Nákupní, obchodní, prodejní centra - Zlínský kraj

1 - 5 firem z 5 nalezených

Zlaté jablko, a.s.

Zlín, náměstí Míru 174 kontakt +420 571 817 111

Nákupní galerie ve Zlínském kraji se 77 obchodními jednotkami. Součástí Zlatého jablka je mimo klasickou nákupní galerii s celou řadou módních světových značek také multikino a Supermarket BILLA. Zábavní a gastro složku tvoří i 3 kavárny, restaurace a 3 fastfoody.

web www.zlatejablko.cz

Malota a spol.,v.o.s.

Zlín, OD Modus, Bartošova ul. kontakt +420 602 509 602

Obchodní dům MODUS se nachází v samém centru města Zlín na křižovatce ulic Bartošova a Soudní. V prostorách obchodního domu Modus je umístěno také pracoviště Českomoravské stavební spořitelny a občanského sdružení Mamma HELP. Obchodní dům Modus nabízí zboží sortimentu oděvů, obuvi, kosmetiky, prádla, textilní galanterie, punčoch a sportovní výživy. Dále obchodní dům MODUS nabízí služby kadeřnictví, kosmetiky, esteticko-kosmetického salonu, módního salonu a kavárny. Více informací naleznete na…

web www.odmodus.cz

Grebeňová Ester - Secondhand

Buchlovice, Náměstí Svobody 240

Provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej secondhandového oblečení z Francie. Přijďte k nám nakoupit za rozumnou cenu zboží ze zahraničí.

zobrazit detail

Čožíková Vladimíra - prodej zboží

Zlechov, Zlechov 451

Provozuji prodejnu s nabídkou dámského i dětského oblečení, živých i umělých květin a dárkového zboží. Naše prodejna se nachází u hlavní cesty s parkovištěm. Máme velký výběr zboží za skvělé ceny.

zobrazit detail

PRIOR Zlín, s.r.o.

Zlín, nám. T. G. Masaryka 6 kontakt +420 577 211 256, (1 pobočka)

Obchodní dům.

web www.muj-prior.cz