Originální šperky – Morava

Hledáte šperky, které jsou nejen krásné, ale také jedinečné a kvalitní? Šperky, které podtrhnou vaši osobnost a styl? Pak hledejte originální šperky. Originální šperky se hodí pro každou příležitost. Přehled prodejců šperků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 139 nalezených Filtry

1Štanglová Marta1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Brněnská 191/18, Střelice Bezdlužná

Umělecké sklenářství. Navrhujeme a realizujeme vitráže do oken, dveří, nábytkových dvířek, dělících stěn a podhledů. Vyrábíme Tiffany lampy, lustry, erby, znaky měst a fusing.

2Štěpánek Pavel - šperky

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Sibiřská 903/7, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Pavel Štěpánek působí na českém trhu od podzimu roku 1991. Zaměřuji se na tradiční ruční výrobu šperků ze zlata a stříbra, a proto mohu vyhovět širokému spektru zákazníků od drobných prací po velké zakázky a přizpůsobit se jejich jednotlivým požadavkům. Spokojenost a věrnost stálých zákazníků…

3Lurská Marcela

Zakázková ruční výroba zlatých šperků. Vyrábíme snubní a zásnubní prsteny. Provádíme opravy šperků i rytecké práce.

4COCO BONGO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaštanová 1338, Rosice Bezdlužná

Nabízíme italské kabelky, šperky, bižuterii a doplňky.

5BRDÍČKO MIKULÁŠ- KLENOTNICTVÍ AMETYST TIŠNOV

Smetanova 616, Tišnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá zakázkovou výrobou a prodejem šperků, snubních a zásnubních prstenů, fázovaných šperků z různých barev zlata a kamenů. Provádí čištění šperků, zlatnické a hodinářské opravy.

6Opluštil Vladimír

5.0
★★★★★
★★★★★
(63)
Na Aleji 146, Velké Bílovice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem i opravami šperků a hodinek. Chvíle, kdy darujete člověku klenot či šperk bývají významné, nezapomenutelné. Váš cit a naše znalosti mohou být zárukou toho nejlepšího výběru.

7EVANIELLE,s.r.o. - Francouzský svatbní dům

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Josefská 504/8, Brno-město
Dnes už má zavřeno

Půjčovna svatebních, společenských a koktejlových šatů. Celá nová kolekce šatů svatebních i společenských je pro Vás připravena ve svatebním salonu Evanielle. Těšíme se na Vaši návštěvu. Novinkou jsou koktejlky a šití doplňků k šatům na zakázku.

8Korálky.cz s.r.o.5 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Veveří 460/13, Brno-Veveří Bezdlužná

Prodej a e-shop základního materiálu pro výrobu bižuterie, šperků a ozdob . Prodej knih, časopisů s tipy a návody, pro všechny milovníky ručních prací, kteří mají rádi originální design.

9Tesařová Bohumila- VINUTKA KORÁLKY

Jmenuji se Bohumila Tesařová a už v dětství jsem si vytvářela různé náhrdelníky např.z jeřabin. Asi v roce 2006 přijela moje teta na návštěvu ze Švýcarska kde bydlí. Dovezla si sebou pár tašek a jednu menší kde měla jen šperky,aby si mohla vzít ke každému oblečení jiný.Některé si sama vyráběla a…

10Jankůj Monika - výtvarná dílna1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého tř. 95, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Výroba keramiky a smaltovaných ozdobných předmětů. Výtvarné, skleněné, keramické kurzy pro dospěláky a děti . Nabízíme široké spektrum keramických kurzů a kurzů drátování.


Originální šperky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Originální šperky v lokalitě Morava – detailní popis

Originální šperky jsou šperky, které se vyznačují neobvyklým designem, kvalitním materiálem a osobitým výrazem. Originální šperky mohou být inspirovány různými tématy, jako jsou příroda, kultura, filozofie nebo umění. Mohou být také ručně vyráběné, což jim dodává na jedinečnosti a hodnotě.

Originální šperky se mohou vyrábět z široké škály materiálů, jako jsou kovy, drahé kameny, perly, sklo, dřevo, keramika, textil nebo plast.

Originální šperky jsou vhodné pro každého, kdo hledá něco jiného než běžné šperky z masové výroby. Originální šperky mohou vyjadřovat nejen osobnost a styl nositele, ale také jeho náladu, vkus nebo zájmy. Mohou být také skvělým dárkem pro blízké, kterým chcete udělat radost a potěšit ji něčím originálním.

Kde koupit originální šperky?

Originální šperky se dají najít v různých obchodech se šperkami nebo na internetu. Své výtvory nabízejí i různí designéři a tvůrci. Při výběru originálních šperků je důležité se zaměřit na kvalitu materiálu, zpracování a design. Dále je dobré si ověřit původ a autentičnost šperků. Předejdete tak padělkům nebo nekvalitním výrobkům.