Ochranné, bezpečnostní pomůcky – Morava

Hledáte kvalitní a spolehlivé ochranné pomůcky pro vaši práci? Chcete se cítit bezpečně a pohodlně při výkonu vašeho povolání? Pak hledejte certifikované ochranné pomůcky. Přehled prodejců ochranných pomůcek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 237 nalezených Filtry

1MD ORSUS services s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti výškových prací. Nabízíme školení práce ve výškách, kurz stromolezení a poradenství pro výškové práce. Zajišťujeme prodej OOP a revize OOP proti pádu. Sami provádíme práce ve výškách. Součástí našich služeb jsou návrhy a montáže záchytných systémů.

2Bilíková Blanka – SafeArt – ochranné pracovní pomůcky a oděvy3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Lesní 3609/25, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem ochranných pracovních pomůcek a pracovních oděvů včetně pracovní obuvi. V našem sortimentu naleznete montérky, zdravotnické oděvy, multinormní oděvy, pracovní rukavice, ochranné pracovní brýle, pomůcky na ochranu dýchacích cest, ochranu proti pádu a mnoho dalšího.

3Hadyna - International, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Teslova 1118, Moravská Ostrava a…
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Dodávky svařovací techniky, svařovacích hořáků, materiálů, stolů a traktorů. Dále nabízíme brusivo, hadice, vozíky, technické plyny, ochranné pomůcky a odsávání zplodin. Provádíme robotizace pracovišť i výrobních linek. Poskytujeme servis a velkoobchodní prodej zařízení.

4FRANKOSPOL OFFICE s.r.o

4.6
★★★★★
★★★★★
(44)
Svazarmovská 309, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se velkoobchodním prodejem kancelářských potřeb a školních potřeb. Nabízíme vám psací potřeby, sešity, kancelářský papír, tonery, cartridge, flipcharty a mnoho dalšího. U nás zakoupíte i obalový materiál, ochranné pomůcky a drogerii (ZZ ručníky, toaletní papír Jumbo...).

5Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(12)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

6CHLEBIŠ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(94)
Markvartovická 1965…, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem profesionální zahradní techniky a komunální techniky. Nabízíme vám širokou škálu strojů STIHL včetně zahradních traktorů, dále ochranné vybavení a oděvy STIHL, ruční nářadí a nástroje STIHL a mnoho dalšího.

7Maver s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Březnice 356, Březnice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme obchodní a poradenskou činnost v oblasti povrchových úprav, ručního nářadí, brusiva a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme také prodej lepidel, tmelů a stavební chemie.

8VČELBAL s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(66)
Na Rybníčku 603/24, Opava-Předměstí Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem včelařských potřeb a včelích produktů. V našem sortimentu naleznete potřeby k úlům, potřeby pro chov matek, včelařské pomůcky a mnoho dalšího. Z včelích produktů vám nabízíme med, medovinu a medovou kosmetiku.

9ZETRA - pracovní oděvy s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(115)
Kaštanová 1188/2, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem pracovních oděvů, pracovních obuví a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pomůcky na ochranu zraku, sluchu, dýchacích cest i na ochranu proti pádu. Součástí našeho sortimentu jsou i ochranné přilby a pracovní rukavice.

10Unno universal, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(86)
Jeremenkova 3244/14A, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na barvy. Nabízíme vám širokou škálu interiérových i exteriérových barev, tmelů, lepidel, laků, autolaků a jiných malířských potřeb. Disponujeme i tónovacím centrem, ve kterém vám rádi namícháme barvu podle vzorníku. Navštivte naši prodejnu v Šumperku.


Ochranné, bezpečnostní pomůcky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Ochranné, bezpečnostní pomůcky v lokalitě Morava – detailní popis

Pracovní ochranné pomůcky mají za úkol chránit zdraví a život pracovníků při výkonu jejich profese. Zahrnují širokou škálu pomůcek na ochranu hlavy, zraku, sluchu, dýchacích cest, rukou, nohou nebo i celého těla. Ochranné pomůcky se používají v různých profesích, průmyslových odvětvích a situacích, kde hrozí nebezpečí zranění nebo onemocnění.

Typy ochranných pomůcek

  • Ochrana hlavy (přilby, helmy, čepice, kukly) – chrání hlavu před údery, pády, elektrickým proudem nebo teplem
  • Ochrana zraku a obličeje (brýle, masky, štíty) – chrání oči před prachem, jiskrami, chemikáliemi nebo UV zářením
  • Ochrana sluchu (špunty do uší, sluchátka) – tlumí hluk a chrání sluch před poškozením
  • Ochrana dýchacích cest (respirátory, filtry, roušky) – chrání dýchací cesty před prachem, plynem, kouřem nebo mikroorganismy
  • Ochrana rukou (pracovní rukavice, rukávy, nárameníky) – chrání ruce před pořezáním, popáleninami, chemikáliemi nebo vibracemi
  • Ochrana nohou (pracovní obuv, holínky, nákoleníky) – chrání nohy před údery, propíchnutím, skluzem nebo vlhkostí
  • Ochrana celého těla (pracovní oděvy, pláštěnky, kombinézy) – chrání tělo před teplem, chladem, vlhkostí nebo kontaminací

Při výběru ochranných pomůcek je třeba se zaměřit na jejich kvalitu, pohodlí a správnou velikost. Ochranné pomůcky by měly být opatřeny certifikáty a označeny podle platných norem. Dále by měly být pravidelně kontrolovány a udržovány v čistotě a funkčnosti. Ochranné pomůcky je nutné používat v souladu s pokyny a doporučeními výrobce.

Ochranné bezpečnostní pomůcky jsou důležitou součástí prevence pracovních úrazů a nemocí. Používáním ochranných pomůcek se snižuje riziko zranění a onemocnění a zvyšuje se bezpečnost a pohoda pracovníků.