Párty stany – Morava

Pořádáte venkovní akci a potřebujete pro své hosty zajistit ochranu před deštěm, větrem nebo sluncem? Pak je pro vás ideálním řešením párty stan, který zajistí ochranu a vytvoří úžasnou atmosféru. Přehled prodejců párty stanů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1Kunovský s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Zámecká 1/6, Troubsko Bezdlužná

Výroba párty stanů a montovaných hal.

2Barták Martin - partystany-eshop.cz1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Nesvačilka 14, Nesvačilka Bezdlužná

On-line prodej party stanů, pódií a zahradního nábytku. Prodáváme trubkové, nůžkové a velkoprostorové stany včetně příslušenství.

3VYRASTA team s.r.o.

Specializujeme se na nůžkové stany, reklamní, výstavní a prodejní stánky. Reklamní potisky. Dílenské závěsy, plachtové zástěny a zastřešení, plachty na kontejnery a valníky. Prodáváme technické, přírodní tkaniny a kování k plachtám.

4Papp Martin - Půjčovna PartyTrip

Nabízíme zapůjčení cateringového zařízení či nůžkových párty stanů, pivních setů i posezení včetně profi cateringových židlí a barových stolů, topení do stanů, výčepního zařízení, grilů, čokoládových fontán. Dále půjčujeme nosiče na kola, příčníky na auta i střešní boxy, simulátor SKI GYM, laserová…

5GEMARE GROUP s.r.o. - Gemare Agency1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Horní lán 1196/9, Olomouc Bezdlužná

Organizujeme firemní akce, dny otevřených dveří, teambuildingy, sportovní a kulturní akce na klíč. Zaobíráme se roadshow a akcemi na podporu prodeje. Disponujeme i širokým portfoliem vybavení pro zajištění akcí - party stany, podia, zábavné atrakce, simulátory, promotion trucky.

6Adamec Karel - Umělecká Agentura LEV

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Klokočovská 226, Vítkov

Realizujeme společenské a kulturní akce. Dále i městské slavnosti, firemní rauty a oslavy výročí. Postavíme pódium, vyhřívané stany a zajistíme umělce. Vše pro hladký průběh akce. Nabízíme také ohňostrojné práce.

7MEKO, spol. s r. o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Žižkova 1181, Nový Jičín Bezdlužná

Společnost vznikla v roce 1992 jako firma provozující kovovýrobu, prodej hutního materiálu a prodejnu železářství. Od roku 2004 byla rozšířena na činnost pracovní agentury a realit.

8Štefek Radomír- Pártystany-atrakce

Hovězí 93, Hovězí Bezdlužná

Pronajímáme party stany, pagody, nůžkové stany, luxusní mobilní toalety, příslušenství, atrakce pro děti i dospělé.

9Hruboň Tomáš- mojeZábavneAtrakce.cz

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Juřinka 136 , Valašské Meziříčí

Zabýváme se pronájmem zábavných atrakcí. Nabízíme sportovní atrakce, párty stany, skákací hrady, nafukovací skluzavky pro děti a jiné.

10StanyOstrava

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Resslova 1036/4, Ostrava-Poruba Bezdlužná

StanyOstrava, se sídlem Resslova 1036/4, 708 00, Ostrava-Poruba, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…


Párty stany – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Párty stany v lokalitě Morava – detailní popis

Párty stany jsou skvělým řešením pro pořádání všech venkovních akcí, jako jsou např. svatby, oslavy narozenin, firemní večírky nebo festivaly. Poskytují ochranu nejen před nepříznivým počasím, ale i slunečním zářením nebo hmyzem. Párty stany zároveň vytvářejí útulnou a stylovou atmosféru pro hosty. Dají se snadno postavit a přizpůsobit podle potřeb. 

Typy párty stanů

Existuje mnoho typů a velikostí párty stanů, které se liší podle tvaru, materiálu a barvy.

  • Pagoda párty stan – tento párty stan má čtvercový nebo obdélníkový půdorys a špičatou střechu. Je vhodný pro menší akce nebo jako doplněk k větším stanům.
  • Stretch párty stan – neboli strečové, napínací párty stany. Tento typ párty stanu disponuje pružnou látkou, která se napíná na kovové tyče nebo lanové kotvy. Je vhodný pro různé terény. Dá se snadno kombinovat s dalšími stany
  • Nafukovací párty stan – má vzduchotěsnou konstrukci, která se nafukuje pomocí ventilátoru. Je ideálním řešením pro rychlé a jednoduché postavení a snesení. Vyniká moderním a originálním vzhled.
  • Marquee párty stan – jedná se o párty stany s klasickým tvarem s rovnou střechou a svislými stěnami. Je ideálním řešením pro velké akce, jelikož nabízí mnoho prostoru pro hosty, nábytek nebo vybavení.