Plynové zbraně, náboje – Morava

Přemýšlíte nad pořízením plynové zbraně? Plynové zbraně jsou ideální volbou nejen pro sebeobranu. Používají se i při výcviku zacházení se zbraněmi, výcviku psů nebo sportovní střelbě. Přehled prodejců plynových zbraní v lokalitě Morava.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

2TRIGGER service, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(396)
Kotlářská 989/51a, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme střelbu s i bez zbrojního průkazu a možnost střeleckého trenažéru. Nabízíme také kurzy obranné střelby, přípravu na zbrojní průkaz, vypracujeme znalecké posudky a poskytneme další vzdělávací programy. Možnost uspořádat soukromé i firemní akce.

3Krkošková Martina, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Jezuitská 8/5, Brno-město
Otevřeno od 9:30

Army Shop. Nabízíme vojenské vybavení, vojenskou výstroj a obuv, vojenský výprodej ČSLA a AČR.

4RWO Team, s.r.o.2 pobočky

3.4
★★★★★
★★★★★
(73)
Pražská 156, Brno-Bosonohy Bezdlužná

Nabízíme volně prodejné zbraně, vzduchovky a plynové značky Umarex, Gamo a Ekol. Prodáváme luky a kuše.

5AVIKO, spol. s r.o.

Provozujeme maloobchodní prodejnu zbraní a střeliva s nejdelší tradicí. Sortiment zbraní, střeliva a příslušenství stále rozšiřujeme i o zábavné zbraně typu air soft a další. Co nemáme ..zajistíme. Srdečně Vás zveme do tradiční prodejny zbraní a střeliva v centru Brna na ul. Rašínova 10.

6Řezník Tomáš

4.9
★★★★★
★★★★★
(91)
Hodonínská 1541, Vracov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodej zbraní, střeliva a loveckých a mysliveckých oděvů a potřeb pro myslivce, příjem zbraní, optiky a příslušenství do komisního prodeje. Prodej na splátky.

7KH KONVERT s. r. o.1 pobočka

U nás zakoupíte zboží nejen pro myslivost. Máme široký sortiment, který můžete nakoupit online. Pro podrobnější infomace nás prosím neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši webovou stránku.

8EWAX spol. s r.o.

Prodejna zbraní, nabízíme lovecké potřeby, nože, oděvy. Zábavná pyrotechnika. Potřeby pro sebeobranu. vzduchové a rychlopalné pistole, malorážky a sportovní pušky, broky a diabolky, náboje do zbraní, stolní nádobí, pivní a vinné sklenice, restaurační a obalové sklo, kosmetické flakony, kompaktní…

9Jelínek Miloš

4.8
★★★★★
★★★★★
(54)
Drahany 104, Drahany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Na střelnici je možnost střílet z pistolí, revolverů a pušek, veškerých perkusních a křesadlových zbraní, malorážek krátkých i dlouhých, brokovnicí na pevné i padací terče. Velkorážných pušek bez omezení ráže. Dále možnost střelby z velkorážné pušky ráže 12,7 na 100m nebo 150m. Broková střelba -…

10ADDA LOVECKÉ POTŘEBY

Slovenská 510/10, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodej zbraní, střeliva, dalekohledů, puškohledů, termovize a optických přístrojů pro myslivost či sport. Prodej oděvů, obuvi, nožů, veškeré vybavení pro myslivost a lovy. Zprostředkování zahraničních lovů. Servis zbraní. Export / Import.


Plynové zbraně, náboje – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Plynové zbraně, náboje v lokalitě Morava – detailní popis

Plynové zbraně jsou zbraně, které využívají tlaku plynu k vystřelení střely. Jsou vyvinuty s cílem poskytnout neletální prostředek obrany, který je účinný, ale zároveň minimalizuje riziko vážného zranění nebo smrti. Plynové zbraně se rozdělují do dvou hlavních kategorií – na plynové pistole a plynové pušky.

Druhy plynových zbraní

  • Plynové pistole – jedná se o malé a lehké zbraně, které se používají pro sebeobranu, sport nebo rekreační střelbu. Mají zásobník, který obsahuje střely a plynovou náplň, která je obvykle tvořena oxidem uhličitým, propanem nebo zeleným plynem. Při stisknutí spouště se uvolní malé množství plynu, které vytvoří tlak v hlavni a vymrští střelu ven. Plynové pistole mohou být poloautomatické nebo plně automatické.
  • Plynové pušky – oproti plynovým pistolím jsou větší a těžší. Používají se pro lov, sport nebo vojenské účely. Mají zásobník nebo komoru, která obsahuje střely a plynovou náplň, která je obvykle tvořena vzduchem, dusíkem nebo heliem. Při stisknutí spouště se uvolní velké množství plynu, které vytvoří tlak v hlavni a vymrští střelu ven. Plynové pušky mohou být jednoranné, opakovací nebo poloautomatické.

Využití plynových zbraní

  • Sebeobrana – plynové zbraně slouží k zvýšení osobního bezpečí. Umožňují lepší zacílení než pepřové spreje a navíc mají psychologický efekt. 
  • Výcvik v ovládání zbraně a ve střelbě – často se používají pro výcvik ve střelbě, zejména u mládeže. Jsou bezpečnější než palné zbraně, pokud se používají správně.
  • Sportovní střelba – dále se používají ve střeleckých disciplínách, jako vzduchová pistole, víceranná vzduchová pistole nebo vzduchová puška. Používají se i při sportech jako paintball nebo airsoft.
  • Sběratelská činnost – díky realistickému vzhledu jsou často předmětem sběratelské činnosti. 
  • Vystřelování zábavní pyrotechniky – na většinu plynových zbraní je možné připevnit adaptér určený k vystřelování speciální zábavní pyrotechniky.
  • Výcvik psů – plynové zbraně se dále používají k výcviku loveckých psů, a to konkrétně k nácviku klidu po výstřelu.
  • Film a divadelní představení – uplatnění nacházejí také pro vytvoření realistického efektu střelby na scéně nebo na plátně.