Plynové grily – Morava

Plynové grily jsou ideální pro všechny milovníky grilování, kteří chtějí rychle a snadno připravit chutné pokrmy. Zapínají se jedním stiskem tlačítka a dosahují požadované teploty během několika minut. Přehled prodejců plynových grilů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1ZT Gronych s.r.o. – Zahradní technika Gronych (prodejna Šumperk)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(188)
Zábřežská 66, Šumperk
Otevřeno do 17:00
Ověřená

Zabýváme se prodejem zahradní techniky. Nabízíme vám sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy, motorové pily, štípače na dřevo, sněhové frézy, drtiče a štěpkovače, vertikutátory a řadu další techniky. U nás zakoupíte i zahradní grily Weber. Součástí našich služeb je prodej…

2UNIS - JAKOS, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Vodní 110, Uherské Hradiště Bezdlužná Ověřená

Kompletní dodávky gastrozařízení. I nerez nábytek pro gastro, zdravotnictví. Dále projekty gastroprovozů od studie pro prováděcí projekt vč. konzultace na KHS. Dodávky i gastro technologie Zanussi Professional, Electrolux. Konvektomaty myčky,sporáky, fritézy.

3KLEINER BRNO, spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(119)
Košinova 1741/10, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Prodáváme a servisujeme domácí spotřebiče. Nabízíme sporáky, vestavné spotřebiče, trouby, desky, odsavače, topidla, kotle, ohřívače, pračky, myčky, ledničky. Prodej náhradních dílů Mora Moravia, Karma, Fagor, Gorenje, Kvart-CZ, Vafky, termaQ a Meva.

4METAX KRBY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(42)
náměstí 28. října…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Stavíme krby a kamna značek Focus, Stuv, Bodart & Gonay, Romotop, Aduro, Spartherm, Hoxter, Bellfires, Regency a Pacific Energy. Nabízíme návrhy, realizaci i servis teplovzdušných, teplovodních a zahradních krbů.

5STAVBA krbů s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(81)
Olomoucká 111, Brno-Slatina Bezdlužná

Nabízíme služby kamnářství a kominictví - návrhy a stavby krbů, komínů a kamen, krbové vložky teplovodní i teplovzdušné, kamna kachlová, sálavá i akumulační značek Romotop, Jotul a Morso, zděné a nerezové komíny značek Schiedel, EURO komín, EKO komín a CIKO komíny. Dále provádíme frézování,…

6Pražan Igor, Ing. - prodej grilů2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(49)
Jihlavská 692/2a, Troubsko Bezdlužná

Prodáváme grily značky Weber.

7DEHO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Kaštanová 515, Brno Bezdlužná

DEHO s.r.o. zastupuje německého výrobce kuchyní Schüller a next125 v Brně. Dále nabízíme italské a německé výrobce sedacích souprav jako je Ditre Italia a Steinhoff. V neposlední řadě navrhujeme a realizujeme privátní i komerční interiéry.

8DEOKORK s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Jaktáře 1664, Uherské Hradiště…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme zahradní nábytek či kovový a dřevěný nábytek, nábytek z masivu i umělý ratan. V sortimentu naleznete grily, slunečníky a polstry, houpačky, zahradní altány a obaly na nábytek. Registrovaným odběratelům poskytujeme slevy.

9BTGreen s.r.o. (pobočka Fryšták-Horní Ves)5 poboček

3.8
★★★★★
★★★★★
(19)
Komenského 352, Fryšták-Horní Ves Bezdlužná

Nabízíme skleníky s ocelovou konstrukcí, pařníky, zahradní kovový a dřevěný nábytek a závlahy. Prodáváme solární osvětlení, vodotrysky, sprchy a doplňky. V sortimentu naleznete grily, houpačky, sítě, stínící techniku a potřeby pro zahrádkáře. Dále u nás najdete teploměry a sady na ošetření dřeva.

10VELKOOBCHOD ORION, spol. s r. o. (pobočka Zlín)72 poboček

Tyršovo nábřeží 5496, Zlín
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Prodej kuchyňského vybavení a bytových doplňků či potřeb pro domácnost. Nabízíme zahradní dekorace a dárkové zboží, nádobí, potřeby pro stolování, elektrické spotřebiče či nábytek a sedačky do vany, grily a grilovací potřeby včetně teploměrů a hořlavé pasty.


Plynové grily – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Plynové grily v lokalitě Morava – detailní popis

Plynové grily jsou ideální volbou pro milovníky grilování, kteří hledají rychlost, pohodlí a kontrolu nad teplotou. Plynové grily používají jako palivo plyn. Pro časté grilování je plyn ideální variantou z důvodů šetření nákladů. 

Při výběru plynového grilu je jedním z důležitých parametrů materiál grilovací plochy. Nejčastěji se lze setkat s litinovými nebo nerezovými rošty nebo pláty. Každý z nich má své výhody a nevýhody.

Litinové plynové grily

Litina je tradiční materiál pro grilování. Vyznačuje se vysokou tepelnou kapacitou a dobrou rozvodností tepla. Litinový rošt nebo plát se tak rychle rozpálí na požadovanou teplotu a udržuje ji dlouho i po vypnutí hořáků. Litina dodává pokrmům typické proužky nebo vzory.

Litinové grily mají však i své nevýhody. Jednou z nevýhod  je vyšší hmotnost grilu, která může být na obtíž při manipulaci s grilem nebo při jeho čištění. Další nevýhodou je náchylnost k rezivění, zvláště v případech, kdy není litina správně ošetřena a udržována. Litina totiž vyžaduje pravidelné mastění olejem nebo tukem, aby byla chráněna před vlhkostí a kyselinami z potravin. Litina dále nemá nepřilnavý povrch. Před každým použitím je třeba ji dobře naolejovat.

Nerezové plynové grily

Nerez je moderní materiál pro grilování. Vyniká svou odolností, hygieničností a snadnou údržbou. Nerezové plynové grily jsou odolné proti korozi, teplu a mechanickému poškození. Jsou také snadno čistitelné a neabsorbují pachy ani chutě z potravin.

Stejně jako litinové grily mají i nerezové grily své nevýhody. Jednou z nich je nižší tepelná kapacita a rozvodnost tepla než u litiny.