Paralyzéry – Morava

Paralyzéry jsou stále více populárnější prostředky osobní obrany. Tato zařízení využívají elektrický výboj, aby dočasně paralyzovaly a ovládly útočníka. Přehled prodejců paralyzérů v lokalitě Morava.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Krkošková Martina, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Jezuitská 8/5, Brno-město
Dnes už má zavřeno

Army Shop. Nabízíme vojenské vybavení, vojenskou výstroj a obuv, vojenský výprodej ČSLA a AČR.

2Brozák Dušan, Ing.

Nabízíme nové i použité oděvy. Dodávám také elektroniku (paralyzér, USB vysavač, multimetr), žabky, stavebnice, autíčka, paruky, hopsadla, skákadla, zboží Hello Kitty.


Paralyzéry – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Paralyzéry v lokalitě Morava – detailní popis

Paralyzéry umožňují obětem útoku bránit se na určitou vzdálenost, což zvyšuje jejich bezpečnost. Při použití paralyzéru dochází k dočasné paralýze útočníka, díky které oběť získá čas na útěk či zavolání pomoci. Paralyzéry jsou skvělou alternativou k použití palné zbraně při sebeobraně. Přestože jsou paralyzéry považovány za účinný nástroj pro sebeobranu, jejich použití vzbuzuje také kontroverze.

Typy paralyzérů

  • Elektrické paralyzéry – známé také jako tasery. Jsou nejběžnějším typem paralyzéru. Taser vystřeluje dvě elektrody pomocí malých střel z paralyzéru směrem k cíli. Elektrody jsou spojeny tenkými vodiči s paralyzérem. Po zasáhnutí cíle vysílají elektrody elektrické výboje, které přecházejí do těla útočníka. Tyto výboje způsobují dočasnou paralýzu svalů a ovládají útočníka.
  • Stun gun – jedná se o další typ paralyzéru, který funguje na principu aplikace elektrického výboje na tělo. Stun gun má dvě elektrody umístěné na konci zařízení, které se musí dotknout těla útočníka. Po aktivaci vysílá stun gun vysoký napěťový impuls na krátkou dobu, který vyvolává bolest, svalové křeče a paralýzu.
  • Pepperball paralyzér – kombinuje technologii paralyzéru s účinkem pepřové střely. Používá střelbu komprimovaného vzduchu k vystřelení projektilů naplněných pepřovým sprejem směrem k útočníkovi. Tyto projektily se rozpadají při zásahu a uvolňují sprej, který způsobuje podráždění očí a sliznic, což může zpomalit nebo zastavit útočníka.
  • Conducted Energy Devices (CED) – jedná se o zařízení podobné paralyzérům, která používají elektrické výboje k paralyzování útočníka. Tato zařízení mohou být ve formě rukojeti s elektrodami, které se přitisknou na tělo útočníka, nebo ve formě vystřelovacího zařízení, které vystřelují elektrody směrem k cíli.