Numismatika – Morava

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Česká mincovna, a.s.1 pobočka

Výroba pamětních mincí a medailí. Dodáváme investiční zlato.

2Dukát spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Orlí 516/20, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nakupujeme, prodáváme a pořádáme aukce mincí. Prodáváme Mince zlaté, Československé mince, České mince, Mince ostatní, mince Habsburské monarchie, mince Investiční.

3Klim Martin

Pekařská 397, Brno Bezdlužná

Prodej mincí, medailí, plaket, notafilií, bankovek, papírových platidel. Faleristika, řády, vyznamenání, odznaky, pohlednice, militaria.

4TIWO, spol. s r.o. zlato,mince,slitky

Provozujeme eshop s investičním zlatem a stříbrem. Nabízíme také platinu a diamanty. Investujte do zlata, umožňujeme také zpětný odkup ve formě slitků a mincí.

5Numismatika Zlín s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bartošova 45 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme sortiment mincí, zlatých mincí, medailí a sběratelských potřeb pro numismatiky, výkup zlata a stříbra, výkup mincí, medailí, bankovek a ostatního sběratelského materiálu.

6Kejla Vladimír- Numismatika Ostrava

4.6
★★★★★
★★★★★
(54)
U Tiskárny 578/1 , Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme zlaté a stříbrné mince, medaile, bankovky, vyznamenání, pohlednice, zlaté a stříbrné slitky a cihly, obrazy, šperky z briliantů. Prodáváme sběratelské potřeby pro numismatiky.

7Mince-numismatika.cz

Mince-numismatika.cz, se sídlem Ludkovice 41, 763 41, Ludkovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

8Numismatika Olomouc s.r.o.

Ztracená 253/4, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Numismatika Olomouc s.r.o., se sídlem Ztracená 253/4, 779 00, Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 84295, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

9Hobbyhavirov.cz

Šenovská 669/1, Havířov-Šumbark
Dnes už má zavřeno

Hobbyhavirov.cz, se sídlem Šenovská 669/1, 736 01, Havířov-Šumbark, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1997. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

10Zlaťáky.cz - investiční zlato a numismatika s.r.o.1 pobočka

Nabídka investičního zlata, zlatých a stříbrných pamětních mincí, exkluzivních sad mincí.


Firmy v dalších lokalitách


Numismatika v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Numismatika najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.