Pískoviště – Morava

Hledáte způsob, jak udělat radost svému dítěti a zároveň podpořit jeho rozvoj? Pořiďte mu pískoviště. Může si na něm hrát, stavět, tvořit a užívat si spoustu zábavy. Pískoviště zároveň rozvíjí jeho motoriku. Přehled prodejců pískovišť v lokalitě Morava.

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1Mateřská škola Na Úvoze Ivančice1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na úvoze 1550/1 , Ivančice Bezdlužná Ověřená

Jsme sídlištní 5 třídní mateřská škola sídlící v jednopatrové budově uprostřed jabloňového sadu. Součástí mateřské školy je prostorná zahrada. Za budovou je školní zahrada s pískovišti a několika zahradními průlezkami, houpačkami, skluzavkami a dřevěnými lavičkami. 1 třída odloučené pracoviště.…

2Kalcit s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Jedovnická, Brno-Líšeň Bezdlužná

Těžba, zpracování a komplexní dodávky vápence a granodioritu pro stavebnictví, cukrovarnictví, chemický průmysl, zemědělství a sklářský průmysl. Provozujeme vlastní autodopravu.

3Straka Lubomír

Floraservis - dětská hřiště, skluzavky, houpačky, pískoviště a jiné dětské herní sestavy.

4ALESTRA s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tišnovská 305, Kuřim Bezdlužná

Děláme realizaci dětských hřišť a také multifunkčních sportovišť. A dále ještě outdoorových posiloven. Děláme zakázkové výroby prvků zahradní architektury.

5Mateřská škola Brno, Herčíkova

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Herčíkova 2478/21, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše Mateřská škola patří mezi jednu z MŠ v sídlišti v Brně – Králově Poli. Součástí MŠ je zahrada se vzrostlými stromy, travnatou a asfaltovou plochou, novými dřevěnými průlezkami a dvěma pískovišti. Zahrada je celoročně využívána k pobytu venku a při vhodném počasí jsou do ní přenášeny všechny…

6Naše hřiště Brno

4.8
★★★★★
★★★★★
(71)
Zábrdovická 25/2, Brno - Zábrdovice
Otevřeno do 19:00

Kryté dětské centrum pro nejmenší v Brně. Provozujeme kryté dětské zábavní centrum. K dispozici je pískoviště se skluzavkou, houpačky, kavárna, školka i hlídání dětí.

7DŘEVOARTIKL, spol.s r.o.- dětská hřiště

4.2
★★★★★
★★★★★
(18)
Brněnská 3794/27, Znojmo Bezdlužná

Výroba dětská hřišt, víceúčelových hřišt a vybavení dětských hřišť dle požadavků platných norem. Nabízíme věžové sestavy, dětské skluzavky, pískoviště, lezecké stěny. Dětské hřiště dodáme s kompletní montáží na klíč. Programy pro mateřské školky.

8EKOREGIONAL, s.r.o. - Lanáček

4.6
★★★★★
★★★★★
(914)
Manesova1916 , Otrokovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Dětské lanové centrum. Krásné místo pro trávení volných chvil s dětmi. Lanové centrum s 15 překážkami, pískoviště, průlezky, houpačka a skok z 13 metů (vhodné pro dospělé). Ping pong, trampolína. Bufet s občerstvením.

9MOSEV plast s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nová Hradečná 221, Nová Hradečná Bezdlužná

Recyklujeme směsné plasty. Dále vyrábíme a prodáváme protihlukové panely, zatravňovací dlažbu nebo pískoviště. Mimo jiné součástí našeho sortimentu jsou také lavičky, květináče, kuželky, kůly, palisády, obrubníky, žlaby, zásněžky, geodetické tyče a znaky. Realizujeme protihlukové stěny.

10Josef a Lukáš Venský - Vemax

Nabízíme budování sportovišť a hřišť s umělým povrchem, vybavení tělocvičen a hal nářadím a povrchy, budování dětských hřišť z plastu a akátu. Dodáváme skluzavky, pryžovou gumu ( na dětská hřiště), gumové obrubníky, kanály a různé pryžové desky. Instalujeme a dodáváme sítě různého charakteru.…


Pískoviště – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Pískoviště v lokalitě Morava – detailní popis

Pískoviště je oblíbenou zábavou pro všechny malé děti. Na pískovišti si děti mohou rozvíjet nejen svou kreativitu a fantazii, ale i motoriku. Na pískoviště nemusíte s dítětem chodit jen na veřejná hřiště, můžete mu postavit vlastní pískoviště na zahradě nebo třeba na balkoně. 

Jak vybrat dětské pískoviště? 

Při výběru pískoviště je třeba zvážit několik faktorů, jako jsou umístění, materiál, rozměry, typ provedení a možnost krytí.

Materiál pískoviště

  • Plastová pískoviště – jsou lehká, snadno se čistí a udržují. Prodávají se v různých tvarech a barvách. Obvykle bývají levnější než dřevěná pískoviště. 
  • Dřevěná pískoviště – jsou odolná a masivní. Nezahřívají se od slunce jako plastová pískoviště. Jejich součástí může být lavička. Dřevo jako přírodní materiál je však nutné pravidelně ošetřovat.

Rozměry pískoviště

Odvíjejí se od počtu dětí, které si na něm budou hrát a na prostoru, který máme k dispozici. 

  • Pískoviště 150 × 150 cm – vhodné pro jedno až dvě děti.
  • Pískoviště 200 × 200 cm – vhodné pro dvě až čtyři děti.
  • Atypické rozměry a tvary – např. mušle, želvy nebo pařezy.

Typ provedení pískoviště 

Liší se podle toho, zda mají nebo nemají kryt nebo stříšku. 

  • Pískoviště s krytem – kryt je skvělým pomocníkem k ochraně písku před nepříznivým počasím, znečištěním nebo zvířaty.
  • Pískoviště se stříškou – stříška chrání děti před sluncem nebo deštěm.