato sběratelská oblast je plná vzrušení a významných objevů. Sběratelé se často zajímají o vzácné mince, chybně razené exempláře nebo bankovky s historickým významem. Sběratelství mincí a bankovek vyžaduje znalosti, trpělivost a schopnost rozpoznat autentičnost.

Známky

Filatelistika neboli sběratelství známek, je další oblast, která láká mnoho nadšenců. Známky mají nejen estetickou hodnotu, ale také nesou informace o kulturách, událostech a významných osobnostech. Sběratelé se mohou zaměřit na specifické země, období, tématiku nebo raritní známky. Sběratelství známek je také spojeno s řadou specializovaných poštovních služeb, ať už se jedná o první den emise, obálky s razítky nebo unikátní poštovní doklady.

Filmové memorabilie

Filmový průmysl je nepřeberným zdrojem sběratelských předmětů. Od plakátů a propagačních předmětů až po autogramy herců a kusy autentických kostýmů. Filmové memorabilie mají zvláštní místo ve světě sběratelství. Sběratelé filmových předmětů se často soustředí na konkrétní filmy, žánry nebo slavné osobnosti. Tyto předměty propojují fanoušky s jejich oblíbenými filmy a přinášejí jim kus filmové magie do jejich vlastního domova.

Sběratelské potřeby

Žádný sběratel se neobejde bez sběratelských potřeb. Mezi základní sběratelské potřeby patří: sběratelská alba, sběratelské obaly, lupy, mikroskopy, speciální sběratelské nástroje a sběratelské knihy a průvodci.