Pěstitelské potřeby – Morava

Žádný zahradník, farmář ani milovník rostlin se neobejde bez kvalitních pěstitelských potřeb. Užijte si proces pěstování a sledujte, jak vaše rostliny rostou s pomocí správných pěstitelských potřeb. Prodejci pěstitelských potřeb v lokalitě Morava.

1–10 firem z 179 nalezených Filtry

1Ing. Josef Urban - ZAHRADNICTVÍ

4.7
★★★★★
★★★★★
(168)
24. dubna 85, Želešice Bezdlužná Ověřená

Hledáte kvalitní zahradnictví v Brně? Pak jsme tu pro vás. Nabízíme vám rostliny pro každé roční období. Specializujeme se na prodej ovocných stromů, vzrostlých stromů, růží a mnoha dalších rostlin. Z ovocných stromů nabízíme jabloně, hrušně, meruňky, slivoně, broskvoně, třešně, višně a…

2Jedličková Růžena

Pouzdřanská 500, Vranovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem zahrádkářských a pěstitelských potřeb. Nabízíme prodej osiva, sazenic i průmyslových hnojiv. Dále u nás naleznete chemické postřiky, veškeré substráty, mulčovací kůry i krmné směsi pro domácí zvířata.

3František Chlup1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(150)
Borotín 168, Borotín Bezdlužná

Děláme návrhy a realizaci zahrad a pěstování skalniček a také trvalek a okrasných dřevin i vodních rostlin a bonsají.

4Hanácká osiva, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rostislavova 765/74, Ivanovice na Hané Bezdlužná

Hanácká osiva, s.r.o. se sídlem v Ivanovicích na Hané zahájila svou činnost dne 1.8.1994¨. Nabízíme zahrádkářské a chovatelské potřeby i dodávku a úpravu osiv a krmných směsí. Provozujeme velkoobchod.

5Jan Novák - prodej kaktusů a sukulentů

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Školní 480, Otnice Bezdlužná

Nabízíme a prodáváme kaktusy a sukulenty a masožravé rostliny a potřeby pro pěstitele a dále nabízený botanický materiál pochází výhradně z kulturních zdrojů.

6AGROTHERM, s.r.o.- zavlažovací systémy a kapková závlaha

4.9
★★★★★
★★★★★
(25)
Karlova 264/24, Brno Bezdlužná

Montáž, dodávky, obchod, prodej i servis velkoplošných skleníků a fóliovníků.

7BS vinařské potřeby s.r.o. - eshop.vinarskepotreby.cz5 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Žižkovská 1230, Velké Bílovice
Dnes už má zavřeno

E-shop s vinařskými potřebami. Nabízíme kompletní sortiment vinařských potřeb a služeb pro vinaře a vinohradníky, odborné konzultace, degustace a řešení pro sklepní hospodářství, síť vinařských prodejen. Prodáváme láhve, zátky, záklopky, sudy a další.

8GARDEN Moravia s.r.o.1 pobočka

Východní 1352, Staré Město
Otevřeno od 9:15
Bezdlužná

Provoz zahradnictví s nabídkou sortimentu květin, stromků, sazenic a substrátů.

9Valuch Josef - Isabelia1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(241)
U Sklépka 2051, Staré Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Maloobchodní prodej bonsají, venkovních i vnitřních rostlin. Možnost poradenství. Možnost zakoupení různých drobných dekorací, květináčů, substrátů. Návrhy a realizace zahrad.


Pěstitelské potřeby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Pěstitelské potřeby v lokalitě Morava – detailní popis

Pěstování rostlin je fascinující a odměňující aktivita, která se neobejde bez pěstitelských potřeb. Bez správného vybavení a znalostí může být pěstitelský proces náročný a neefektivní. 

Základní pěstitelské potřeby

  • Světlo – správné osvětlení je pro rostliny zásadní. Sluneční světlo je ideální, ale pokud nemáte dostatek slunečního záření, budete potřebovat umělé osvětlení pomocí speciálních světel pro rostliny. Při výběru umělého osvětlení je důležité zohlednit potřeby konkrétních rostlin, protože různé druhy rostlin potřebují různé světelné spektrum.
  • Půda – kvalitní půda je pro pěstování rostlin též zásadní. Většina rostlin potřebuje dobře odvodněnou půdu s dostatkem živin. Existuje mnoho druhů půd, jako jsou např. zahradní zemina, rašelina nebo kompost. Vyberte si takový substrát, který odpovídá potřebám konkrétní rostliny, kterou chcete pěstovat.
  • Hnojiva – rostliny potřebují živiny k růstu a zdravému vývoji. Hnojiva dodávají rostlinám nezbytné živiny, které nejsou v půdě dostatečně zastoupeny. Existují různé typy hnojiv, jako jsou organická hnojiva nebo minerální hnojiva. Při používání hnojiv je důležité dodržovat správné dávkování a frekvenci aplikace, aby nedošlo k přehnojení rostlin.
  • Voda – správné zalévání je nezbytné pro život rostlin. Každá rostlina má své vlastní požadavky na zalévání, takže je důležité se informovat o potřebách konkrétních druhů rostlin. Zalévejte rostliny tak, aby půda byla vlhká, ale ne přemokřená. Přebytečná voda může vést k přemokření kořenů, a tak způsobit hnilobu.
  • Kontrola škůdců a chorob – pěstitelé se často potýkají s různými škůdci a chorobami, které mohou poškodit rostliny. Je důležité pravidelně kontrolovat rostliny a včas zasáhnout, pokud se objeví příznaky napadení. Existuje mnoho postřiků a prostředků, které mohou pomoci v boji proti škůdcům a chorobám.
  • Zahradnické nářadí – pro pěstování rostlin budete potřebovat také správné zahradnické nářadí, jako jsou zahradní nůžky, hrábě, lopatky a mnoho dalšího. Kvalitní nářadí usnadní práci a umožní vám efektivně se starat o rostliny.