Sběratelské předměty, potřeby – Karviná

Sběratelství je vášnivý koníček, který spojuje lidi z různých koutů světa. Sběratelské předměty od mincí a známek po filmové memorabilie a sportovní suvenýry přinášejí radost a fascinaci všem sběratelům. Prodejci sběratelských potřeb v lokalitě Karviná.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Jan Rolenc

Jan Rolenc, se sídlem Orlovská 322/10, 735 64, Havířov-Dolní Suchá, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

2Lysoň Roman- Minceceske.cz

Internetový prodej zlatých a stříbrných mincí a investičních kovů.

3ALFILIP auctions, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 190/12 , Český Těšín
Otevřeno od 10:00

Nabízíme výkup, prodej, komise a aukce sběratelského zboží.

4FILIP Philatelic Service, s.r.o.

Havlíčkova 190/12 , Český Těšín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme známky a filatelistické potřeby.

5Fliega Jaroslav

Dlouhá třída 860/1a , Havířov, Město
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Prodej a opravy hodinek. Výkup starožitností a sběratelkých předmětů.

6Brodek Bohumil

Provozuji firmu zaměřující se na výkup a prodej veškerého sběratelského zboží drobných starožitných předmětů.


Sběratelské předměty, potřeby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Sběratelské předměty, potřeby v lokalitě Karviná – detailní popis

Sběratelství je vášnivý a inspirativní koníček, který přináší nejen estetickou radost, ale také příležitost poznávat historii, kulturu a významné události. Bez ohledu na to, zda se jedná o mince, známky nebo obrazy, sběratelské předměty mají svou jedinečnou hodnotu pro jednotlivce i pro širší společnost.

Mince a bankovky

Sběratelé mincí a bankovek mají možnost ponořit se do fascinující historie peněz. Od starověkých mincí až po moderní bankovky z celého světa. Tato sběratelská oblast je plná vzrušení a významných objevů. Sběratelé se často zajímají o vzácné mince, chybně razené exempláře nebo bankovky s historickým významem. Sběratelství mincí a bankovek vyžaduje znalosti, trpělivost a schopnost rozpoznat autentičnost.

Známky

Filatelistika neboli sběratelství známek, je další oblast, která láká mnoho nadšenců. Známky mají nejen estetickou hodnotu, ale také nesou informace o kulturách, událostech a významných osobnostech. Sběratelé se mohou zaměřit na specifické země, období, tématiku nebo raritní známky. Sběratelství známek je také spojeno s řadou specializovaných poštovních služeb, ať už se jedná o první den emise, obálky s razítky nebo unikátní poštovní doklady.

Filmové memorabilie

Filmový průmysl je nepřeberným zdrojem sběratelských předmětů. Od plakátů a propagačních předmětů až po autogramy herců a kusy autentických kostýmů. Filmové memorabilie mají zvláštní místo ve světě sběratelství. Sběratelé filmových předmětů se často soustředí na konkrétní filmy, žánry nebo slavné osobnosti. Tyto předměty propojují fanoušky s jejich oblíbenými filmy a přinášejí jim kus filmové magie do jejich vlastního domova.

Sběratelské potřeby

Žádný sběratel se neobejde bez sběratelských potřeb. Mezi základní sběratelské potřeby patří: sběratelská alba, sběratelské obaly, lupy, mikroskopy, speciální sběratelské nástroje a sběratelské knihy a průvodci.