Ochranné pracovní brýle – Morava

Hledáte ochranné pracovní brýle, které vám zajistí bezpečí a pohodlí při práci? Chcete mít jistotu, že vaše oči budou chráněny před nebezpečnými vlivy. Pak vsaďte na certifikované ochranné brýle. Prodejci ochranných pracovních brýlí v lokalitě Morava.

1–10 firem z 75 nalezených Filtry

1Bilíková Blanka – SafeArt – ochranné pracovní pomůcky a oděvy3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(36)
Lesní 3609/25, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem ochranných pracovních pomůcek a pracovních oděvů včetně pracovní obuvi. V našem sortimentu naleznete montérky, zdravotnické oděvy, multinormní oděvy, pracovní rukavice, ochranné pracovní brýle, pomůcky na ochranu dýchacích cest, ochranu proti pádu a mnoho dalšího.

2CHLEBIŠ s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(95)
Markvartovická 1965…, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem profesionální zahradní techniky a komunální techniky. Nabízíme vám širokou škálu strojů STIHL včetně zahradních traktorů, dále ochranné vybavení a oděvy STIHL, ruční nářadí a nástroje STIHL a mnoho dalšího.

3Maver s.r.o

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Březnice 356, Březnice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme obchodní a poradenskou činnost v oblasti povrchových úprav, ručního nářadí, brusiva a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme také prodej lepidel, tmelů a stavební chemie.

4Pošík Ladislav - jízdní kola

4.9
★★★★★
★★★★★
(23)
Podolská 88, Hradec nad Moravicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a servisem jízdních kol, horských kol, elektrokol i silničních kol, koloběžek a elektrokoloběžek především značek Author, Scott a CTM včetně cyklistického příslušenství. Nabízíme celou řadu sortimentu a cyklistických potřeb, přileb a sportovního oblečení značek CRAFT,…

5ZETRA - pracovní oděvy s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(115)
Kaštanová 1188/2, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem pracovních oděvů, pracovních obuví a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pomůcky na ochranu zraku, sluchu, dýchacích cest i na ochranu proti pádu. Součástí našeho sortimentu jsou i ochranné přilby a pracovní rukavice.

6VENAMO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(72)
Zámecká 7, Veselí nad Moravou
Dnes už má zavřeno

Prodáváme náhradní díly na osobní automobily a díly pro tuning vozidel. Provozujeme specializovaný autoservis a pneuservis. Provádíme opravy, diagnostiku a geometrii aut. Dále montujeme klimatizace a prodáváme pracovní oděvy. Obraťte se na nás!

7POMAX ZL, s.r.o.

Zabýváme se výrobou pracovních rukavic. Pro výrobu používáme useň, hovězí štípenku, umělou useň a textil. Dále prodáváme ochranné pracovní pomůcky jako čepice, přilby, masky, oděvy, ochrany očí, uší a čisticí potřeby.

8D-Holz, s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Poříčí 2425/15, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost D-Holz se zabývá prodejem a dodávkou kompletního železářského zboží, spojovacího materiálu, elektronářadí a potřeb pro nábytkovou výrobu a truhláře.

9ADOSA a.s.- Actisport4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(142)
Brechtova 27/7, Brno-Lesná Bezdlužná

Specializovaná prodejna pro lyže, lyžáky, snowboardy a veškeré vybavení. Součástí je půjčovna, ski servis a bazar. Zastupujeme značky Atomic, Blizzard, Elan, Fischer, Salomon, Dalbello, Lange, Nordica, Colmar, Rossignol a Völkl.

10TRINOM Brno, spol. s r.o.

Firma TRINOM BRNO je česká výrobně obchodní firma, založená v roce 1993, mezi jejíž nejdůležitější odvětví patří výroba pracovních, profesních, ochranných a výstražných oděvů. Největší důraz je kladen na výrobu a vývoj oděvů pro zdravotnickou záchrannou a dopravní službu nemocných.


Firmy v dalších lokalitách


Ochranné pracovní brýle v lokalitě Morava – detailní popis

Ochranné pracovní brýle jsou nezbytnou součástí osobní ochranné výbavy pro mnoho profesí a činností, u kterých může dojít k ohrožení zdraví a bezpečnosti zraku. Ochranné brýle chrání oči nejen před mechanickým poškozením, ale i před prachem, různými kapalinami, chemikáliemi, zářením nebo slunečním světlem. Na trhu existují různé druhy ochranných brýlí s různými vlastnostmi a normami, mezi kterými lze vybírat v závislosti na typu a úrovni rizika. 

Druhy ochranných pracovních brýlí

Ochranné pracovní brýle se dělí podle tvaru na otevřené a uzavřené. Otevřené brýle mají polykarbonátový zorník a straničky, které chrání oči ze stran. Uzavřené brýle mají polyetylenový obvod s polyuretanovou páskou a těsně přiléhají k obličeji, díky čemuž zabraňují vniknutí prachu nebo kapalin do očí.

Ochranné pracovní brýle se také liší v úrovni ochrany proti různým druhům záření podle barvy a úpravy zorníku. Čiré brýle jsou vhodné pro běžné použití při práci např. se dřevem, kovem nebo plastem. Pro ochranu očí před slunečním světlem nebo jinými zdroji oslnění jsou určeny protisluneční brýle, které mají tmavší zorník s UV filtrem. Existují i ochranné brýle na ochranu proti záření. Tyto brýle mají speciální barvu nebo úpravu zorníku, která filtruje určité vlnové délky světla, např. laserové paprsky nebo infračervené záření.

Ochranné pracovní brýle mohou být upraveny proti poškrábání nebo proti zamlžení zorníku, mohou disponovat možností použití dioptrických brýlí, dále mohou mít integrovaný chránič obočí.

Normy pro ochranné pracovní brýle

Certifikované ochranné pracovní brýle musí splňovat určité normy a požadavky na kvalitu a bezpečnost. Základní normou pro ochranné pracovní brýle je ČSN EN 166, která stanovuje obecné požadavky na odolnost proti nárazu, optickou kvalitu, označení a testování.