Pískoviště – Morava

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Kalcit s.r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Jedovnická, Brno-Líšeň Bezdlužná

Těžba, zpracování a komplexní dodávky vápence a granodioritu pro stavebnictví, cukrovarnictví, chemický průmysl, zemědělství a sklářský průmysl. Provozujeme vlastní autodopravu.

2Straka Lubomír

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Faměrovo náměstí 31…, Brno-Černovice Bezdlužná

Floraservis - dětská hřiště, skluzavky, houpačky, pískoviště a jiné dětské herní sestavy.

3ALESTRA s.r.o.

Děláme realizaci dětských hřišť a také multifunkčních sportovišť. A dále ještě outdoorových posiloven. Děláme zakázkové výroby prvků zahradní architektury.

4Naše hřiště Brno

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Zábrdovická 25/2, Brno - Zábrdovice
Dnes už má zavřeno

Kryté dětské centrum pro nejmenší v Brně. Provozujeme kryté dětské zábavní centrum. K dispozici je pískoviště se skluzavkou, houpačky, kavárna, školka i hlídání dětí.

5DŘEVOARTIKL, spol.s r.o.- dětská hřiště

4.2
★★★★★
★★★★★
(18)
Brněnská 3794/27, Znojmo Bezdlužná

Výroba dětská hřišt, víceúčelových hřišt a vybavení dětských hřišť dle požadavků platných norem. Nabízíme věžové sestavy, dětské skluzavky, pískoviště, lezecké stěny. Dětské hřiště dodáme s kompletní montáží na klíč. Programy pro mateřské školky.

6EKOREGIONAL, s.r.o. - Lanáček

4.7
★★★★★
★★★★★
(651)
Manesova1916 , Otrokovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dětské lanové centrum. Krásné místo pro trávení volných chvil s dětmi. Lanové centrum s 15 překážkami, pískoviště, průlezky, houpačka a skok z 13 metů (vhodné pro dospělé). Ping pong, trampolína. Bufet s občerstvením.

7MOSEV plast s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nová Hradečná 221, Nová Hradečná Bezdlužná

Recyklujeme směsné plasty. Dále vyrábíme a prodáváme protihlukové panely, zatravňovací dlažbu nebo pískoviště. Mimo jiné součástí našeho sortimentu jsou také lavičky, květináče, kuželky, kůly, palisády, obrubníky, žlaby, zásněžky, geodetické tyče a znaky. Realizujeme protihlukové stěny.

8Josef a Lukáš Venský - Vemax

Nabízíme budování sportovišť a hřišť s umělým povrchem, vybavení tělocvičen a hal nářadím a povrchy, budování dětských hřišť z plastu a akátu. Dodáváme skluzavky, pryžovou gumu ( na dětská hřiště), gumové obrubníky, kanály a různé pryžové desky. Instalujeme a dodáváme sítě různého charakteru.…

9HRAS - zařízení hřišť, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Zemědělská 145/6, Havířov Bezdlužná

Dodáváme vybavení pro venkovní dětská hřiště. Vyrábíme a montujeme dětské skluzavky, houpačky, pískoviště, trampolíny a další prvky.

10SATERNUS DĚTSKÁ HŘIŠTĚ s.r.o.

Elišky Krásnohorské…, Havířov
Dnes už má zavřeno

Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřiště. Dodáváme herní prvky jako jsou skluzavky, houpačky, prolézačky, kolotoče, herní sestavy, lanové sestavy, šplhací sestavy, pískoviště, pružinová houpadla a další.


Firmy v dalších lokalitách


Pískoviště v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pískoviště najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.