Prsteny – Morava

Hledáte dokonalý dárek pro svou drahou polovičku? Chcete ji potěšit něčím, co jí bude připomínat vaši lásku a oddanost? Pak neváhejte a pořiďte jí krásný prstýnek. Přehled prodejců prstenů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 127 nalezených Filtry

1SVATEBNÍ SALON SEN s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Komenského 27/6 , Zábřeh
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Svatební salon Sen vznikl v roce 2010. Zabývá se půjčováním a prodejem šatů a doplňků. Vybírat si můžete ze sortimentu šatů svatebních, společenských, šatů do tanečních a společenských toalet v různých velikostech. Nabízíme také šaty pro družičky a chlapecké obleky. Vybírat můžete z velkého…

2LUXUSNÍ ŠPERKY - PAVLÍK JEWELLERY

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Údolní 387/6, Brno
Otevřeno od 10:00
Ověřená

Věnujeme se ruční výrobě šperků z platiny, zlata a stříbra s přírodními kameny (brillianty, safíry, rubíny, smaragdy, korály) a pěstěnými perlami Akoya, Tahiti černé, perly Jižních moří. Vyrábíme zásnubní a snubní prsteny. Specializujeme se na zakázkovou výrobu. Nabízíme také investiční

3Horák Jaromír - šperky

Nádražní 563/124, Šlapanice
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná Ověřená

Naše zlatnictví nabízí zakázkovou výrobu, opravy šperků zlatých a stříbrných, vykupujeme zlato. Snubní prsteny. Prodej šperků. Mimo otvírací dobu po telefonické dohodě.

4Štěpánek Pavel - šperky

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Sibiřská 903/7, Brno
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Firma Pavel Štěpánek působí na českém trhu od podzimu roku 1991. Zaměřuji se na tradiční ruční výrobu šperků ze zlata a stříbra, a proto mohu vyhovět širokému spektru zákazníků od drobných prací po velké zakázky a přizpůsobit se jejich jednotlivým požadavkům. Spokojenost a věrnost stálých zákazníků…

5Turoň René - Red and Cube

4.2
★★★★★
★★★★★
(26)
Netroufalky 770/16, Brno Bezdlužná

Prodáváme šperky.

6Zlatá růže CZ, s.r.o. - ROTAX – hodinky a snubní prsteny

3.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Jánská 448/10, Brno Bezdlužná

Prodáváme hodinky a snubní prsteny.

7Kouřil Ladislav- SNUBNÍ PRSTENY

4.9
★★★★★
★★★★★
(81)
Skopalíkova 3575/13, Brno Bezdlužná

Zabýváme se ruční výrobou zlatých snubních prstenů. Specializujeme se na zakázkovou výrobu a individuální přístup.

8VENDOME s.r.o. - Zlatnictví Bisaku

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Jánská 449/12, Brno

Zakázková výroba snubních prstenů. Také prodáváme hodinky.

9Balcar Lukáš

3.5
★★★★★
★★★★★
(37)
Minská 114/72, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zatnictví Balcar se specializuje na zakázkovou výrobu šperků, a to zejména snubních a zásnubních prstenů. Dále opravy šperků, prodej luxusních značkových hodinek, oceňování diamantů a šperků.

10Vodová Barbora - Šperk, Zlatnictví

4.3
★★★★★
★★★★★
(29)
Tuřanka 1235/2a, Brno - Slatina
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodej šperků za zlata, stříbra, oceli a drahých kamenů. Zajištění oprav šperků, šperkovnic, hodin a hodinek.


Prsteny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Prsteny v lokalitě Morava – detailní popis

Prsteny jsou oblíbené šperky u žen i mužů. Jejich historie sahá až do starověku. Prsteny mohou vyjadřovat osobnost, náladu nebo styl nositele. Jsou ideálním dárkem nebo mohou sloužit jako památka. 

Prsteny se vyrábějí z různých materiálů, které mají vliv na jejich vzhled, trvanlivost a cenu. Nejčastěji se vyrábějí ze zlata, bílého zlata, růžového zlata, stříbra, chirurgické oceli a dalších materiálů.

Typy prstenů

  • Zásnubní prsten – prsten, který se daruje při zasnoubení jako symbol lásky a závazku. Zásnubní prsteny bývají zdobeny drahokamy, nejčastěji diamanty.
  • Snubní prsten – prsten, který se vyměňuje při svatebním obřadu jako znak manželského svazku. Snubní prsteny bývají jednoduché. Vyrábějí se nejčastěji ze zlata, bílého zlata nebo stříbra.
  • Náboženský prsten – prsten, který symbolizuje víru nebo příslušnost k nějakému náboženství. Náboženské prsteny mohou mít různé tvary a motivy, jako např. kříž, Davidova hvězda nebo půlměsíc.
  • Přátelský prsten – prsten, který se daruje jako projev přátelství nebo sounáležitosti. Přátelské prsteny mohou být podobné nebo rozdílné. Mohou obsahovat iniciály nebo jména přátel.
  • Dekorační prsten – prsten, který se nosí pro zdobení nebo zvýraznění ruky. Dekorační prsteny nemají žádný speciální význam. Mohou být různých barev, tvarů a materiálů.

Ať už si chcete pořídit nebo darovat dámský či pánský prsten, zaměřte se na ten správný materiál, velikost a tvar prstenu.